برگزاری مسابقه وبلاگ‌نویسی ویژه طلبه‌های مشهدی

به گزارش«وبلاگ نیوز» و به نقل از رسا، خانم هوشیار، معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) مشهد، به ضرورت بررسی پیام قیام عاشورا اشاره کرد و گفت: پیام قیام با شکوه سید الشهدا(ع) منحصر به آن زمان نیست، بلکه این پیام جاوید و ابدی است و فراتر از محدوده زمان و مکان است، هر جا و در هر جامعه ای که به حق عمل نشود و از باطل خودداری نشود، بدعت ها زنده و سنت ها نابود می شود.

وی گفت: آیت الله خامنه ای درباره اهمیت قیام امام حسین(ع) می‌فرمایند: «تاریخ اسلام پر از حوادثی است که در گذر زمان پدیدار گشته و بسیاری از آنها، به مرور متروک گردیده و به فراموشی سپرده شده است؛ امّا در این میان، نهضت مقدس عاشورای امام حسین (ع) و یارانشان، نه تنها با گذشت دوران فراموش نگردیده و از صفحه تاریخ کنار نرفته، بلکه هر چه زمان بر آن گذشته، بر عظمت و اهمیت آن افزوده گشته است.».

هوشیار به شرایط این مسابقه اشاره کرد و گفت: هر فرد می تواند یک وبلاگ در مسابقه شرکت داده و محتوای هر وبلاگ نیز باید مرتبط با موضوع باشد.

معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت رقیه (س) الزامی بودن ذکر منبع در هر پست و فعال بودن حداقل پنج پست را از دیگر شرایط این مسابقه برشمرد.

این استاد تفسیر حوزه علمیه خواهران مشهد با اشاره به این که آمار بازدیدها و تعداد کامنت ها در این مسابقه لحاظ می شود، افزود: قابلیت search در موتورهای جستجوگر (yahoo، google ) از امتیازات ویژه این مسابقه می باشد.

هوشیار یادآور شد: علاقه‌مندان جهت شرکت در مسابقه مشخصات وبلاگ خود را تا تاریخ پانزدهم آذر ماه به پست الکترونیکی RPajuhesh@yahoo.comh ارسال کنند

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول