فریب اینترنت رایگان را نخورید

همواره پیام‌های جعلی و غیر واقعی زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود که تشخیص جعلی بودن آنها نیازمند اطلاعات کافی است. یکی از پیام‌های جعلی که همه ما بارها در شبکه‌های اجتماعی مشاهده کرده‌ایم، تبلیغات اینترنت رایگان است که بر اساس آنها ادعا شده با شماره‌گیری یک کد دستوری می‌توانید از حجم بالایی اینترنت رایگان بهره‌مند شوید. در روزهای اخیر نیز دیده‌ایم که پیام‌هایی در فضای مجازی منتشر شده که با شماره‌گیری یک کد دستوری مربوط به همراه اول می‌توانید 70 گیگابایت اینترنت رایگان این اپراتور را دریافت کنید.

ماجرای 70 گیگ اینترنت رایگان همراه اول

در جدیدترین اقدام افرادی که این پیام‌های جعلی را منتشر می‌کنند، پیامی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که طبق آن ادعا شده مشترکان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری ستاره 100 ستاره 64 ستاره 4 ستاره 3 مربع (#3*4*64*100*)، 70 گیگ اینترنت هدیه همراه اول را دریافت کنند. همچنین در این پیام‌ها گفته شده مشترکان به پیام‌هایی که از سوی اپراتور همراه اول ارسال می‌شود، توجه نداشته باشند و مراحل دریافت اینترنت رایگان را پشت سر بگذارند. گاها مشترکان و کاربران اینترنت همراه اول نیز ناخواسته فریب این پیام‌های جعلی را می‌خورند و بدون توجه به پیام‌های اپراتور، بسته 70 گیگ سالیانه را فعال می‌کنند و با هزینه‌های زیادی مواجه شده و متضرر می‌شوند. به همین دلیل در حال حاضر همراه اول جلوی کد دستوری این بسته 70 گیگ را گرفته و با شماره‌گیری کد دستوری مذکور به درخت ستاره 100 مربع منتقل می‌شوید.

این پیام‌های جعلی که با اهداف شیادانه و مغرضانه در فضای مجازی منتشر می‌شوند، هدفی جز آزار و اذیت و ضرر رساندن به مشترکان را ندارند و علاوه بر متضرر شدن مشترک، اپراتور تلفن همراه را نیز در ارائه خدمات به دردسر می‌اندازد و حتی موجب ضربه زدن به اعتماد مشترکان به اپراتور می‌شود.

اپراتورهای تلفن همراه سال‌هاست که با چنین مشکلاتی روبه‌رو هستند و با وجود اطلاع‌رسانی‌های مکرر، باز هم شاهد انتشار چنین پیام‌هایی در فضای مجازی هستیم و متاسفانه تعداد زیادی از کاربران نیز فریب این پیام‌های جعلی را می‌خورند. همراه اول به عنوان اپراتور اول ارتباطی کشور برای اطلاع‌رسانی به مشترکان درباره طرح‌ها، بسته‌ها و پیشنهادهای خود از راه‌های رسمی مانند وب سایت، اپلیکیشن همراه من و سامانه ستاره 100 مربع استفاده می‌کند و مشترکان با مراجعه به این مجرای رسمی رسانه‌ای می‌توانند از جدیدترین خدمات اپراتور همراه اول مطلع شوند.

بنابراین به کاربران اینترنت همراه و مشترکان اپراتور همراه اول توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات و پیام‌هایی که در شبکه های اجتماعی منتشر می‌شوند را نخورید و برای دریافت خدمات و فعال‌سازی بسته‌ها و طرح‌ها به درگاه‌های رسمی اپراتور مراجعه کنید. شما به راحتی می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری ستاره 100 مربع، تمام کدهای خرید و باقی مانده بسته‌های اینترنت همراه اول خود را مشاهده کنید و در کمترین زمان و به آسانی، طرح‌های مورد نظر خود را فعال کنید. در ادامه، کدهای دستوری خدمات و طرح‌های همراه اول را مشاهده می‌کنید:

کدهای دستوری بسته های اینترنت همراه اول

استعلام و مشاهده باقی‌مانده بسته 10#*100*
بسته های اینترنت یک روزه  31#*100*
بسته های اینترنت 7 روزه 32#*100*
بسته های اینترنت 30 روزه 2#*100*
بسته های اینترنت بلندمدت 4#*100*
بسته های اینترنت شبانت (2 تا 7 بامداد) 3311#*100*
بسته های اینترنت صبحانت (6 صبح تا 12 ظهر) 3312#*100*
بسته های اینترنت نامحدود شبانه 332#*100*
بسته های ساعتی مدار فیروزه‌ای 2#*121*
بسته های ترکیبی اینترنت، مکالمه و پیامک 52#*100*
بسته های اینترنت همراهی (پیشنهاد ویژه برای هر مشترک) 621#*100*
ویژه مشترکان جدید 611#*100*
دوشنبه سوری 64#*100*

 

/گجت نیوز/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همراه من و اوانو