زمان معرفی برگزیدگان «شهرنوشت» بالاخره مشخص شد

جشنواره شهرنوشتجشنواره ها و مسابقات- بالاخره پس از کش و قوس های فراوان زمان معرفی برگزیدگان جشنواره وبلاگ نویسی «شهر نوشت» که از سوی گروه مشاوران جوان شهردار مشهد برگزار شده بود، مشخص شد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از روزنامه خراسان٬ در زمان مقرر برای اعلام برگزیدگان و اختتامیه جشنواره، هیچ خبری از سوی گروه مشاوران جوان شهردار مشهد و سایت جشنواره اعلام نشد که به همین دلیل برخی از خبرگزاری ها و سایت های خبری، از منتفی شدن برگزاری جشنواره خبر دادند.

علی حامدمقدم رئیس گروه مشاوران جوان شهردار مشهد در این رابطه به خراسان گفت: از حدود ۵۰۰ وبلاگ، حدود ۵۰ وبلاگ به مرحله داوری اولیه راه پیدا کردند.

وی افزود: از این تعداد ۵ یا ۶ وبلاگ به عنوان برگزیده انتخاب شده اند و در مراسم پایانی مورد تقدیر قرار می گیرد.

مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد اظهار داشت: از وبلاگ نویسان برگزیده در مراسمی که اردیبهشت ماه مصادف با هفته شوراها برگزار خواهد شد، تقدیر می شود.

وی هم چنین در مورد علت تاخیر در معرفی برگزیدگان گفت: پیش بینی تمدید زمان جشنواره را داشتیم تا افرادی که به صورت تخصصی به موضوع وبلاگ می پردازند، در جشنواره شرکت کنند و دوره های آموزشی برای آنان برگزار کنیم، اما این امر میسر نشد و موجب تاخیر در معرفی برگزیدگان شد.

شایان ذکر است؛ متاسفانه هیچ گونه اطلاع رسانی در مورد اعلام برگزیدگان و زمان برگزاری مراسم اختتامیه از سایت جشنواره اعلام نشده که این امر موجب نارضایتی شرکت کنندگان شده است.
انتهای خبر/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول