نامه اعضای شورای عالی فضای مجازی به رئیس جمهور

به گزارش «وبلاگ‌نیوز» و به نقل از مهر، علیرضا شاه میرزایی، با تاکید بر اینکه اعضای شورای عالی فضای مجازی در مورد ترتیب دستورات جلسه طبق آیین نامه می توانند موثر باشند، اظهار داشت: این به این معنی است که اعضا هم می توانند تصویب کنند یک موضوع از دستور کار شورا خارج شود و هم می توانند دستوری را به صورت یک فوریتی و دو فوریتی در اولویت قرار دهند.

وی گفت: این اختیار به اعضا داده شده و براین اساس اعضا به رئیس جمهور به عنوان رئیس شورا نامه هایی فرستاده شده و این درخواست را داشته اند که امیدواریم رئیس شورا این پیشنهادات را به رای بگذارد.

عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی ادامه داد: اعضای شورای عالی فضای مجازی پیشنهاد دادند که برخی موضوعات از نظر ترتیب جابجا شود ولی به طور کلی مصوبه شورا و آیین نامه آن این است که باید به نظر اعضا در تعیین اولویت دستور جلسات در قالب یک فوریت و دو فوریت و همینطور از دستور خارج کردن این مسائل، توجه شود و موضوعات به رای گذاشته شود.

وی افزود: پیشنهادات مکتوب زیادی ارائه شده اما هنوز در جلسه شورای عالی فضای مجازی مطرح نشده است.

گفته می شود حتی دبیر شورا نیز از دستور جلسات شورای عالی فضای مجازی مطلع نیست و این دستور جلسات در ساعت برگزاری جلسات از سوی رئیس شورا اعلام و به آگاهی اعضا رسیده می شود.

پیوست فرهنگی تلفن همراه از جمله موضوعاتی بود که با توجه به ضرورت زمانی آن به دلیل ارائه خدمات نسل سوم و چهارم موبایل توسط اپراتورها، قرار بود در شورای عالی فضای مجازی که پس از ۵ ماه تاخیر برگزار شد، بررسی شود اما این شورا در جلسه ۱۹ و ۲۰ خود به کلیات موضوعاتی همچون پیامکهای انبوه و اهمیت شبکه ملی پرداخت.

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول