بلاگرها در طول روز چگونه کار می کنند؟

همانطور که می دانید هر کاری نیاز به استایل خاصی برای روش زندگی کردن دارد. وبلاگنویس ها و وب مسترهای بزرگ جهان که از طریق اینترنت کسب درآمد می کنند نیز از این قاعده جدا نیستند.

این پست در مورد قوانین مدیریت و برنامه ریزی روزانه، ماهانه و سالانه نیست. در صورتی که در این زمینه یعنی قوانین مدیریت و برنامه ریزی و … می خواهید اطلاعات کافی را کسب کنید به شما پیشنهاد می کنم که کتاب های برایان تریسی را مطالعه کنید. در این پست صرفا به شما چند متد برای روش زندگی کردن و پیش برد کارهای مجازیتان ( کسب و کار اینترنتی ) معرفی خواهم کرد.

قانون ۲۰/۸۰
این قانون را می توان قانون کلیدی در تمام زندگی در نظر گرفت، قانون بیست/هشتاد می گوید شما یک سری کارهای مهمی دارید که شامل ۲۰ درصد زندگیتان می شود، اما این بیست درصد چنان اهمیت دارد که باعث می شود که ۸۰ درصد دیگر زندگی و کارتان بدان بستگی داشته باشد. برای مثال شما در زندگی یک شغلی برای کارکردن انتخاب می کنید و در آن تحصیل می کنید که این می شود ۲۰ درصد و ۸۰ درصد باقی زندگیتان با کمک حرفه ای که یاد گرفته اید کسب و کار می کنید.

این قانون را در طول هر روز کاریتان بکار ببرید! مهمترین نکته در کسب و کار اینترنتی انتخاب یا تولید یک محصول یا مطلب است! در نتیجه ابتدا محصولتان را انتخاب کنید یا مطلبتان را تولید کنید که می شود همان ۲۰ درصد و سپس شروع به تبلیغات و … برای پیشبرد و موفقت به هدفتان که مش ود ۸۰ درصد را انجام دهید! پس حتما در همان ابتدا ۲۰ درصد روزتان را انجام دهید.

قانون۶۰:۱۰:۶۰:۳۰
این قانون بسیار ساده است به این معنا که شما ابتدا ۶۰ دقیقه کار می کنید! روی صندلی می نشینید و جلوی خودتان را می گیرید تا کار دیگری انجام ندهید! در این مدت اگر فکر دیگری به ذهنتان رسید مدام به خودتان می گویید این مال بعدا است الان و این ۶۰ دقیقه وقت کار کردن است! پس از اینکه این ۶۰ دقیقه تمام شد ۱۰ دقیقه استراحت کنید! طوری استراحت کنید که کاملا ذهنتان از کاری که انجام می دهید رها شودد.

بعد از ۱۰ دقیقه شما مجددا ۶۰ دقیقه کار می کنید! و در انتها ۳۰ دقیقه استراحت دوباره جایزه می گیرید!

این سیستم کاری معجزه ای برای بهبود کسب و کارتان ایجاد می کند که خودتان نیز باور نمی کنید! کافیست یک ماه امتحان کنید.

خواب مصنوعی
سیکل خواب طبیعی ۱:۳۰ دقیقه است! یعنی شما پس از یک ساعت و سی دقیقه به سیکل بعدی خواب می روید، و اگر در محیطی آرام و تاریک به خواب فرو رفته باشید در یکی از ضرایب ۱:۳۰ دقیقه از خواب پا می شوید. بدن انسان نیاز به ۶ ساعت خواب خوب ( به این معنا که در محیطی آرام و تاریک ) یا ۷:۳۰ دقیقه خواب خوب دارد. و در صورتی که این قاعده را از رعایت نکنید بدنتان با مشکل مواجه می شود.

بعد از یک سری کارهای فشرده و مطلب نویسی مغزتان خسته می شود! در این حالت کافیست یک قهوه ( نسکافه هم شد عیبی ندارد، مهم این است که چیزی که می نوشید کافئین بالا داشته باشد) و ترجیحا کم شکر و بدون شیر، بنوشید! اتاق را تاریک کنید و در جایی که صدایی آرامشتان را بر هم نزند دراز بکشید. ساعت را روی ۱۵ دقیقه کوک کنید!

دقت کنید دقیقا ۱۵ دقیقه چرا که بعد از ۱۵ دقیقه به سیکل بعدی خواب خواهید رفت و در این صورت می خوابید و زمان را از دست می دهید! در این ۱۵ دقیقه کافئین جذب بدنتان می شود. سپس زمانی که ساعت زنگ زد، بلند شوید! کمر نرمش کنید! و بعد می بینید مجددا انرژی کافی را دارید و انگار که تازه از خواب بیدار شده اید! فکر می کنید چه اتفاقی افتاده؟ بله به زبان ساده مغزتان Restart شده است، به همین راحتی با کمک علم مغزتان را گول زده اید.

موسیقی
از موسیقی لایت و بدون کلام در حین کار کردن و مطلب نویسیتان استفاده کنید. تنها دقت کنید که موسیقی باید حتما بدون کلام باشد تا شما شروع به هم خوانی با آهنگ را نکنید، همچنین موسیقی را به اصلاح به صورت Background گوش دهید ( یعنی با صدای کم ).

جعبه احمق ها
تلویزیون را از زندگیتان حذف کنید! وقت شما ارزش دارد! آنرا با جعبه ای که احمق ها برای به هدر دادن زندگیشان از آن استفاده می کنند ، تلف نکنید!!!

1. می خواهید فیلم ببینید؟ می توانید DVD های فیلم های محبوبتان را تهیه کنید و ببینید
2. می خواهید از اخبار روز دنیا مطلق شوید؟ سایت های خبری به وفور یافت می شوند
3. می خواهید در مورد چیزی اطلاعات کسب کنید؟ ویکیپدیا و گوگل بهترین گزینه اند!

پس لطفا به سراغ تلویزیون نروید!!! ببینید من نمی خوام بگم تلویزیون کلا چیز بدیست اما برنامه ریزی کنید برای دیدن یک برنامه مورد علاقتان! برای مثال من هفته ای یک بار یک سریال تلویزیونی طنز را دنبال می کنم.

در انتها هم همانند عکس بالا رفتار کنید! البته این تنها یک پیشنهاد است اما حتما و حتما دیاگرام کار روزانه خود را طراحی ( نقاشی ) کنید.

یک وبلاگ‌نویس در طول روز چگونه کار می‌کند؟

انتهای پیام/.

مایا، وبلاگ کسب و کار اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول