نجفی:وبلاگ ها همواره هویت رسانه ای بودن خود را حفظ کرده اند

رسانه وبلاگ9رسانه وبلاگ- به اعتقاد يك كارشناس فن‌آوري اطلاعات، هر سيستمي ‌كه باعث انتقال اخبار و اطلاعات به مخاطب شود،‌ رسانه است كه در اين راستا وبلاگ همواره هويت رسانه‌اي بودن خود را حفظ كرده و در آينده نيز قطعا نقش آن پررنگ‌تر مي‌شود.

به گزارش «وبلاگ نیوز» رضا نجفي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: شبكه‌هاي اجتماعي امكانات مختلفي نظير وبلاگ‌نويسي و چت را ادغام كرده‌اند و قطعا نسل جديد وبلاگ‌سرويس‌هايي كه در آينده وارد مي‌شوند، مجموعه امكانات را در نظر مي‌گيرند.

وي خاطرنشان كرد: بدون شك درآينده سرويس‌ها و سيستم‌هاي جديدتر با كارآيي‌هاي جديدتر و امكانات بيشتر وارد عرصه مجازي مي‌شوند، اما به هرصورت پايه‌ي آن‌ها يك شكل است و همه‌ي امكانات را در كنار هم قرار مي‌دهند.

نجفي تاكيد كرد: تعامل و ارتباط با افراد زياد مهمترين كاركرد اينترنت است و هر سيستمي‌ كه اين تعامل و ارتباط را توسعه دهد، از آن سيستم و شبكه اجتماعي استقبال بيشتري مي‌شود.

وي تصريح كرد: هر مجموعه‌اي كه مي‌خواهد وارد اينترنت شود، بايد داراي معلومات ابتدايي باشد و متاسفانه در حال حاضر بسياري از سازمان‌ها در بحث اينترنت و راه‌اندازي سايت‌هاي جذاب مشكلات زيادي دارند و حتي از وبلاگ به عنوان يك وب سايت بهره‌گيري و خدمات خود را معرفي مي‌كنند.

نجفي در پايان گفت: اكنون برخي از سازمان‌ها ساده‌ترين روش براي معرفي و انتقال اخبار و اطلاعات خود را راه‌اندازي وبلاگ مي‌دانند و بنابراين از اين روش استفاده مي‌كنند، اما اين‌كه آن‌ها دانسته به سمت وبلاگ نويسي روي آورده باشند، قابل قبول نيست.
انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول