همایش ویژه وبلاگ های گردشگری در «بازار جهانی سفر»

به گزارش «وبلاگ نیوز» به نقل از خبرگزاری میراث فرهنگی، درنمایشگاه بازار جهانی سفر ۲۰۱۴ در لندن، با حضور گردانندگان وبلاگ های سفر و گردشگری، همایش صفحه سفیدهای صنعت سفر با هدف ارائه راهنما و راهکارهای معتبر و مفید به فعالان این صنعت برگزار می شود.

نمایشگاه بازار جهانی سفر ۲۰۱۴ که نوامبر امسال برگزار می شود قصد دارد ضمن اینکه آینده وبلاگ نویسی را در بخش همایش وب نوشت ها و نیز معرفی برنامه ویژه خود در این زمینه به نمایش بگذارد، میدان فراخ تری را برای فعالیت و حضور جدی صفحه سفیدهای صنعت سفر ایجاد کند. نشست «رسانه های اجتماعی صفحه سفید» در حوزه سفر مشخصا به بحث و بررسی موضوعاتی مهم چون نحوه اداره و حفظ اعتبار و نیز دستورالعمل های لازم در زمینه همکاری با وبلاگ نویسان اختصاص دارد.

منظور از عبارت «صفحه سفید» ارائه گزارش ها یا ارائه راهنمای معتبر به خوانندگان در زمینه های مختلف برای دستیابی به درک بهتر مسائل و حل مشکلات یا تصمیم گیری صحیح است. این اصطلاح در دو حوزه مشخص یکی حوزه مسائل مرتبط با دولت و دیگری حوزه بازاریابی تجاری کاربرد دارد. این بخش که تحت برنامه وبلاگ نویسی WTM طراحی شده است در دو بخش و در نشست وبلاگ نویسان تحت اداره «ملیون بوچر» و «کیت جنکینس» دوتن از وبلاگ نویسان شاخص در حوزه سفر و گردشگری، برگزار می شود. این نشست همچنین در برنامه دیگری با عنوان نخستین شبکه سریع وبلاگ نویسان، ادامه می یابد که ۶ نوامبر برگزار خواهد شد. بازار جهانی سفر- WTM – از سال ۲۰۱۱ تاکنون برنامه ها و همایش های ویژه وبلاگ نویسان در حوزه سفر برگزار کرده اما امسال از نظر وسعت و میزان برد کمی متفاوت است. در سال ۲۰۱۴ این همایش با تمرکز بر کمپین هایی در زمینه بهترین اقدامات و موفق‎ترین همکاری ها برگزار می شود که دستاوردهای بوچر و جنکینس به طور مشترک به عنوان نمونه به حاضران معرفی و عرضه می شود. جلسه نخست با عنوان «تبدیل تجربه به موفقیت» رمز موفقیت کمپین هایی را که با استفاده از رسانه های اجتماعی به دست آمده است، آشکار می کند. دربخش یا نشست دوم این همایش، جلب همکاری میان برخی وبلاگ نویسان پیشرو در عرصه گردشگری در سراسر جهان با سیاستگذاران و بازیگران این صنعت مطرح می شود.

«سیمون پرس» مدیرکل WTM درهمین زمینه می گوید: «زمانی که WTM نخستین برنامه وبلاگ نویسی خود را در سال ۲۰۱۱ عرضه و معرفی کرد، تنها درحد یک اتاق برای ایستادن و بدون امکانات بود. اما این نشست ها چنان توجه همه را به خود جلب کرده که نشان از اهمیت وبلاگ نوسی در صنعت سفر و گردشگری دارد. بنابراین در سال ۲۰۱۴ ملزم هستیم زمان، امکانات و فضای بیشتری را برای این بخش واسط بسیار مهم و رشدیابنده اختصاص دهیم.»

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول