اطلاعات مهمی لو نرفته است

به گزارش «وبلاگ‌ نیوز»، محمد جعفر محمدزاده، معاون امور مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در گفت‌وگو با ايسنا درباره درز اطلاعات سايت‌ها و وبلاگ‌ها از پايگاه ساماندهي، اظهار کرد: سرور اين پايگاه در دست مركز توسعه فن‌آوري اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال است و كل سايت‌ها و وبلاگ‌هايي كه ساماندهي شدند، در اين سايت ثبت مي‌شوند و ما هم به نوعي كاربر آن هستيم و از آن بهره‌برداري مي‌كنيم.

وی با تاكيد مجدد بر اينكه سرور اصلي دست مركز توسعه فن‌آوري اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال است و اطلاعات مهمي لو نرفته، خاطر نشان كرد: اما امسال طرح ما براي رسانه‌هايي است كه كار ارتباط جمعي مي‌كنند، مثل پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني و خبرگزاري‌ها.

معاون امور مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، گفت: دوستان ما در اين باره تدبير مي‌كنند و آنقدر نبايد اين مساله مشكل‌دار باشد، براي مجموعه‌اي كه به معاونت مربوط است تلاش مي‌كنيم، زيرا وبلاگ‌ها و فروشگاه‌هاي اينترنتي هم در اين سايت ثبت شده‌اند اما آنچه ما متولي آن هستيم، خبرگزاري‌ها، روزنامه‌هاي الكترونيكي و پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني هستند كه تا پايان سال جمع‌آوري و ساماندهي اين اطلاعات نيز انجام مي‌شود.

انتهای پیام/.

  • amini

    با سلام ، خیلی خوشحال هستیم که چنین مجمعی شکل گرفته است و حضور بیش از هزار نفری در این مجمع نشانگر حمایت فعالین وب در این زمینه است و باید از این حرکت حمایت کرد . مطمئنا فعالین عرصه وب از مسئولین تشکیل دهنده این مجمع که روزگاری متصدی مسئولیت بوده اند حمایت خواهند کرد . حضور اعضای شورای منصوب رهبری نیز گواه حمایت این افراد از این مجمع خواهد بود .
    تا آخر جان تا زمانی که حفظ انقلاب اسلامی اولویت این مجمع هست پای آن خواهیم ایستاد …
    مهدی صرامی و مومن نسب و چندین نفر همانطور از کارنامه اجرایی شان در مرکز توسعه فناوری مشخص است و عملکرد 3 ساله آنها برای کلیه فعالین عرصه وب مشخص است . آقای مدیر مرکزی که هنوز تفاوت ویندوز با اینترنت را نمی داند چگونه مدیر مرکز تخصصی شده است برای همگان سوال است …
    از زمانی رفتن صرامی از مرکز توسعه فناوری ، بسیاری از فعالین و همکاران تجارت الکترونیک ارتباط خود را 100 % قطع کرده اند و مطمئنا به جریانات سیاسی حاکم بر مرکز نخواهند چسبید … بهتر است از سوابق و رفت و آمدهای سیاسیون و جریان انحرافی در مدیریت کنونی مرکز صحبت شود … تحقیق کنید …

  • وقتی اطلاعات خصوصی وبمستران ایرانی به دعواهای سیاسی کشیده می شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول