با روبیکا، بازدیدهای خود را سکه کنید

اگر این روزها سریال پایتخت را دنبال می‌کنید حتما توصیه رحمت،رحمان و رحیم برای استفاده از قابلیت درآمدزایی روبیکا را دیده‌اید؛ بخش کسب درآمد روبیکا با تولید محتوای سالم و گردش مالی صاحبان صفحات و کانال ها از ساعت ۲۴ شب گذشته راه اندازی شد؛ در ادامه به قوانین و سوالات شما در رابطه با این بخش پرداخته خواهد شد:

چگونه کسب درآمد کنیم؟

با بارگذاری محتوای مناسب به ازای میزان مشاهده (دانلود) آن از سوی کاربران برای شما درامد اعمال می‌گردد.

این درآمد از کدام بخش روبیکا حاصل می‌شود؟

شما میتوانید در هر دو بخش روبینو و پیام رسان در روبیکا کسب درآمد کنید، اما روبیکا فعلا این امکان را برای روبینو راه اندازی کرده و قول داده آن را در روزهای آینده برای پیام رسان پیاده سازی کند.

چه کسی پول به جیب می زند؟

درآمد در صفحات روبینو برای صاحب صفحه و در پیام رسان برای کاربر آپلود کننده محتوا لحاظ می‌شود؛ پس اگر میخواهید از کانال خود در پیام‌رسان روبیکا درامدزایی کنید باید توجه داشته باشید که محتوا توسط ادمینی آپلود شود که قرار است درآمد برایش واریز شود.

هرچند روبیکا گفته است در روزهای آینده امکان تعیین ادمین کسب کننده درآمد توسط مدیر کانال را ایجاد خواهد کرد.

پیام‌های فوروارد شده هم مشمول درآمد می‌شود؟

بله، ولی این درآمد برای صاحب اصلی محتوا یعنی کسی که از او فوروارد کرده‌محاسبه می‌شود؛ البته روبیکا هنوز درباره کپی‌رایت و پیام‌هایی که از جای دیگری کپی می‌شود اظهار نظری نکرده است.

چه فایل‌هایی مشمول درآمد می‌شوند؟

فایل‌های شما باید منطبق با قوانین و مقررات پیام‌رسان و عرف اخلاقی و اجتماعی جامعه باشد، در غیر اینصورت این درآمد هنگام بررسی انتقال وجه مسدود خواهد شد.

چگونه درآمد خود را دریافت کنیم؟

روبیکا در فاز اول درآمد با حداقل مقدار ۱۰۰هزار تومان را برای کاربران واریز می‌کند ولی این رقم در آینده به ۱۰هزار تومان تقلیل پیدا خواهد کرد.

البته با توجه به لزوم تکمیل داشبورد کاربران کسب درآمد برای کاربران، برداشت درآمدها از ۲۰ام فروردین قابل اجرا خواهد بود.

درآمد چه زمانی واریز خواهد شد؟

بعد از اینکه درخواست انتقال وجه را ثبت کنید، کانال یا صفحه شما توسط روبیکا بازبینی خواهد شد و در صورتی که این محتوا از نظر اخلاقی و عرفی مناسب باشد این درامد برای شما واریز خواهد شد.

اعداد صفحه درآمد در چه مدت به روز می‌شود؟

اعداد نمایش داده شده با تقریب حدود ده دقیقه به‌روز می‌شوند.

چه محتوایی درآمدزاست؟

شما باید محتوای مناسب تولید و در کانال و صفحات خود منتشر کنید. هرچه محتوا جذاب تر و تعداد اعضای صفحه و یا کانال شما بیشتر باشد، امکان دانلود فایل شما بیشتر است. در ضمن اگر محتواهای شما جذاب نباشد، کاربر محتوا را به طور کامل دانلود نمیکند، پس رعایت اصول اخلاقی و جذاب بودن محتوا بسیار مهم است.

مقدار درآمد خود را از کجا مشاهده کنیم؟

برای این کار کافیست از از بخش تنظیمات روبیکا وارد قسمت کسب درآمد شوید و درآمد خود را مشاهده کنید.

 

 

 

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.