تغییرات اساسی در پرشین بلاگرز

پرشین بلاگرزیادداشت: در فاصله تعطیلات نوروز پرشین بلاگرز تغییرات زیادی کرد که خدمتتان عرض می‌شود.

1- ظاهر کار ساده تر و بالا آمدن صفحات سریع تر شد.

2- تعداد مطالب بیش تر در هر دو خبرخوان گرافیکی و تکست. خبرخوان تکست اکنون عمدتا شامل عنوان مطلب است.

3- در بالای پست ها اکنون یک نوار ابزار وجود دارد که شما را به قسمتهای مرتبط متصل میکند.
pb-menu: در این منو دسترسی به خبرخوانهای گرافیکی، تکست، فید هر خبرخوان، ورودblogroll1abc یک وبلاگ به خبرخوان ، و دسترسی به لیست (فهرست) بر اساس زمان انتشار و بر اساس حروف الفبا وجود دارد.

4- یک بلاگرول جدید ( بلاگ چرخان) اختصاصی برای هر خبرخوان به وجود آمد. وبلاگ‌های هر خبرخوان در این بخش بر اساس تاریخ انتشار مرتب شده اند. وبلاگ های در طبقه بندی‌های : روز- هفته – 3 ماهه و بیش از سه ماه دسته بندی شده اند. وبلاگ‌های هر دسته با اندازه فونت و رنگ فونت جدا مشخص می‌شوند. به غیر از آمار تعداد کل وبلاگ‌های یک خبرخوان، آمار هر بخش هم بصورت جداگانه در دسترس است. نمایش آمارها لحظه‌ای و خودکار است.

5- و بازهم یک بلاگ‌چرخان اختصاصی دیگر و این‌بار برای خبرخوانها. هر خبرخوان با انتشار هر وبلاگ زیر مجموعه آن‌، به بالای لیست ارتقا می‌یابد.

6- یک اسلایدشو اختصاصی تهیه شد. وبلاگشهر تصویری بصورت خودکار تصاویر وبلاگهای زیر مجموعه پرشین بلاگرز را دریافت و به نمایش می‌گذارد. با کلیک روی هر تصویر به مطلب مربوط به آن تصویر هدایت می‌شوید.

7- همراهان نیز دارای بلاگ چرخان ویژه‌ای شدند و امکانات بیشتری نیز جهت ارتقا وبلاگهای این دسته در راه است.

8- در طرز کار خبرخوان ها نیز تغییرات بسیاری صورت پذیرفت. گمان می کنم حاصل این تغییرات کار را برای همکاران تهیه کننده خبرخوان بسیار راحت تر کند. همین طور دستورالعمل ها و مقررات ورود وبلاگها نیز بازبینی و در نتیجه ساده تر و قابل فهم تر شد. و در انتها، فید خبرخوانها، باز هم بهبود یافت.
انتهای پیام/.

کوروش اسلام زاده
دنیای وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول