اعتراض آرام وبلاگ نویسان به بی احترامی ساحت عزیز امام

تجمع اعتراض آمیز وبلاگ نویسانهمایش ها- تجمع پرشور وبلاگ نویسان در اعتراض به بی احترامی ساحت عزیز روح الله الموسوی الخمینی، دیروز در سالن سیدالشهدای میدان هفتم تیر برگزار شد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» این تجمع که با ۳۰ دقیقه تاخیر، از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه آغاز شد، پس از قرائت قرآن با پخش بخشی از سخنرانی مقام معظم رهبری در دیدار با مبلغان در روز ۲۲ آذرماه ۸۸ همراه بود.

پس از آن سردار حسین یکتا، رییس کل ستاد راهیان نور به بررسی وظایف وبلاگ نویسان در موقعیت فعلی پرداخت و آن ها را به سازماندهی و ایجاد حرکت های منظم دعوت کرد.

قرائت قطعنامه وبلاگ نویسان توسط محمدصالح مفتاح، اجرای سرود دسته جمعی و هم چنین اهدای جایزه به نویسنده وبلاگ “دوئل” به عنوان یکی از افسران برتر جنگ نرم، از دیگر برنامه های این تجمع آرام بود.

برخی از مسئولین سازمان بسیج دانشجویی و مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج و هم چنین چهره های وبلاگ نویس شناخته شده ای چون حمید داودآبادی، از جمله میهمانان افتخاری این مراسم بودند.

این مراسم با حضور حدود ۳۰۰ تن از وبلاگ نویسان و فعالان شبکه های اجتماعی و تالارهای گفت و گو برگزار شد که خودجوش بودن برنامه و جهادی بودن اجرای آن، باعث ایجاد فضایی صمیمی بین حاضران در جلسه شده بود.

وبلاگ نویسان حاضر در جمع در پایان مراسم ضمن دریافت انیمیشن چهار قسمتی “آقای سبز” به وسیله بلوتوث، نرم افزار چند رسانه ای “فتنه” و “حدیث ولایت” و هم چنین عکس هایی از امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را به عنوان هدیه دریافت کردند.
انتهای خبر/.

مطالب مرتبط

6 دیدگاه در “اعتراض آرام وبلاگ نویسان به بی احترامی ساحت عزیز امام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *