«همیاران پلیس فضای مجازی» آغاز به‌کار می‌کنند

سردار احمدرضا رادان، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مراسم توديع فرمانده پيشين و معارفه فرمانده جديد انتظامي استان سمنان، طي سخناني از فعاليت پليس فتا در كليه استان‌هاي كشور خبر داد و گفت: همياراني از پليس فضاي مجازي در نيروي انتظامي و پليس فتا آغاز به‌كار خواهند كرد كه پليس با كمك اين همياران بتواند فضاي امنيت را بيشتر فراهم كند.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، جانشين فرماندهي نيروي انتظامي گفت: اين همياران پليس، متخصصاني هستند كه در بيرون از نيروي انتظامي كار مي‌كنند و علاقه دارند كه با پليس همكاري كنند، از آنان به عنوان همياران پليس فتا در فضاي مجازي استفاده خواهد شد.

رادان اظهار كرد: زماني كه مجرمان در محيط مجرمانه خود، وجود پليس را احساس كنند، معمولآ آن محيط براي آنان ناامن خواهد بود و قطعاً آن محيط را منطقه ممنوعه خود خواهند دانست. با حضور پليس در اين فضاها، گروهي از مجرمان اين محيط را ترك مي كنند و برداشت آنان اين خواهد بود، كه پليس در منطقه وجود دارد و فضا را به شدت رصد و برخورد مي‌كند.

وي گفت: توفيقات پليس در فضاي مجازي و برخورد با انواع و اقسام جرايمي كه در اين محيط به وقوع مي‌پيوندد، باعث شده است كه مجرمان انگشت به دهان بمانند و تعجب كنند كه پليس چگونه به اين خوبي توانسته است اين فضا را كنترل كند.

جانشين فرماندهي نيروي انتظامي افزود: با حضور مقتدرانه و قوي پليس در فضاي مجازي، مجرمان همچنان در پيچيدگي خودشان باقي خواهند ماند و من اين نويد را به مردم مي‌دهم كه با وجود پليس فتا در فضاي مجازي، آرامش و امنيت در كشور فراهم مي‌شود.

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول