میرحسین موسوی فرمان حمله وبلاگی را صادر کرد!

هر وبلاگی که بسته می شود ده ها وبلاگ دیگر برای دفاع حقوق مردم باید راه اندازی شود. این تنها راه است و ما بیشماریم و ما می توانیم این کار را انجام دهیم.

جمله بالا را بخوانید. فکر می کنید چه کسی و چرا این جمله را گفته است؟ کمی فکر کنید؟ فرمانده بسیج؟ نه اشتباه حدس زدید!‌ آن قضیه ده هزار وبلاگ بسیجی به ده هزار آدم ربط داشت و البته به خاطر غیر واقعی بودن هدف،‌ به نتیجه نرسید.

دیگر چه کسی به ذهنتان می آید؟ احمدی نژاد؟ نه باز هم اشتباه بود، با حامیانی که او در فضای واقعی دارد نیازی به ساختن ده ها وبلاگ نیست. بیشتر حامیان رییس جمهور در مناطقی هستند که به لطف دولت های ‍پیش از او، از حداقل امکانات برخوردار هستند و اصلا به اینترنت دسترسی ندارند تا وبلاگی بسازند.

بگذارید راهنمایی کنیم چون حدس های شما از واقعیت خیلی دور شده است. این ها سخنان نامزد مغلوب انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸،‌ مهندس میرحسین موسوی است.

مهندس میرحسین موسوی را بیشتر به ادعای تقلب در انتخابات و برحذر داشتن مردم از تقلب و دروغ گویی در همه عرصه ها می شناسیم و بعید است این سخنان از جانب ایشان باشد، اما مثل اینکه این سخنان در رسانه منسوب به ایشان یعنی کلمه،‌ منتشر شده است. اگر انتساب این سخنان را به مهندس میرحسین موسوی بپذیریم و ایشان هم این سخنان را آگاهانه و با تسلط بر فضای مجازی به زبان آورده باشند،‌ باید زمینه های  این گونه اندیشدن ایشان را بررسی کرد.

مثل اینکه موفقیت استادان کلیک سبز فضای مجازی در جهاد با بقیه شهروندان فضای مجازی در اقصی نقاط جهان، بسیار چشمگیر بوده است و مهندس میرحسین موسوی،‌ نامزد مغلوب انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ ‍ پس از پیروزی بر «لیدی گاگا» ـ که به مدد مهندسی (یا همان تقلب) بی شمار طرفداران خود در فضای مجازی به آن دست یافت ـ‌ فضای مجازی را برای تحقق شعار «ما بی شماریم» مناسب یافته است.

در جریان عملیات موسوم به «به زیر کشیدن لیدی گاگا» که در منطقه عملیاتی سایت هفته نامه آمریکایی تایم صورت گرفت،‌ جهادگران سبز عرصه فضای مجازی موفق شدند با مد نظر قرار دادن شعار «ما بی شماریم» تعداد بی شماری رای به میرحسین موسوی دهند تا از میان تنی چند از چهره های مطرح در فضای مجازی ـ که در صدر ایشان خواننده معروف،‌ لیدی گاگا جای داشت ـ‌ نام وی در جایگاه نخست قرار گیرد!

درباره این گفته مهندس موسوی باز هم در وبلاگ نیوز خواهید خواند.
انتهای پیام/.

21 دیدگاه در “میرحسین موسوی فرمان حمله وبلاگی را صادر کرد!

 1. با سمه تعالی
  واقعا برای وبلاگ نیوز متاسفم که ، شده محلی سیاسی و تحلیل های جانب دارانه
  دیگر به وبلاگ نیوز سر نخواهم زد و علیه آن به تبلیغ خواهم پرداخت .

  1. در مورد کامنت محمد کریمی که گفتند من اینجا دیگه سر نخواهم زد….

   فدای سرت داداش…اینجا یک فضای آزاده…شما اگه فکر می کنی حرف میرحسین درسته!!! (منظور همین حرفی که زده در مورد وبلاگ) بسم الله یک مطلب بنویس!

   انتقاد چیز خوبیه! اما نه کوبنده

   1. پاسخ وبلاگ نیوز:
    جناب معینی؛
    سعی ما بر این است که اکثر کامنت ها حتی المقدور نمایش داده شوند. مگر این که خلاف عفت عمومی و حاوی توهین های زننده باشند. این قانون هم مخصوص یک قشر خاص نمی شود و اگر در همین مطلب هم دقت کنید، می توانید کامنت های دیگر دوستان را مشاهده کنید.
    با این حال از نظر شما سپاسگزاریم.

 2. به دلیل قضاوت عجولانه و البته جانبدارانه دیگر به سایت شما سر نخواهم زد مسولان وبلاگ نیوز من از شما سوال می کنم آیا مگر نه این است که معاون اول احمدی نژاد دزد تشریف دارند ؟؟؟؟؟؟ فکر می کنید احمدی نژاد از دزد بودن ایشان اطلاعی نداشتند ؟؟؟؟؟؟؟ آیا مگر نه این است که در سفر احمدی نژاد به قم بسیاری از مراجع با ایشان دیدار نکردنند ؟؟؟؟ شما چرا با حمایت کور کورانه ی خود ایشان را گستاخ تر می کنید شما نوشتید که حامیان اصلی احمدی نژاد قشر پایین جامعه هستند آیا مگر نه این است که احمدی نژاد با شعار های واهی تناه توانسته قشر های مستضعف جامعه را قول بزند ؟؟؟؟

  من اصلا در سلامت عقلی ایشان هم شک دارند کسی که هنوز نتوانسته کشور ۷۰ ملیونی را اداره کند حالا تصمیم گرفته جمعیت کشور ۱۵۰ ملیون شود ؟؟؟؟؟

  هنوز هاله ی نور ایشان هم از یادمان نرفته !!!!!!

  امیدوارم اقلا به حرمت نام شیعه هم که شده این قدر گول قرآن های بر سر نیزه شده ی ا.ن را نخورید.باید قبول کرد ا.ن کسی نیست که ….

  تقوا داشته باشید

  1. میگم آقای هشت! اینایی که گفتی حالا اصولا چه ربطی داره به این نوشته؟ نکنه یه سایت دیگه رفتی مطلب خوندی، اومدی اینجا کامنت گذاشتی؟

  2. عزیز دلم…
   اولا دزد باشه!
   نه اینکه همین آقایونی که ۳۰ سال قبل حکومت کردن که الان سروصداشون از کارهایی که کردن بیشتره دزد نبودن!!!

   گرچه هنوز جرمش صابت نشده….

   اصلا این مطلب کاری به احمدی نژاد نداره. اشتباه کرده احمدی نژاد اما اشتباهی که میرحسین برحق من و شما کرد هیچ کس دیگری نکرده….

  3. خانم یا آقای ۸درگیرشدن دراین مسائل پیچیده برای شما خیلی زوده”مگر نه اینست”که شما نوشتن واحتمالا خواندن راهم بلد نیستید؟!!!!!! نظرات شما فاقد ارزش بود حیف وقتی که برای خواندن جمله های بی ربط شما گذاشتم!!!!

 3. جناب اقایان و مسئولین
  واقعا دیگر بسه ! ایا می شود که فردی چنین همه مردم یک ملت را به بازی بگبرد .
  جناب اقای لاریجانی عزیز ایا یک فردی عادی بخواهد از کمترین حق خود و یا در مقابل پول های ناخواسته که مدارس از انها میگیرد اعتراض کند چنان بر دهان ش می زنند که نمی داند از کجا خورده است.
  جناب اقای احمدی نژاد ریاست محترم جمهور فردی که حق یتمی دارد بالا می کشد و املاک را به هر بهانه ای تحت تسلط خود در اورده است این مظلوم خفقان گرته .

  ومسئولین دیگر چرا ……؟ اقا زاده ای سالیان سال از این مملکت خورده برده و به ریش همه خندیده و هر جور خودشان خواسته گران کردند باغ صاحب شدند و …. اما حالا در ویلاهای سبز مناطق استعمارگر قدم می زند چی شد ؟؟؟؟؟
  چرا برای تحقیر سفارت و وزیران انگلیس هم شده انرا را به کنسولگری و یا تعطیلی کشانده نشده است که حداقل از زمین ها مفت و مجانی به نفع مردم استفاده کرد ……
  افرادی چون موسوی و خاتمی و…… این چنان همه مارا به بازی گرفته اند پول دارند اشنا دارند و یا رابطه دارند که حتی نمی خواهید گزارشی از داد گاه و اسم شان بیان کنید قضیه چی ….. ؟!
  پس حتما خبر هایی است …..

  ما هم چشم هایمان را دوخته به صفحه بازی شما و نقش های شما و چرخش عروسک هارا دنبال می کنیم و دستی که از پس پرده این حرکات را می چرخاند بر پس پشت پرده است .

  حقیقت کجا ست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. ظاهراً جنبش کامنتی هم راه افتاده. ملت افتادن بی‌ربط بی‌ربط کامنت می‌ذارن علیه افراد!
  وبلاگ‌نیوز دلاور، باش همینطوری… من بهت سر می‌زنم هی هی

 5. سلام
  این بابا با ااین افاضاتش ثابت کرد که واقعا تعطیله! کرکره رو کشیده پایین! یه قفل گنده هم زده بهش! معلوم هم نیست اون تو توی تاریکی داره چیکا ر میکنه!
  کلا اسباب تفریحن این سبزک های جلبکی!

 6. چرا هیچ خبری علیه احمدی نژاد منتشر نمی کنید ؟؟؟

  نکنه می ترسید ؟؟؟

  شاید هم تملق و چاپلوسی منفعتش بیشتر است ؟نه ؟

  از هرچه آدم چاپلوسه بدم می آید

  1. پاسخ وبلاگ نیوز:
   منظور شما را از عبارت “علیه” متوجه نمی شویم. اما اگر منظورتان از “علیه” انتقاد است، ما مطالب زیادی را در انتقاد سیاست های دولت های نهم و دهم منتشر کرده ایم که آرشیو تمامی آن ها موجود است و قابل مطالعه توسط شما.

   از توجه شما سپاسگزاریم

 7. اگر جای کروبی این آقا به شخص مثلا ایکس نوهین کرده بودن هم تائید میکردی آقای سر دبیر؟
  البته نمیخوام بگم طرافدار کسی هستم خودم
  فقط از شما خواهش دارم شما دیگه وبلاگ رو سیاسیش نکنین
  ما میاد ایم ماجراهای تلخ یادمون بره شما دوباره یادمون میندازی
  دیگه نمیاما!!!
  شوخی کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *