وبلاگ‌های «10هزار تومانی» را دنبال نمی‌کنم!

حمید بقایی، معاون اجرایی رییس جمهوری در پاسخ به سئوال خبرنگار روزنامه “شرق” درباره فشار رسانه‌ای بر دولت گفت: هر كسی رفته 10 هزار تومان هزینه كرده و یك وبلاگ درست كرده و اسمش را هم گذاشته سایت. بعد هم می‌گوید، من رسانه‌ام و شما هم به عنوان مسوول موظفید به من پاسخ دهید. به صراحت بگویم، من این مسایل را زیاد دنبال نمی‌كنم.

به گزارش «وبلاگ نیوز» بقایی پیرامون فضای ایجاد شده پیرامون “جریان انحرافی” پس از ماجرای برکناری وزیر اطلاعات و خانه‌نشینی دکتر احمدی‌نژاد، در پاسخ به سئوال خبرنگار روزنامه “شرق” ضمن اظهار بی‌اطلاعی از این موضوعات گفت: من خیلی گرفتار هستم و فرصت پیگیری ندارم. اما خیلی‌ها، راجع به این افزایش فشار به من می‌گویند. من خیلی پیگیر اخبار نیستم؛ اگر بخواهم وقت بگذارم برای این خبرها به كارهایم نمی‌رسم.

معاون اجرایی رییس جمهوری در ادامه گفت: هر كسی رفته 10 هزار تومان هزینه كرده و یك وبلاگ درست كرده و اسمش را هم گذاشته سایت. بعد هم می‌گوید، من رسانه‌ام و شما هم به عنوان مسوول موظفید به من پاسخ دهید. به صراحت بگویم، من این مسایل را زیاد دنبال نمی‌كنم.

بقایی در پاسخ به سئوال خبرنگار این روزنامه که فشار رسانه‌ای موردنظر خود را فراتر از چند وبلاگ 10هزار تومانی می‌داند، ادامه می‌دهد: من یك واقعیتی را به شما بگویم؛ خیلی از اینهایی كه بیرون نشستند و موضع‌گیری می‌كنند به شرایط ما دقت نمی‌كنند. نمی‌خواهم بگویم اهل سیاست نیستم و به سیاست توجه ندارم، ولی من شخصا اجرا را بر كار سیاسی ترجیح می‌دهم.

معاون اجرایی رییس جمهوری با اشاره به اسناد منتشر شده علیه خود در چند هفته گذشته به عنوان یک کارشناس آی.تی پیش‌بینی کرد که وضعیت انتشار اسناد در آینده‌ای نزدیک بدتر از این خواهد شد و دیگر حریم خصوصی وجود نخواهد داشت.

متن کامل این گفت‌وگو را می‌توانید از این‌جا بخوانید.

انتهای پیام/.

  • iran

    نكنه منظورشون از وبلاگ 10هزارتوماني،سايت هايي نظير وبلاگنيوز بود؟نميدانم ولي فعالترين رسانه در ايران همين وبلاگها هستند!نه سايت هاي بزرگي كه وابسته بو دولت هستند و ميليون ها تومان از دولت ميگيرند و نميتوانند مثل وبلاگ 10هزار تومني حرفاشونو آزاده بزنند يا درمورد دولت چيزي بگن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول