امکانات جدید «کلوبلاگ» و افتتاح 3سرویس دهنده جدید

امکانات جدید کلوبلاگ و افتتاح سرویس دهنده های یاسی بلاگ، نی نی بلاگ و هیئت بلاگ از مهم ترین خبر های سرویس دهنده ها در هفته گذشته بوده است.

به گزارش «وبلاگ نیوز» بنابر روند هفته های گذشته، در این هفته هم قصد داریم تا به ارائه آخرین امکانات و افتتاح سرویس دهنده های وبلاگی در وبلاگستان فارسی بپردازیم.

کلوبلاگ
سیستم پشتیبان گیری از وبلاگ ها در کلوبلاگ راه اندازی شد.

از این پس مدیران وبلاگ ها می توانند براحتی از کل یا بخشی از پست های خود فایل پشتیبان تهیه کنند.

لازم به ذکر است، پشتیبان گیری از پست و نظرات صورت می پذیرفت و سایر اطلاعات نظیر صفحه هات ثابت، تنظیمات و … در حال حاظر قابل پشتیبان گیری نمی باشد.

برای ساخت پشتیبان پس از ورود به پانل از گروه  پشتیان گیری روی گزینه پشتیان گیری کلیک کنید و پس از تنظیم مقادیر روی کلیک ایجاد پشتیبان کلیک کنید تا فایل شما ساخته و نمایش داده شود. سپس فایل پشتیبان خود را قبل از پایان مدت مشخص شده دانلود کنید. برای برگرداندن فایل پشتیبان می توانید از بازیافت پشتیبان استفاده کنید.

علاوه بر این از این پس کاربران کلوبلاگ می توانند پست رمز دار ارسال کنند.

برای ارسال پست رمزدار کافی در هنگام ارسال پست گزینه پست رمزدار را انتخاب کرده و یکی از دو وضعیت کل پست برای رمز کردن کل مطلب (متن اصلی و ادامه مطلب) یا فقط ادامه مطلب برای رمز کردن متن موجود در بخش ادامه مطلب (در این حالت متن اصلی نمایش داده می شود) را انتخاب و کلمه عبور مورد نظر خود را در بخش گذرواژه درج نمایید.

دو سرویس نظر سنجی و مدیریت اعضای خبرنامه: نظرسنجی، سرویس پیشرفته نظرسنجی با امکانات کافی و قابلیت نمایش نتیجه نظرسنجی در دو حالت نمودار دایره ای و میله ای. مدیریت خبرنامه، مدیریت اعضای ثبت شده در خبرنامه از امکانات جدید این سایت می باشد.

افتتاح سرویس دهنده های یاسی بلاگ، نی نی بلاگ و هیئت بلاگ

سرویس وبلاگ یاسی بلاگ راه اندازی شد.

این سرویس به شما اجازه میدهد تا یک وبلاگ فارسی استاندارد برای خود ایجاد کنید و افکار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

هم چنین نی نی بلاگ یک سرویس دهنده تخصصی برای کودکان است. نی نی بلاگ این قدرت را به شما می دهد تا هرآنچه که مربوط به کودکتان می شود را به سادگی در این دفتر خاطرات آنلاین ثبت نمائید.

از امکانات مفید این سایت می توان به نمایش سن کودک به سال و ماه و روز و ساعت و دقیقه و ثانیه در وبلاگ اشاره کرد.

علاوه بر این سرویس دهنده وبلاگ «هیئت بلاگ» با هدف ارائه امکانات برای هیئات کل کشور راه اندازی شد. این سرویس دهنده از مدیران هیئات خواسته است تا با افتتاح یک وبلاگ در این سرویس دهنده، به اطلاع رسانی برنامه های خود بپردازند.

گفتنی است این سرویس دهنده در حال حاضر به صورت موقتی در دسترس نخواهد بود.
انتهای پیام/.

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول