عضویت ۸۰ درصد دانش‌آموزان خوزستانی در شبکه “شاد”

ناصر علی‌فر، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خوزستان:

  • با در نظر گرفتن همه شرایط و پیش فرض‌ها تلاش می‌کنیم که در پروژه مهر امسال بتوانیم با عملیات برنامه محور و بسیج همگانی دستگاه‌ها، بستری مناسب جهت بازگشایی مدارس داشته باشیم. برنامه ما این است که بتوانیم اقدامات موثری انجام دهیم.
  • امسال باید ۷۰ هزار دانش آموز را در مدت ۱۵ روز هدایت تحصیلی کنیم که با توجه به سند تحول بنیادین باید بتوانیم ۵۰ درصد از دانش آموزان را به سمت رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش هدایت کنیم. اما با توجه به زیرساخت‌های موجود، در حال حاضر ۳۱ درصد از دانش آموزان در رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش هستند.
  • با تلاش شبانه روزی، بیش از ۹۸ درصد از مدیران مدارس، حدود ۸۳ درصد از معلمان و ۸۰ درصد دانش آموزان در شبکه شاد عضو هستند و سعی می‌کنیم بتوانیم پوشش ۱۰۰ درصدی را محقق کنیم.
  • بت نام دانش آموزان ابتدایی آغاز شده است اما متوسطه اول و دوم از تیرماه آغاز می‌شود. البته ثبت نام در مدارس شاهد و نمونه دولتی انجام شده است و منتظر مراحل بعدی هستیم تا بتوانیم آزمون‌های مورد نیاز را برگزار کنیم.
  • تاکنون ۹۰ درصد دانش آموزان میان پایه‌ای در سامانه سفارش کتب درسی ثبت نام کردند و مابقی در فرصت باقی‌مانده ثبت نام می‌کنند.

/ایسنا/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همراه من و اوانو