«شبکه اجتماعی دانش آموزی»، راهی برای تعامل دانش‌آموزان نخبه

به گزارش «وبلاگ نيوز» و به نقل از ايكنا، حمیدرضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، با اشاره به تولید محتوای قرآنی در فضای مجازی اظهار کرد: معاونت در این زمینه اقدامات بسیاری را انجام داده است؛ چرا که معتقدیم امور مربوط به دانش آموزان در فضای مجازی برای تولیدات قرآنی برعهده ماست.

وی افزود: تولید محتوای قرآنی در فضای مجازی، متولیان زیادی دارد، اما ما هم در معاونت، فعالیت های خاص خود را داریم و اداره کل قرآن و عترت و نماز آموزش و پرورش هم در این زمینه فعال است و حتی در فضای مجازی هم اقداماتی را محقق می کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: هم اکنون بسیاری از تولیدات مان به سمت فضای مجازی رفته است؛ چرا که در بسیاری از مسابقات مان، دانش آموزان و فرهنگیان آثار خود را از این طریق برای مان ارسال می کند.

وی بیان کرد: تاکنون فضای تعاملی و فکری میان دانش آموزان نخبه ایجاد نشده بود اما درصدد هستیم با راه اندازی «شبکه اجتماعی دانش آموزی» پیوندی میان همه دانش آموزان ایجاد کنیم.

کفاش اظهار کرد: تولید محتوای قرآنی در فضای مجازی، مسأله ای است که برای معاونت اهمیت بسیاری دارد و باید از همین سنین دبستان، دانش آموزان را با محتوای قرآنی آشنا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: از طریق فضای مجازی، می توان به آموزش قرائت و حفظ قرآن، انتقال مفاهیم قرآنی و آموزه های قرآنی برای دانش آموزان اشاره کرد که معاونت در این زمینه فعال است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: فضای مجازی، فضایی است که دانش آموزان بیشترین مشتری آن هستند بنابر این باید تدابیر لازم را برای فعالیت های قرآنی در این زمینه انجام کنیم.

انتهاي پيام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول