«جریان انحرافی» وبلاگ‌نویسان را به خدمت درآورده است

سایت خبری “فردا” در خبری مدعی شد جریان موسوم به “انحرافی” با پول و امکاناتی که در اختیار دارد، برخی از وبلاگ‌نویسان را به خدمت خود درآورده و در حال سازماندهی افراد جدیدی است.

به گزارش «وبلاگ نیوز» این سایت خبری با ذکر چند نمونه از وبلاگ‌هایی که آن‌ها را وابسته به “جریان انحرافی” می‌داند، در گزارش خود می‌نویسد:

این گروهک‌های وبلاگی علل الخصوص بعد از قهر ۱۱ روزه رئیس جمهور که حامیان سنتی و شناخته رئیس جمهور راه خود را در حمایت بی‌قید و شرط از دولت جدا کردند، به شکل جدی وارد میدان شدند.

سایت خبری “فردا” ادبیات این وبلاگ‌ها علیه منتقدان رییس جمهوری را تند می‌داند و با اشاره به سابقه این سازماندهی در جریان اصلاحات، از مسئولین نظارتی و امنیتی خواست تا با رصد همه جانبه، به مقابله با این سازماندهی‌ها بپردازد.

پوشش همه اخبار رئیس جمهور به همراه رئیس دفتر، حمله به منتقدین با عنوان تکفیری و با ادبیات مشترک،پاسخگویی به انتقادات در حد روابط عمومی یک دولت، یک بعدی بودن وبلاگ‌ها، دسترسی به برخی اطلاعات محرمانه، قلب محتوای سخنان مقام معظم رهبری و حمایت از نظریه‌های مشکوک دولت از جمله محورهایی است که سایت فردا به عنوان محورهای مهم پرداخته شده در این وبلاگ‌ها به آن اشاره کرده است.

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول