من هم به داوری ها معترضم

یادداشت: در پی انتشار نظر یکی از خوانندگان وبلاگ نیوز که حاوی نقد هایی بر جشنواره وبلاگ نویسی فرهنگ رضوی یکی دیگر از خوانندگان جوابیه ای به این نظر ارسال کرده است.javab

با تبریک فرا رسیدن میلاد خجسته حضرت ثامن الحجج، علی بن موسی الرضا(ع) خدمت همه بینندگان فضای مجازی و سایت خبری، تحلیل وبلاگ نیوز، توضیحاتی پیرامون مسابقه وبلاگ نویسی فرهنگ رضوی اعلام می کنم.

متأسفانه داوری چهارمین جشنواره وبلاگ نویسی امام رضا(ع) در صورتی به پایان رسید که با ابهامات زیادی توسط شرکت کنندگان روبرو شد.

بنده به عنوان نفر اول این جشنواره به داوری مسابقه وبلاگ نویسی فرهنگ رضوی معترض و اعتراض خود را صریحا به مسئولین مربوطه در روز اختتامیه منتقل کردم و از آنان بهبود وضع داوری را خواستار شدم.

ابتدا از همه کسانی که با انتقاد های سازنده خود، وبلاگ یا رضی(ع) را به سمت گسترش نوآوری های جدید سوق دادند، سپاسگزاری می کنم و برای همه دوستان سلامتی و پیروزی در مراحل زندگی را خواستارم.

دوستان عزیز و حامیان فرهنگ رضوی، وبلاگ یا رضی(ع) با داشتن سه ساله سابقه حضور در جشنواره وبلاگ نویسی فرهنگ رضوی و دیگر جشنواره های مذهبی بر تجربیات خود افزوده و وبلاگی با شرایط مطلوب فنی و محتوایی را به صورت اختصاصی ارائه و به دوستداران فرهنگ رضوی تقدیم کرده است.

یکی از افتخارات وبلاگ یا رضی(ع) ارتباط تنگاتنگ آن با بیش از 50 وبلاگ رضوی است که نقطه عطفی در تشکیل مجمع وبلاگنویسان رضوی است.

وبلاگ یا رضی(ع) همچنان به دنبال رفع مشکلات ظاهری و محتوایی خود است و هرگونه انتقاد به قالب و محتوای وبلاگ قابل قبول است.

ولی زیر سوال بردن اساس بنیادی وبلاگ، کپی خواندن امکانات، نقش داشتن در داوری، امتیاز دهی، آشنایی با داوران و الفاظ بی بنیادی مثل (پارتی بازی یا پارتی خانه گیلان)، به هیچ وجه در شأن هیچ یک از شرکت کنندگان و بینندگان وبلاگ های رضوی و مذهبی نیست!!!

و اما چند سوال:

آیا ادعاهایی که بدون استناد مطرح و به شخصیت یک وبلاگ نویس مذهبی توهین شود، قابل بخشش و مورد قبول است؟

آیا تهمت و افترا به هر شخص از فرامین امام رضا(ع) است؟

چرا برای گفتگوی اختصاصی مشخصات خود را در نظر اعلام نمی کنید؟

آیا این عمل نشان از بی پایه بودن نظر ارسالی نیست؟

با دیدن نظرات زننده و غیر انتقادی عده ای از دوستان، نه تنها از شرکت در مسابقات وبلاگی خداحافظی کرده ام، بلکه نظرم نسبت به دوستان فرهنگی و مذهبی خود تغییر کرده است.

در پایان از همه کسانی که برگزیده شدن وبلاگ یا رضی(ع)، اسباب ناراحتی و خشمگینی آنان را برآورده است، عذر خواهی و ابراز تأسف می کنم.

انتهای خبر/.

۲۷ comments

 • ؟

  ببین دوست عزیز
  من اسم و آمار خودم را نمی دم ، چون نمی خوام اون هم شهری های شما سال دیگه هم با من همین کار را بکنند . امسال که منو نمی شناختند این بلا را سرم آوردند وای به روزی که ببینند چی ها بهشون گفته شده .
  من همیشه گفتم و تو نظرات وبلاگتون هم گفتم که وبلاگ شما از هیچ لحاظی مشکل نداره و اگه پارسال برگزیده شده نبود امسال باید اول می شد ولی مشکل ما اینه که :
  1- شما پارسال مقام آورده بودید و نمی توانستید حتی در این مسابقه شرکت کنید چه برسه به اینکه برنده شوید : http://www.ershad-gil.ir/images/stories/pic4/far252525.jpg اینم سندش که نگید بدون سند . فکر نمی کنم لازم باشه دیگه آدرس خبر ششم شدن شما در دوره ی قبل را بدم .
  2- وبلاگ شما تا اوسط و حتی اواخر مهر به روز نشده بود و از پارسال هیچ تغییر یا به روز رسانی توش ایجاد نشده بود در صورتی که یکی از ملاک های داوری مسابقه به روز بودن وبلاگ بوده ( ملاک های داوری : http://razaviblog.ir/news/15/default.html ) اما شما یک کار غیر اخلاقی انجام دادید و در چند روز پست هایی در وبلاگ خودتون ارسال کردید که تاریخ اونا از چندین ماه قبل شروع شده و تا چند روز پیش ادامه داشت ، یعنی عملاً داوران مسابقه را متقاعد کردید که این وبلاگ همیشه آپدیت بوده است در صورتی که این دروغی بیش نیست و اگر خودتون یادتون نمیاد که یه همچین کاری کردید من خودم و دو تا وبلاگ نویس حرفه ای را می شناسم که همیشه در مسابقات کشوری مقام های اول آوردند و حرفشون سنده و ازشون می خوام که بیان و شهادت بدند ، چون اونا هم تو این مسابقه شرکت کرده بودند و وبلاگ شما را دیدند ، اگه واقعاً یادتون نمیاد چنین کاری کردید من بهشون بگم بیان .
  3- حتی یه نفر با نام مستعار نکته سنج در پست قبلی نظری داده بود که من همش را تایید نمی کنم ولی بیش ترش درسته :
  ” نقد وبلاگ نفر اول
  -این وبلاگ در دوره گذشته مقامی کسب کرده بود و از آبان سال گذشته تا پایان مهر ماه هیچ دستی به وبلاگ نزده بود !
  در کمتر از یک ماه قالب وبلاگ عوض شده و یک قالب که بطور رایگان در سایت گل نرگس قرار داده شده بود استفاده کرده البته با دستکاری هایی !
  – نام خود را به عنوان طراح و چند روز بعد به عنوان ویراستار عوض می کنه ! (ظاهرا طراح قالب مطلع شده بود)
  -در ادامه از چند امکان به عنوان خدمات در وبلاگ خود استفاده می نماید مثل موبایل اسلامی – طراحی رایگان – گالری تصویر – حدیث نگار و رادیو که در دیگر وبلاگها قرار داده شده بود . فقط اسم بعضی قسمت ها عوض شده بود که در مقابل امکانات وبلاگ چهارم حرفی برای گفتن نداشت !
  -مطلب وبلاگ هم در کمتر از دو یا سه شبانه روز به ۱۵۴ مطلب تغییر پیدا کرد که بعضی از مطالبی که در صفحه اول است در سال گذشته قرار داشت فقط عکس های گرافیکی عوض شده با تاریخ مطلب ؛ اما جالب اینجاست که آرشیو مطالب از آذر ۸۷ تا آبان ۸۸ روز نشون میده که بروز بوده !! خودتون قضاوت کنید …! ”
  من خط اول ، دوم ، سوم و پنجم را تایید می کنم و در مورد خط چهارم نظری ندارم چون جایی ندیده بودم و از این امکانات وبلاگ شما هم استفاده نکرده ام ببینم کپی هست یا نه .

 • سلام
  باید یه چیزی رو در تایید حرفای آقای علی پور بگم
  1.ایشون چند بار به مسئولین جشنواره در مورد داوری اعتراض کرده بودند
  2.این عزیزی که انتقاد میکنه……………باید انتقادشو به گوش مسئولین ارشاد گیلان برسونه نه به قسمت نظرات وبلاگ آقای علی پور ………………………
  (شماره ارشاد گیلان رو هم می تونی از سایت ارشاد گیلان برداریhttp://www.ershad-gil.ir/)
  این رسم انتقاد نیست
  قبول دارم داوری ها خیلی ضعیف بود اما روی صحبتم با شماست آقای ؟؟؟؟ که تو تمام وبلاگ های مقام اورده تو جشواره نظر میزاری اگه مشکلی داری به جای تهمت زدن با ارشاد گیلان تماس بگیر>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  آیا این رسم مسلمانی و بچه شیعه بودنه !

  در آخر هم باید بگم آقای علی پور تو به خاطر حرف مردم وبلاگ نمی نویسی که حالا هم به خاطر حرف اونا کنار بکشی

  دورود بر همه کسانی که مردانه رقابت می کنند

  التماس دعا

 • دوست عزیز انتقاد خوبه اما به روش صحیح نه………..

 • بهنام

  مسئول های ارشاد گیلان اگه می خواستن جوابگو باشن که این کار و نمی کردن !
  این آقا اونجا مسابقه وبلاگ نویسی میزاره ! بعد چطور میاد میگه من خودم به داوری اعتراض دارم .

  من مطمئنم که اگه یشون شرکت نمی کرد هم اول بود !
  من با خود این آقا مشکل ندارم ولی می گم که وبلاگش در حد وبلاگ اول نبوده (تایید حرفای نکته سنج)

 • ؟

  اما آقا سبحان
  شما فکر کردی گوش اینا حرف می شنوه که من بهشون زنگ بزنم ؟
  یکی از دوستان تو پست قبلی گفته بود که زنگ زده و گفتند داوری ها خوب بود و وبلاگ های برگزیده عالی هستند !!!!!!!
  تازه مگه نمی گی خود آقای علیپور هم اعتراض کرده بوده ، اون هم چند بار ، خوب چه نتیجه ای داشته که اگه من زنگ بزنم نتیجه ی بهتری داره ؟ تازه آقای علیپور هم شهریشونه و احتمالاً حضوری باهاشون حرف زده . من از پشت تلفن بهشون چی بگم ؟
  اما اینا بگم که نمی دونم منظورتون چیه ، تنها جایی که من نظر دادم تو اون پستی بود که آقای علیپور اومده بود تو نظرات لینک داده بود و من در وبلاگ های دیگه هیچ نظری ندادم . لطفاً شما تهمت نزنید . بازم می گم من تو نظرات وبلاگ آقای علیپور چیزی ننوشتم ، فقط تو اون پست که ایشون نوشته بود متاسفم و … چیزایی را که در نظرات بالا گفتم را البته خیلی کمترش نوشتم و در هیچ وبلاگ دیگری یا هیچ پست دیگری نظر ندادم . ( البته شبش رفتم دیدم کل این پست از وبلاگ ایشون پاک شده و عملاً من هیچ نظری در وبلاگ های برگزیده ندادم )
  بعد میشه روش صحیح انتقاد را یاد بدید ؟
  من بدون هیچ توهینی فقط وبلاگ های برگزیده را نقد کردم ، هر چیزی که گفتم با دلیل و منطق بوده و همش برگرفته از سایت خود جشنواره بوده .

 • من متاسفم آیا
  اگر شما با کممک چندین گروه مسباقه وبلاگ نویسی راه بیندازید
  کار بدی کردید>>>>>جهت اطلاع شما دوست عزیز :اقای علی پور جشنواره وبلاگ نویسی میلاد حجت رو با همکاری
  1.خبرگزاری شبستان
  2.مرکز فروش هاست و دامنه
  3. ارشاد گیلان
  برگزار کرد
  پس بنا به گفته شما اونجا هم چون با ارشاد گیلان رابطه داشته باید خودشو اول میکرد
  واقعا خنده داره::::::::::::d

  متاسفا بعضی ها فقط می خوان حرف خودشونو بزنن
  خودتون شاهد بودید که خیلی از وبلاگ ها
  اکثر مطالب و طرح های گرافیک رو از وبلاگ ایشون بر میداشتن و حتی طرح های قالب رو
  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  در ضمن شما که میگید اینا فقط گیلانی ها رو اول میکنن
  چطور به وبلاگ آقای توقعی هم سری بزنید
  وببینید که ایشون چه مقام هایی با همون وبلاگ تو جشنواره های سال 88 اوردن

  میدونم اگر الونم ببینید میگید که ارشاد گیلان همه ی اون جشنواره ها رو برگزار کرده
  مثل تبیان زنجان و………………(لابد اونم تبیان گیلان بود)

 • ؟

  دوست عزیز
  بحث را پیچیده نکن . من گفتم که ایشون حداقل با ارشادی ها رفیقه و اگه بهشون در مورد داوری اعتراض کنه بررسی می کنند ولی می بینید که هیچ تاثیری نداشته ، یعنی ایشون به گفته ی خودشون حضوری این کار را کردند ، حالا شما چه توقعی داری من زنگ بزنم بگم اعتراض دارم ، اون وقت اونا بررسی کنند !!!!!!!!!!!!! ؟
  در ضمن نمی دونم با چه زبونی بگم ، زبونم مو درآورد من ده دفعه گفتم که وبلاگ ایشون از هیچ لحاظی مشکل نداره و خیلی وبلاگ ها ازش کپی برداری کردند ، ولی مشکل ما اینه که ایشون حتی نمی تونست در جشنواره ثبت نام کنه ، چون پارسال ششم شده بوده و قانون این بوده که وبلاگ هایی که پارسال مقام آوردند امسال نمی تونند شرکت کنند ، نکنه باز می خواید بعد صد بار گفتن آدرس شرایط مسابقه و لینک ششم شدن ایشون در مسابقه ی پارسال را بدم ؟؟؟؟ این که درکش مشکل نیست ؟ ایشون پارسال مقام آورده و طبق قوانین مسابقه حق شرکت در مسابقه را نداشته ، حالا چه برسه بیاد اول بشه .

 • درسته که توی اون عکس نوشته شده که نمی تونن شرکت کنن
  اما وقتی ما با ارشاد گیلان تماس گرفتیم در اولین روزهای جشنواره گفتن که وبلاگ های برگزیده جشنواره های قبلی
  نمی تونن با قالب قبلی و مطالب قبلی شرکت کنند………………..
  حالا دیگه این و باید اونا جاب بدن
  خلاصه جوابگو مسئولین برگزارین!!!!!!!!!1111

 • ؟

  راستی جناب سبحان یه چیزی در مورد داوری های ارشاد گیلان و کلاً مسابقات وبلاگ نویسی که در گیلان برگزار میشه بگم که این طور که من فهمیدم تقریباً همیشه باید چند نفر از برندگان از استان گیلان یا شهرستان های اطراف باشند .
  این یه نمونشه که از تو وبلاگ نیوز پیدا کردم و خود آقای علیپور هم خبرش را گذاشته :
  http://weblognews.ir/?p=1506
  همانطور که در نظراتش گفته شده ، یکی از وبلاگ ها فقط یک ماه آرشیو داره .
  دو نفر برگزیده هم از رشت و دو نفر هم از بندر انزلی که از شهرستان های استان گیلانه (اینم مدرک که بعد دبه نکنید http://fa.wikipedia.org/wiki/شهرستان_بندر_انزلی ) برنده شدند .
  در مورد جشنواره پارسال من شرکت نکردم و نمی دونم کیفیت وبلاگ ها چطور بوده ولی اگه منظورتون اینه که آقای توقعی ربطی به گیلان نداره باید بگم که ایشون ساکن بندر انزلی از شهرستان های استان گیلان هستند .
  ولی در کیفیت وبلاگ ایشون شکی نیست و در تبیان زنجان هم حقشون بود که مقام بیاورند .
  در ضمن در تبیان زنجان هر سال اعلام میشه که زنجانی ها امتیاز ویژه ای دارند و چند تا هم زنجانی که مقام بیاورند هیچ کسی اعتراض نمی کنه ، چون جزء قوانین بوده ولی در مسابقاتی که در گیلان برگزار میشه بدون هیچ اعلام قبلی چندین گیلانی مقام می آورند ، حالا چه می خواد حقشون باشه و چه نه .
  در این مسابقه هم می بینید که از 6 برنده 4 تا از استان گیلان انتخاب شدند : http://weblognews.ir/?p=1883
  در کل هم بگم که یه ضرب المثل قدیمی هست که می گه : تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها !!!!!!!
  راستی من دقیقاً نمی دونم پارسال چه کسانی در جشنواره مقام آوردند ، شما اگه لینکی داری بفرست ، شاید غیر از آقای توقعی و علیپور یه چند تا گیلانی دیگه هم پیدا کردیم . دی:

 • ؟

  مسئولین که جوابگو نیستند !!!
  اما کار غیر اخلاقی آقای علیپور را چی می گید که در طول چند روز 120 تا پست به وبلاگ اضافه کردند و تاریخ اونا را از اولین ماه سال طوری تعیین کردند که همه را متقاعد کردند که این وبلاگ همیشه به روز بوده در صورتی که اصلاً از مسابقه ی پارسال تا اواخر مهر هیچ تغییری توش داده نشده بوده . فکر نمی کنم این کار غیر اخلاقی توجیح داشته باشه .
  اگه مدرک هم می خوای هم چندین دوست در نظرات پست قبلی این را تایید کردند و هم من می تونم سه تا وبلاگ نویس حرفه ای که تو مسابقات بزرگ مقام آوردند را برای شهادت بیارم که همشون قبل از مسابقه وبلاگ ایشون را دیده اند و به این تغییرات بیش تر از من واقفند ؟؟؟؟
  ولی فکر نمی کنم نیازی به شاهد باشه و اگه از خود آقای علیپور بپرسید این را تایید کنند .

 • رضایی

  آقای ؟ خودت می فهمی چی میگی؟

  یه بار میگی (در ضمن نمی دونم با چه زبونی بگم ، زبونم مو درآورد من ده دفعه گفتم که وبلاگ ایشون از هیچ لحاظی مشکل نداره و خیلی وبلاگ ها ازش کپی برداری کردند )

  و یه جای دیگه می گی (اما کار غیر اخلاقی آقای علیپور را چی می گید که در طول چند روز ۱۲۰ تا پست به وبلاگ اضافه کردند و تاریخ اونا را از اولین ماه سال طوری تعیین کردند که همه را متقاعد کردند که این وبلاگ همیشه به روز بوده)

  این کارا عاقبت نداره!!!!

  تو یا همه رو محکوم می کنی یا داری تعریف می کنی؟

  تناقض از حرفات می باره، یک رو باش و با شجاعت وبلاگ و نام خودت رو بده!!!

  ….

 • ؟

  دوست عزیز
  من که گفتم ، برای این اسم خودم را نمی دم که سال دیگه دوباره به مشکل بر نخورم .
  در ضمن شما اول معنی تناقض را یاد بگیرید بعد بیاید با چند تا اسم هی نظر بدید .
  من تو پست نقد مسابقه همه چیز را گفتم . مشکل من فقط برنده شدن آقای علیپور نیست ، من غیر از وبلاگ دوم تمام تناقض هایی را که وبلاگ های برگزیده با شرایط جشنواره داشتند را با یک نگاه گفتم ، حالا فکر کنید اگه بخوام کل وبلاگ ها را زیر و رو کنم چقدر تناقض پیدا می کنم ؟
  در مورد وبلاگ آقای علیپور هم من که گفتم شاید شما متوجه نشدید ، وبلاگ ایشون پارسال مقام آورده و امسال نمی تونسته شرکت کنه که آقا سبحان می گند زنگ زدند و داورا گفتند که باید قالب و مطالب عوض بشه ، ولی فکر نمی کنم گفتند مطالبی را که تو چند روز ارسال می کنید برای چندین ماه ثبت کنید ، به این کار می گند فریب ، اگه من هم وبلاگ ایشون را قبلاً ندیده بودم تصور می کردم که ایشون از سال 86 هر سال وبلاگشون به روز بوده در صورتی که فقط امسال ، اون هم تو چند روز به روز بوده است .
  در ضمن باز هم می گم ، مشکل من فقط برنده شدن آقای علیپور نیست ، ولی چون ایشون اول شدند یک عده از شرکت کنندگان تو وبلاگشون به ایشون توهین کرده بودند که من این کار را تایید نمی کنم و خودم هم چنین کاری نکردم ، مشکل من اساساً با کل داوری جشنوارست .
  فقط چون آقا سبحان از آقای علیپور دفاع می کردند من هم مجبور شدم فقط در مورد ایشون حرف بزنم .
  در ضمن شما خودتون و وبلاگتون را معرفی کنید ، ای میلتون را هم بدید من با شما تماس می گیرم و وبلاگ خودم را می دم .

 • سلام مجدد
  واقعا که ………
  بابا آقای علامت سوال حرفاتون سر و ته نداره
  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  جون من ادرس وبلاگتو بده ببینم
  کنجکاو شدم ببینم این اقایی که اینقدر تو کاره نقد و بررسیه
  وبلاگش چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بده دیگه ادرس…………………………………..
  من منتظرمو

 • بابا علامت سوال جان من
  اگه جای تو بودم برا رو کم کردن هم که شتده یه وبلاگ و یه ای دی برا خودم درست می کردم
  میزاشتم رفقا ازش استفاده کنند.
  بابا فکر دوستان هم باش
  شاید دوست داشته باشن داوری یه جشنواره رو بدن بهت

 • ؟

  آقا سبحان
  من برای وبلاگ خودم حرص نمی خورم ، وبلاگ خودم در حد اول شدن تو این جشنواره نبود ، ولی من دوستان زیادی دارم که تو این جشنواره شرکت کردند و با این که لایق برنده شدن بودند هیچ مقامی نیاوردند .
  من که گفتم ، شما یا اون آقا/خانم رضایی ای میلتون را بدید من آدرس وبلاگ خودم و دوستانم که لایق برنده شدن در مسابقه بودند را براتون ارسال می کنم .
  آره شایدم حق با شما باشه ، آخه من تو ساخت آی دی و وبلاگ استادم ، تقریباً جایی را نمی شه نام برد که من توش ای میل و وبلاگ نداشته باشم ، حالا شما ای میلتا بده ، من یه چند تاش که زیاد سر می زنم را بهتون می دم .

 • سلام علامت سوال عزیز
  اینم از ای دی من
  heyat_mohebban@yahoo.com
  ادرس وبلاگ ما رو هم که داری
  میخوای شماره هم بدم
  09؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  میدونی که چرا علامت سوال گذاشتم
  چون شما زیادی به ما لطف داری و فقط با علامت سوال جواب ما رو می دی
  ………………………………………………………………..
  عزیز من من می دونم داوری مشکل داشت
  امام معتقدم کمتر وبلاگی رو می تونی پیدا بکنی که توش این همه نو اوری شد باشه
  اقای علی پور رقیب من بوده و هست
  اما من هیچ وقت چشمو رو به حقایق نمی بندم
  والا ما مثل شمانیستیم که چشم بصیرت داشته باشیمو به همه انگ کپی برداری بزنیم
  منتظرم علامت سوال من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

 • سلام
  چی شد پس؟؟؟؟
  ای دی رو هم که دادم؟؟؟؟؟
  منتظرم؟؟؟؟
  الوووو؟؟؟؟

 • ؟

  سلام
  من صبح بهتون ای میل زدم .
  تو اسپم های ای میلتون را هم ببینید شاید رفته باشه اونجا .
  حالا ولش کن ، عین همون ای میل را به صورت خصوصی تو نظرات وبلاگتون فرستادم ، فقط جا نمی شد که دو قسمتش کردم .

 • سلام
  بالا اخاره خودتو لو دادی علامت سوال جان
  اطلاعاتت به دست کمن رسید
  وبلاگت رو هم دیدم با اینکه قالبتون تکراری بود حق شما بود که تو جشنواره مقام بیارید چون مطالبتون عالی بود
  در ضمن من گفته بودم قبول دارم که داوری ها مشکل داشت اما بحث من این بود نباید ارزش کار کسایی رو که خوب کار کردن بیاریم پایین

  در مورد وبلگ داداشتون که گفتید حرفه ای تره
  باید بگم که در وبلاگ ایشون عکس هایی که در قالب به کار رفتند
  از قالب سال پیش آقای علی پور برداشته شدن
  که متاسفانه باز هم خوب تنظیمش نکردن
  خوش حال شدم از آشنایی با شما
  التماس دعا

 • ؟

  سلام
  البته اون عکس هایی که می گید ، برای وبلاگ داداشم نبود ، برای وبلاگ دوستم بود که از آقای علیپور اجازه گرفته بود ، ولی انصافاً فلش بالای وبلاگش قشنگ بود .
  در ضمن ممنون از لطفی که نسبت به مطالب وبلاگ بنده داشتید .
  من هم از آشنایی شما خوشحالم .

 • سلام به علامت سوال و دوست عزیزم سبحان!
  از آنجا که من خودم از دوستان و از همکاران آقای علیپور در وبلاگ قالب مذهبی هستم ، شاهد زحماتی که اقای علیپور برای وبلاگشون کشیدند بودم و همینطور شاهد اینکه هر روز مطالب ، امکانات ، طرح قالب و تصاویر از وبلاگ ایشون کپی برداری می شد!
  من به آقای علیپور حق می دم که مطالب را به مرور زمان تو وبلاگش نگذاشت ، چون دزدای اینترنتی مطالب را کپی می کردند و توی وبلاگ خودشون می گزاشتند!
  مطمئنم شما دوست عزیز “علامت سوال” نمی تونی جواب گوی تهمت هایی که به آقای علیپور عزیز زدی باشی!
  چون خودت رو معرفی نمی کنی و معلومه که وبلاگ خودت یا یه جایی از کار خودت هم مشکل داره ، البته اینکه سال دیگه می خواهی تو جشنواره شرکت کنی دلیل خوبیه برای اینکه خودت رو معرفی نکی اما تو که همه داوران و کل مسئولین جشنواره رو به پارتی بازی و تقلب و … متهم کردی چرا می خوای سال دیگه توی این مسابقه ای که به گفته خودت پر از تقلب و پارتی بازی است شرکت کنی؟ نکنه به حرفای خودت هم شک داری؟!
  —-

 • ؟

  بابا شما چقدر زیادید ؟
  اذیتم کنید می رم رفیقام را میارم ها !!!!!!!!!!!!!!!!
  اول اینکه ببخشید ولی شما گذاشتید بحث تموم شده بعد اومدید شرکت کردید ، دوم اینکه من می دونم تو شیعه تم با هم همکاری می کنید و …
  سوم اینکه من هیچ تهمتی بدون مدرک و دلیل نزدم و حتی زمانی که گفتم بندر انزلی تو استان گیلانه هم مدرک آوردم چه برسه به مواردی که شما اسمش را گذاشتید تهمت که من به دل نمی گیرم ولی حقش نبود اینطوری برخورد کنید .
  چهارم این که من خودم هم گفتم که دیدم از مطالب آقای علیپور برداشت شده ولی باز هم فکر نمی کنم تهمت دزدی زدن به کسانی که با ذکر منبع از وبلاگ ایشون مطلب برداشته اند درست باشه ، مگر به کسی که منبع را ذکر نکرده باشه ، چون معمولاً چه وبلاگ نویس بگه و چه نگه ، راضی نیست مطالبش بدون ذکر منبع کپی بشه ولی معمولاً اگه منبع هم ذکر شود موردی ندارد و در مواردی که من دیدم و زیاد هم نیست ، منبع ذکر شده بوده ولی باز هم این دلیل نمی شه همه ی پست ها را تو چند روز زد ، چون از وبلاگ خود من هم خیلی کپی ها شد که برخلاف کپی هایی که از وبلاگ آقای علیپور می شد ، کپی های وبلاگ من بدون ذکر منبع هم بود ، ولی دلیل نمی شد من دیگه پست نزنم و یا همه ی پست ها را یکباره بزنم ، مگر اینکه هدفم از وبلاگ نویسی رضوی چیز دیگری باشه که امیدوارم با این حرفم به کسی توهین نکرده باشم و فقط می خواستم بگم هدفم این نبوده که یک مدت وبلاگ بنویسم ، تو مسابقه برنده بشم و برم سراغ یک مسابقه ی دیگه و هنوز هم دارم وبلاگم را به روز می کنم . ضمن اینکه آقای علیپور هم مثل من تولید محتوا نکردند ، یعنی مطلبی از خودشون ننوشتند ، فقط یک سری مطالب رضوی ناب که کمتر در موردشون بحث شده را گلچین کردند که اگه وبلاگشون را دیده باشید ، خودشون گفتند از چه نرم افزارهایی مطلب برمی دارند و فکر نمی کنم کپی برداری از این طور مطالب که توسط وبلاگ نویس نوشته نمی شود خیلی مورد داشته باشد ، البته گفتم و باز هم می گم که خود من هم مطلب از خودم ننوشتم و مطالب ناب را کپی کردم ( اینا گفتم نگید خودتو تحویل می گیری و به بقیه تهمت می زنی )
  پنجم اینکه من خودم را به آقا سبحان که فکر می کنم از دوستان صمیمی آقای علیپور باشند ( چون خیلی با من بحث کردند و از ایشون حمایت کردند ) معرفی کردم ، آدرس وبلاگ خودم و دوستانی که می گم حقشون بوده تو جشنواره مقام بیاورند را دادم و ایشون هم گفتند که حق داشتم تو جشنواره مقام بیاورم .
  ششم اینکه من اینا را گفتم که مسئولین بفهمند ما … نیستیم و می فهمیم چه می گذره و … که دیگه اتفاق نیفته ، وگرنه اگه قرار باشه هرسال همینطور باشه که به قول شما چرا باید شرکت کنم ؟؟؟؟؟ ولی من اینا را گفتم شاید اصلاح بشه . ضمن اینکه من نفهمیدم کجا من گفتم اینا تقلب می کنند و … حرف دهن آدم می زارید !!!!! من گفتم برای گیلانی ها امتیاز در نظر گرفته شده که من نمی گم چرا اینطور بوده ، تبیان زنجان هم دوساله مسابقه می زاره ، ولی توش می گه زنجانی ها امتیاز ویژه دارند و هر سال هم یکی دو تا از 25 برنده اصلی زنجانی هستند که هیچ کسی هم اعتراض نمی کنه ، چون خودشون گفته بودند زنجانی ها امتیاز ویژه دارند ، مشکل من اینه که اگه قراره به همشهری های خودشون امتیاز بدند بگند که همه بدونند ، دزدی که نیست ، تو اون شهر برگزار می شه خرجشون با اوناست ، حقشونه امتیاز داشته باشند ولی به شرطی که قبلش اعلام بشه نه اینکه ملت از تو نتایج متوجه بشند !!!!!!!!!!!!!!
  راستی یکی از دوستانم هم به دبیر کل جشنواره زنگ زده بود که خیلی هم تلاش کرده بود تماس بگیره ولی جواب نداده بودند و مثل اینکه اینا پشتیبانیشون فقط در زمان برگزاری جشنواره فعاله .
  آخر هم فکر می کنم دیگه این بحث تموم شده باشه و اگه کسی قرار بوده نتیجه بگیره گرفته و بهتره بیش تر از این ادامه پیدا نکنه .

 • حق با علامت سوال عزیز بود –
  ان شا الله سال بعد همه به حقشون برسن و داروری ها درست انجام بشه!
  و در پایان جشنواره لیست تمامی شرکت کننده ها و رتبه شون اعلام بشه!
  و هیچ کس بخاطر جایزه وبلاگ ننویسه! و هیچ کس از مطالب بقیه کپی برداری نکنه !

 • سلام دوستان هم بلاگی واقعا برای دبیرخانه جشنواره امام رضا هم متاسفم هرچی صحبت کردیم با دوستان متاسفانه وعدههای سر خرمن می دهند از خانم سرو آزاد به عنوان مسئول دبیر خانه تا دوستان دیگر مخصوصا دوستان محترم گیلانی ولی حقیقت چیز دیگری است داوری از بعد فنی ومحتوایی مخصوصا بسیار بد بود انتقادهای زیادی در این چند روز بعد از اعلام نتایج شده که اغلب هم وارد است ولی متاسفانه دوستان پذیرا نیستند و می گویند بررسی می کنیم شما خود قضاوت کنید وبلاگ ضعیف که قالب وبلاگ ولوگو اختصاصی ندارن واز نظر محتوایی مطالب ضعیف و موضوع بندی ندارند نام نویسنده مطالبشان مشخص نیست وبیشتر مطالبشان کپی پست است وبماند که نتایج به یکباره کذایی اعلام می شودوبماند که …. واقعا بی انصافی است که زحمات دوستانی که در این مدت زحمت کشیدند که بتوانند کار خوبی ارائه دهند اینگونه موجب بی مهری واقع شوند مثل مهرهشتم وحتی بهتر از مهرهشتم نمونه این وبلاگ ها کم نیستند گنبد طلائی امام رضا و وبلاگ غریب بی غروب و شمس توس …. واقعا چرا آقای وزیر ارشاد اسلامی جناب آقای حسینی جناب آقای جعفری مدیر کل ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی جناب خانم سرو آزاد مسئول محترم دبیر خانه هفتمین جشنواره امام رضا وجناب آقای پور عیسی مدیر کل ارشاد اسلامی گیلان ودبیر چهارمین جشنواره وبلاگ نویسی امام رضا (که واقعا باید به خاطر این بی انصافیها در داوری از شما تشکر وقدردانی شود )سوال است که چرا واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟……….

 • سلام آقاي عليپور واقعا ميگم نسبت به برنامه امسال رضوي خيلي بدم آمد ارزيابي ها بيانصافي بود قبول كنيد كه وبلاگ مهرهشتم كه 2سال دارم تلاش ميكنم اين حقش نبود تورا به خدا به رتبه 8 و7 نگاه كنيد يا رتبه 3 و2 بعد قضاوت كنيد به وبلاگ اميرحسين گنبد طلايي امام رضا هم نگاه كنيد واقعا حق اين نبود حق 4 وبلاگ تخصصي اينجا تضعيف شده خود ميدانيد با وجدانتان ما كه راضي نيستيم برويد فاز 4 گل نرگس كه هيچي 100 آن را بيندازيد ولي قيامتي هم هست اگر مومن هستيد ….

 • سلام آقای مهر هشتم
  بعد پایان بحث های ما تازه با خبر شدید
  که اینجا پسته و اومدید نظر بدید
  خیلی صحبت هات با کنایست برادر
  یعنی چی ؟؟
  قبول دارم که داوری ضعیف بود
  اما انصافا به نظر خودت و بلاگ خودت از نظر گرافیکی و فنی به همین وبلاگ آقای علی پور که (برا علی پور متاسفم که تو انتخاب دوستاش دقت نمی کنه و همه ………………شدند)
  نفر اول شده می رسه
  آری درست هست
  تو هر مسابقه همه دوست دارن اول بشن
  شما هم یکی از اونا
  اما بهتر این نیست که به جای نشستن و تهمت زدن یک مقدار به حرف هایتان فکر کنید
  مشکل ارید بیاید گیلان خودم باهاتون میام ازشاد باهم میریم اعتراض میکنیم
  تا حقتو بگیری
  تو این دورو زمونه انصاف چیز خوبه ی داداش

 • در ضمن باید بگم شما وبلاگتون خوبه
  در خوب بودن وبلاگ شما هیچ شکی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول