سوء استفاده عناصر فاسد و مفسد نظام را وادار به برخورد کرد

محمدعلی رامینرسانه وبلاگ- محمد علی رامین گفت: برخی عناصر فاسد و منحرف از فضای آزاد اینترنت سوء استفاده کردند و سعی کردند نظام را وادار به حفظ حریم های اجتماعی و قانونی از منظر امنیتی کرده و با این عناصر مفسد برخورد کند.

به گزارش «وبلاگ نیوز» محمدعلی رامین، مشاور ارشد ریاست جمهوری، بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه رسانه های دیجیتال در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ نیوز گفت: برخی از افراد، از تدبیر نظام در همین برخورد ها، به امنیتی کردن فضای اینترنت تعبیر کردند و سعی در القای این معنا در وبلاگستان فارسی نمودند.

مشاور رئیس جمهور تاکید کرد: البته دشمن عناصری را به این فضا وارد کرد که از آزادی سوء استفاده بکنند و حریم حرمت ها را بشکنند و نظام را وادار به عکس العمل کنند.

وی ادامه داد: در واقع سوء استفاده عناصر فاسد نظام را وادار به نظارت بیشتر کرد و این نظارت بیشتر برای حفظ آزادی ها و برای حفظ امنیت است و پایدار کردن و هدفمند کردن فعالیت هاست.

دکتر رامین تصریح کرد: در این حوزه و پیرامون این گونه برخورد ها، اگر اشکالی هست اشکال به نظام نیست اشکال به سوء استفاده این عناصر فاسد و یا مفسد از این فضا است.
انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول