پایگاه‌های اینترنتی از ورود مطالب نادرست به ذهن مردم پرهیز کنند

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح ۱۹ دی در جمع هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی قم در تحلیل عوامل تأثیرگذار در تقابل دولت‌های مستکبر با ملت ایران، هوشیاری و زیرکی ملت را کاملا ضروری دانستند و خاطرنشان کردند: باید با تقوای جمعی و مراقبت و هوشیاری همگانی، متوجه طرح‌های دشمن باشیم و اجازه ندهیم هیچ مسئله‌ای، حواسمان را از دشمن پرت کند.

رهبر انقلاب، توصیه ها و تأکیدات مکررشان به مسئولان، مطبوعات و پایگاه‌های اینترنتی را برای پرهیز از سرگرم کردن مردم به مسائل فرعی و نادرست، یادآوری کردند و افزودند: همه این توصیه ها، به‌خاطر این است که باید حواسمان به دشمن جمع باشد تا بفهمیم که دنبال چه طرح و هدفی است.

ایشان در ادامه خاطر نشان کردند: دشمن که نخوابیده؛ او بیدار است…شما اگر حواست پرت شد، شما اگر از موقعیت خودت غافل شدى، دلیل این نمی‌شود که دشمنى هم که در مقابل توست، حواسش پرت شده باشد؛ او ممکن است حواسش جمع باشد، بزند. پس باید حواسها جمع باشد.

حضرت‌آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای با اشاره مجدد به وظایف پایگاه‌های اینترنتی در این زمینه افزودند: این‌که ما این همه عرض می‌کنیم، توصیه می‌کنیم، تأکید می‌کنیم، هم به مسئولین، هم به مردم، که خودتان را به مسائل فرعى سرگرم نکنید، براى خاطر این است. اینکه به مطبوعات، به رسانه‌ها، به روزنامه‌ها، به پایگاه‌هاى اینترنتى که امروز رواج پیدا کرده است، هى سفارش می‌کنیم که از وارد کردن حرف‌ها و مطالب نادرست -که ذهن مردم را مشغول می‌کند- به فضاى ذهنى مردم پرهیز کنید، به خاطر این است.

انتهای پیام/.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *