«واگرد توییت»، ویژگی پولی توییتر

مجازیستروزانه قابلیت‌های جدیدی به شبکه‌های اجتماعی به ویژه شبکه‌های بین المللی مانند توییتر اضافه می‌شود و حالا شواهد حاکی از آن است که به توییتر ویژگی «واگرد توییت» اضافه خواهد شد و کسانی که می‌خواهند از آن استفاده کنند باید حق اشتراک بپردازند.

«جین مانچون وونگ» کاوشگر برنامه، صفحه اشتراک مربوط به این ویژگی را کشف کرده است و تایید کرد که این ویژگی در حال آزمایش است.

دلیل راه اندازی ویژگی واگرد توییت

اینکه چه زمان به طور عمومی در دسترس خواهد بود مشخص نیست، ولی قابل درک است که چرا توییتر می‌خواهد این ویژگی پولی را راه اندازی کند. یک دکمه جذاب برای دور شدن از دردسر، هواداران بسیار زیادی خواهد داشت حتی اگر دارای هزینه باشد.

البته توییتر هنوز رسما این موضوع را اعلام نکرده است که آیا این ویژگی فقط به پرداخت هزینه به مشتریان محدود می‌شود یا خیر، ممکن است توسعه این ویژگی آنقدر کافی نبوده که به توییتر به مرحله بعد برود.

لازم به ذکر است که طراحی دکمه واگرد توییت‌ ، نشان می‌دهد که دقیقاً مانند دکمه «واگرد ارسال» در gmail کار می‌کند. به این صورت که فقط چند ثانیه منتظر می‌ماند تا پیام را ارسال کند. به عبارت دیگر، در واقع درست است که توییتر دکمه ویرایش ندارد، اما داشتن دکمه لغو ارسال توییت‌ برای جبران اشتباهات بسیار کاربردی خواهد بود.

مدتی می‌شود که توییتر در حال کار روی یک ویژگی جدید به نام Undo Send است. این قابلیت به کاربران امکان لغو ارسال توییت‌ آن‌ها در یک زمان خاص را دهد. این ویژگی به معنای واقعی به کاربران امکان ویرایش توییت‌ خود را نمی‌دهد بلکه دارای زمان بندی است که به کاربر در زمانی خاص پس از ارسال توییت‌ ، امکان لغو ارسال توییت‌ را می‌دهد.

/باشگاه خبرنگاران جوان/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فروش سیمکارت دایمی