زمان معرفی برگزیدگان «شهرنوشت» بالاخره مشخص شد

جشنواره شهرنوشتجشنواره ها و مسابقات- بالاخره پس از کش و قوس های فراوان زمان معرفی برگزیدگان جشنواره وبلاگ نویسی «شهر نوشت» که از سوی گروه مشاوران جوان شهردار مشهد برگزار شده بود، مشخص شد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از روزنامه خراسان٬ در زمان مقرر برای اعلام برگزیدگان و اختتامیه جشنواره، هیچ خبری از سوی گروه مشاوران جوان شهردار مشهد و سایت جشنواره اعلام نشد که به همین دلیل برخی از خبرگزاری ها و سایت های خبری، از منتفی شدن برگزاری جشنواره خبر دادند.

علی حامدمقدم رئیس گروه مشاوران جوان شهردار مشهد در این رابطه به خراسان گفت: از حدود ۵۰۰ وبلاگ، حدود ۵۰ وبلاگ به مرحله داوری اولیه راه پیدا کردند.

وی افزود: از این تعداد ۵ یا ۶ وبلاگ به عنوان برگزیده انتخاب شده اند و در مراسم پایانی مورد تقدیر قرار می گیرد.

مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد اظهار داشت: از وبلاگ نویسان برگزیده در مراسمی که اردیبهشت ماه مصادف با هفته شوراها برگزار خواهد شد، تقدیر می شود.

وی هم چنین در مورد علت تاخیر در معرفی برگزیدگان گفت: پیش بینی تمدید زمان جشنواره را داشتیم تا افرادی که به صورت تخصصی به موضوع وبلاگ می پردازند، در جشنواره شرکت کنند و دوره های آموزشی برای آنان برگزار کنیم، اما این امر میسر نشد و موجب تاخیر در معرفی برگزیدگان شد.

شایان ذکر است؛ متاسفانه هیچ گونه اطلاع رسانی در مورد اعلام برگزیدگان و زمان برگزاری مراسم اختتامیه از سایت جشنواره اعلام نشده که این امر موجب نارضایتی شرکت کنندگان شده است.
انتهای خبر/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول