ایازی:وبلاگ نویسان حوزه شهری باید مورد حمایت قرار بگیرند

محمدهادی ایازیرسانه وبلاگ- سخنگوی شهرداری تهران گفت: وبلاگ‌نویسان حوزه شهری باید مورد حمایت قرار بگیرند تا كارشان تاثیرگذار باشد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از خبرگزاری فارس، محمد هادی ایازی در مراسم اختتامیه جشنواره وبلاگ‌‌نویسی شهرداری تهران كه با تقدیر از رابطان خبری سایت سما همراه بود، با بیان این مطلب اظهار داشت:‌ در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ‌باشگاه وبلاگ‌نویسان برای شهروندان ایجاد شده كه شهرداری نیز از آن حمایت می‌‌كند، ‌این باشگاه باید در حوزه‌های شهری و محیط زیست گسترش یابد.

وی با بیان این كه توجه به وبلاگ‌نویسی در مجموعه شهرداری مایه مباهات است افزود: تشكیل باشگاه وبلاگ نویسان وی‍‍ژه شاغلان شهرداری نیز تاثیرات خوبی به دنبال خواهد داشت.

مشاور عالی شهردار تهران حضور 700 هزار وبلاگ نویس در كشور و فعال بودن 150 هزار مورد از وبلاگ‌ها را قابل توجه دانست و بیان داشت :‌عصر؛ ‌عصر ارتباطات است و برخی كشورها مانند سنگاپور توسعه خود را بر مبنای IT قرار داده‌اند اما از این ظرفیت به خوبی استفاده نمی‌كنیم و اشكالاتی در این زمینه وجود دارد.

ایازی محقق شدن طرح شهر مجازی را بسیار تاثیرگذار در مدیریت شهری خواند و با اشاره به اظهارات شهردار تهران درباره تبدیل شدن تهران ظرف 10 سال آینده به شهری مهم در حوزه IT خاطر نشان كرد: راه‌اندازی دفاترخدمات الكترونیك در شهر تهران در راستای این هدف است و امیدوارم این جلسات نیز نقطه آغازین و توسعه دامنه توجه به IT در مجموعه شهرداری تهران باشد.
انتهای خبر/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول