حداقل حرمت میزبان را حفظ کنید!

با توجه به اینکه کاربران از خدمات سایت به رایگان استفاده می کنند و در واقع میهمان ما در این سایت هستند حداقل انتظار از ایشان این است که حرمت میزبان و میهمان را حفظ کنند. انتظار داریم به قوانین سایت احترام بگذارند و در عین حال رفتاری در شان کاربر ایرانی داشته باشند.

کاربران‌مان را براساس محتوای وبلاگشان ارزیابی نمی‌کنیم
حقیقت آن است که در بلاگفا ما کاربرانمان را براساس محتوای وبلاگشان ارزیابی نمی‌کنیم و تمام کاربرانی که از سایت ما استفاده می‌کنند تا زمانی که حرمت میهمان و میزبانی را نگاه دارند و براساس قوانین کشور و قوانین سایت رفتار کنند برای ما محترم هستند.

ما در مورد محتوای مطالب آنها حال چه به اصلاح ارزشی باشند و یا صاحب هر عقیده ای دیگر که باشند تا زمانی که براساس نظر کارگروه تعیین مصادیق و قوانین جرایم رایانه تخلفی نکرده باشند قضاوت نمی‌کنیم. در عین حال مذهبی بودن و یا به اصلاح ارزشی بودن محتوی یک وبلاگ دلیل یا مجوزی برای عدم رعایت قوانین نیست و این بخصوص در حوزه قوانین استفاده از خدمات سایت برای ما اهمیت دارد.

متاسفانه برخی کاربران علاقمند به مظلوم نمایی یا مطرح کردن خود به دلایلی عجیب هستند و یا درک درستی از نحوه فعالیت در سایت و روند کاری ما ندارند و اینگونه است که بطور مثال زمانی که وبلاگی به دلیل حذف تبلیغات سایت که براساس قوانین استفاده از سایت غیرمجاز است نویسنده وبلاگ مدعی می شود که به دلیل مخالفت مدیریت سایت با محتوا یا عقاید نویسنده این وبلاگ مسدود شده است.

مدیریت وبلاگ قطعه 26 بسته شد چون فکر می‌کردیم هک شده باشد
اجازه دهید با توجه به وقایع اخیر و سوال شما درباره مشکلاتی که برای برخی وبلاگ‌ها ایجاد شده بود توضیحاتی عرض کنم. برای مثال وبلاگ قطعه 26 که نویسنده آن در مطلبی حتی مدیریت سایت را متهم کرد که در وبلاگش تبلیغاتی مستهجن یا غیرقانونی منتشر می‌کنیم و ما را تهدید کرده بوده که ظرف مدت مشخصی تبلیغات را از وبلاگ ایشان حذف کنیم؛ این در حالی است که در قوانین استفاده از سایت در زمان ثبت و ایجاد وبلاگ توضیح داده‌ایم که جهت تامین هزینه های سایت در وبلاگ تبلیغات نمایش می‌دهیم.

اما نکته جالب اینجا بود که حال به عمد یا نا آگاهانه در وبلاگ ایشان تبلیغات بلاگفا توسط اسکریپتی که در قالب وبلاگ ایشان بوده است حذف و تبلیغات سایت دیگری به صورت غیر مجاز نمایش داده می شود که این نقض آشکار قوانین سایت هست و طبیعتا بایستی وبلاگ ایشان مسدود می شد اما فرض ما این بوده که شاید نویسنده وبلاگ به عمد چنین نکرده است بنابراین بررسی بیشتری صورت گرفت و با توجه به لینک‌های مخفی به برخی سایت‌های زرد و همچنین لاگ ایشان به نظر می‌رسید که وبلاگ ایشان هک شده باشد از این لحاظ دسترسی به پنل مدیریتی بصورت موقت غیرفعال شد تا ایشان پیگیری لازم به عمل بیاورند و باز از طریق وبلاگ دوستان ایشان توضیح دادیم که جهت دریافت رمز عبور با ما تماس بگیرند و در نهایت نیز کلمه عبور از طریق یکی از دوستانشان در اختیار ایشان قرار گرفت حال یا ایشان مدعی هستند که وبلاگشان هک نشده بوده و رمز عبور فقط در اختیار خودشان بوده که در این صورت مرتکب تخلف شده بودند و اگر هک شده که قاعدتا کار ما به نفع ایشان بوده است فرض کنید اگر هکر ناگهان محتوای غیر قانونی در وبلاگ ایشان قرار میداد. اما متاسفانه همین مسئله ساده توسط برخی سو برداشت شد و آنها این قضیه را پای دشمنی ما با نویسنده یا خط سیاسی یا فکری ایشان دانستند.

هیچ اخطار یا هشداری از طریق بخش نظرات ارسال نمی‌کنیم
در موارد دیگر بطور مثال وبلاگ دوئل ایشان مدعی شده بودند که ما برای ایشان پیام تهدید آمیز ارسال کردیم که برخی مطالبشان را ظرف 24 حذف کنند، در حالی‌که ما بارها در بخش اخبار سایت و بخش راهنمای سایت و حتی بسیاری اوقات در پنل مدیریت سایت ذکر کردیم که ما اخطار یا هشداری بخصوص از طریق بخش نظرات برای کاربران ارسال نمی‌کنیم و افرادی با سوءنیت می‌توانند خود را مدیر یا دوست مدیر بلاگفا بخوانند و برای هر کاربری پیام تهدید آمیز ارسال کنند.

شخصا برای نویسنده وبلاگ این مسئله را توضیح دادم اما متاسفانه دوستان ما فکر دیگری دارند مدعی هستند ما عقب نشینی کردیم یا اصرار دارند دوستان ما (یعنی دوستان مدیر بلاگفا) این‌کار را انجام داده اند. در عین حال تهدید سایت یا مدیر سایت و یا نشر اکاذیب از قول مدیران سایت حتی اگر تخلف نباشد در حد و حریم میهمان و میزبان نیست و طبیعی است که اگر فردی نمی‌خواهد رفتاری در حد انتظار یک میهمان را داشته باشد نبایستی انتظار پذیرایی توسط میزبان را داشته باشد.

کاربری لینک چند وبلاگ را به عنوان وبلاگ‌های غیرقانونی در وبلاگش منتشر کرده بود
کاربر دیگری تحت عناون حمایت از وبلاگ‌های دوستان خود لینک چندین وبلاگ که از دید ایشان غیرقانونی است در وبلاگ‌شان منتشر می‌کند اگر براستی این وبلاگ‌ها غیرقانونی هستند طبق قانون کار ایشان نیز قانونی نیست و اگر ایشان با چنین وبلاگ‌هایی برخورد کردند می‌توانند برای بخش تخلفات سایت یا حتی ایمیل کارگروه تعیین مصادیق ارسال کنند تا برخورد لازم با آن صورت گیرد اما انتشار لینک این وبلاگ‌ها تحت هر عنوانی توجیه ندارد.

توقع نداشته باشید پس از تهدید و توهین بتوانید از خدمات رایگان بلاگفا استفاده کنید
در عین حال بگذارید صریح باشم هیچ کاربری نباید توقع داشته باشد که پس از تهدید، توهین یا مدعی شدن ارتباط و نزدیکی مدیر سایت با ضد انقلاب و…. بتواند از خدمات رایگان ما استفاده کند؛ باور کنید بنده هرماه هزینه های سرور و هزینه جانبی دیگر سایت را پرداخت نمیکنم که شاهد این باشم که با استفاده از خدمات رایگان سایت به شخص من توهین شود یا مرا تهدید کنند.

علیرضا شیرازی (مدیر بلاگفا)، طلبه بلاگ

 • شیرازی: “و…. بتواند از خدمات رایگان ما استفاده کند؛”
  خدمات رایگان یعنی همین وبلاگ و ….
  خیلی خسته میشی مهندس این همه خدمات رایگان میدی!!! نه
  در ضمن مهندس خیلی منت داری میزاری خیلی …. (خط اخر)
  یه سوال اساسی !
  مگه تیم کلوب مدیریت میهن بلاگ رو برعهده نداره؟ چرا اون با کاربرای میهن بلاگ اینطوری صحبت نمیکنه اون دشمن نداره؟ چرا دوشن نداره اگه داره چرا این قدر با …….. صحبت نمیکنه ؟؟؟
  اقای شیرازی !
  همه میدونن که هزینه سرور و ….یک چهارم پول تبلیغات هم نمیشود لازم نیست شما اینقدر سرور روبه رخ بکشید فقط شما سرور دارین دیگه؟

  • آي تي بلاگ

   جناب شيرازي عزيز
   راستي وبلاگ سيب سبز هم شما رو تهديد كرده بود كه بستيدش؟ يا توهين ؟
   همين اعمال باعث مهاجرت من و امثال من از بلاگفا به وردپرس شد . آقاي ميري مدير وبلاگ سيب سبز به آدرس llm.blogfa.com بارها تماس گرفتند و جوابي نشنيدند و شما حضرات به راحتي خوردن يك ليوان آب معدني گوارا زحمات 4 سالشو به باد داديد
   اگر فكر ميكنيد دروغ ميگويم بررسي كنيد حتي محتواي اون رو . شما طوري رفتار ميكنيد كه گويا با ارائه خدمات منت روي سر كاربر ميزاريد و داريد راهي رو ميرويد كه چند سال پيش پرشين بلاگ طي كرد و قافيه رو به بلاگفا باخت
   اميدوارم حداقل دوستان وبلاگ نيوز پيگير قضيه باشند كه چرا وبلاگي مانند سيب سبز بدون هيچ مشكلي و انتشار محتوايي كه بر خلاف مصاديق جرائم اينترنتي است مسدود مي شود و مديران فخيمه بلاگفا به هيچ وجه پاسخگو نيستند

  • نمي دونم اين آقاي شيرازي عاشق جمال ماست که اينهمه پول داره به سرويس دهنده هاي مختلف مي ده و همشو به ما رایگان خدمات می ده.
   قبول ما پول همه سرويس دهنده هاشو مي ديم
   اونم بايد پول تبليغاتي رو که ما براش مي کنيم رو بده.
   همچين رايگان رايگان کی کنه ، يکي ندونه فکر مي کنه چقدر نوع دوسته اين آدم، سايت که نيست خيريه است.
   خوبه خودت داري مي گي هر کي پا بزاره رو دم منافع و تبليغات ما خدا حافظ يا هر کي اسکريپت حذف تبيليغات بزاره خدا حافظ. حالا يکي به من بگه اين کجاش رايگانه. تو برای پول از شتر مرغ هم نمی گذری.
   هر کاربری این حق رو داره که به تبلیغات چرند پرندی که روی وبلاگ ارزشیش می آد اعتراض کنه. آخه همین تبلیغات گند می زنه به همه اون مطالب ارزشی. هیچکی نگفت تبلیغات نکن. ولی هر کی بهت پول داد گفت این آشغالا رو تبلیغ کن که نباید این کار بکنی. چجوریه کسی به تبلیغاتت گیر بده سریع دکش می کنی ولی خودت هر چرت و پرتی رو دلت می خواد تبلیغ می کنی (به خاطر پول) و هیچکی هم نباید بگه بالای چشمت ابرو. تازه اینجا حواست نبود همه عقایدت رو هم لو دادی. “حال مذهبی بودن و یا به اصلاح ارزشی بودن محتوای یک وبلاگ” یعنی مذهبی بودن رو ارزش نمی دونی می گی به اصطلاح ارزشی.
   خلاصه برو این دام بر مرغی دگر نه.

  • پـــیـــمـــان عـــبـــاســـی

   علیرضا شیرازی که میگن تویی ؟
   چقدر بزرگ شدی . . .
   وبلاگ های دیگه اون همه امکانات در اختیار بازدید کنندگانشون گداشتن جلوی تبلیغات کلیکی و کد لینک باکس و خیلی کدهای دیگه رو هم مثل شما نگرفتن ولی باز این همه منت سر کاربراشون نمی دازن .

   خودتم می دونی خیلی راحت می تونیم تلافی کنیم
   به نطرت اگه همه کاربران با استفاده از یک کد یه بنر جلوی تبلیغات گوشه سایت بذارن و بنر تبلیغاتیتون دیده نشه (مثل وبلاگ خودم) بازم کسی حاضر میشه واسه تبلیغات گوشه سایت هاتون پول خرج کنه ؟؟
   (هرکی خواست به آی دیم پی ام بده : rainlove7)

   این رسمش نیست برادر من . . .
   یه کاری نکن
   http://www.newblogfa.com
   جای
   http://www.blogfa.com
   رو بگیره . . .
   البته سرویس دهنده های خیلی بهتری هم هستند

   برو بشین دو دوتا چهارتا کن
   ببین حق با کیه
   مطمئن باش وبلاگ هرکی رو مسدود کنی دیگه سمت بلاگفا نمیاد

   ** یادت نره که ما و امثال ما هستیم که باعث میشه هر سال بلاگفا بعنوان بهترین سرویس دهند انتخاب بشه .

   از قدیم گفتن :
   خدایا تا آدم نشدیم ما را از دنیا نبر . . .
   (شاید واسه همینه هیچکسی نمی خواد آدم بشه)

   یا حق

   • پـــیـــمـــان عـــبـــاســـی

    اسمم رو توی اینترنت سرچ کردم
    رسید به این صفحه …
    یادش بخیر حدود دو سال پیش اومدم اینجا نظر گذاشتم …

    … Love Me Z

 • جواد

  آقای شیرازی یه باره بگو هر کی رو دوست داشته باشم مسدود می کنم. چرا الکی فلسفه می بافی که میزبان و مهمان و الخ…
  بگو هر کی علیه من حرف بزنه من مسدودش می کنم و این اصلا دیکتاتوری نیست. خوب شد موقعیت و جایگاه های بالاتری تو این مملکت نداری.
  تو داری به ما خدمات رایگان میدی اما از صدقه سر ما خداتومن در میاری. دیگه منت خدمات رایگانت را روی سر ما نزار
  ما هم دیگه از شما خدمات رایگان نمی خوایم میریم یه جایی که هم خدمات رایگان میده و هم انقدر انحصارطلب نیست. بای

  • مرتضی ریاحی

   سیب سیز و حسین میری کلا از اون دسته وبلاگها و ادمهایی هستند که خودشون پایبند اصول هستند . ( فکر کنم سیب سبز اون قدر برا حسین ارزش داشت که اینجا با خود حسن جمع بستم)
   نکته جالب این که با اینکه llm.blogfa.com رفع فیلتر شده بازم اکانت اقای میری در بلاگفا مسدود شده.

   در مورد بلاگفا بحث زیاد شده ولی این رو بدونبم بستن اکانت بدون اجازه کاربر اصلا درست نیست به هر حال کاربری که با نوشتن تو این سرویس ها به خود سرویس دهنده هم سود میرسونه باید دارای یک حقوق اولیه باشه که در اینجا (بلاگفا) این حقوق رعایت نشده است.

 • علی

  واقعا میهن بلاگ و تیم مدیریت صمیمی و پشتیبانی اش کجا و بلاگفا با این همه ادعا و پشتیبانی در حد صفر و مدیرش کجا !!!

 • خواهشا در مورد علت فيلتر شدن سيب سبز توضيح بديد.ما ديگه از اين فيلتر ها و مسدود كردن ها نديده بوديم

 • آقاي شيرازي اين همه دليل آوردي ولي جواب من رو ندادي 4 بار زنگ زدم كه رفت روي پيام گير 4 بار هم ايميل زدم و هيچكس پاسخ نداد؟
  همه مدارك رو هم دارم؟
  ولي جواب نداديد اشتباها فيلتر شده بودم كه رفع فيلتر شدم و بعد شما درگاه ورودي من رو بستيد و بعدشم كه حالا هم اينطور در به در نشدم در مجموع تحقيقات شما خيلي از بلاگها رو توي بلاگفا بستيد چون نخواستيد سرتر از وبلاگ خودتون كسي باشه يا رينك 5 باشه هر چند الان كساني هستند كه رينكشون 5 يا 6 هستش و چون به بلاگتون لينك داده شدند مسدود نشدند حتي بنده توي بلاگتون هم كامنت گذاشتم كه براي مشاهده نذاشتيد دو بار هم گذاشتم من از سال 83 توي بلاگستان هستم ولي تا بحال اينجور اخلاق رو نديدم هنوز ياد نداريم كه چجوري از خودتون حمايت كنيد اينجوري داريد تيشه به ريشتون ميخوريد
  فقط آخرين حرفم شما با اين كاراتون داريد كاري ميكنيد كه هيچكس بزرگتر از خودتون نباشه تو بلاگفا صد رحمت به بلاگر و وردپرس حداقل قدر مشتري رو ميدونن و حداقل جواب ميدن؟
  براتون هيچ وقت دعاي خوشبختي نميكنم چون خودتون داريد تيشه به ريشتون ميزنيد
  شما بوسيله ما بزرگ شديد و معروف و بوسيله ما هم از محبوبيت خواهيد افتاد چون الان موقع رقابت هستش نه بد كردن به مشتري
  خدمت بهتر مشتري بيشتر

  • وبلاگ llm.blogfa.com به دستور کارگروه تعیین مصادیق مسدود شده و حتی الان هم صفحه این وبلاگ در مخابرات فیلتر هست. در هر حال رفع مسدودی از این وبلاگ نیز منوط به دستور کارگروه می باشد.

   دوستان چرا مایل هستند نظر یا سیاست یک نهاد حکومتی را پای بنده بگذارند؟ این وبلاگ به دستور کارگروه مسدود شده و همین که صفحه فیلترینگ هم به جای آن می آید نشان از همین موضوع دارد.

   تاریخ ارسال حکم مسدود سازی نیز 21 خرداد بوده و برای پیگیری می توانید به filter@dci.ir ایمیل بزنید

   • حسین

    آقای شیرازی ، حسین جان گفتند بعد از رفع فیلتر دیگر نتوانستند از طریق بلاگفا وارد کنتل پنل وبلاگشان شوند . این هم از طریق مخابرات بوده ؟‌ lol !!!

    خودتان هم بهتر از همه ی وبلاگ نویس های میدونین که “بلاگفا کمترین خدمات ” را به مشتری میدهد و حتی پشتیبانی درست حسابی هم ندارد ! پس “بلاگفا جایی برای رشد ندارد ” . اگر خدا بخواهد بزودی دیگر “بلاگفا ای وجود نخواهد داشت” و جای بلاگفا را سرویس هایی که لیاقت دارند مانند “میهن بلاگ” خواهند گرفت.

 • بنده و گروه تک تمپ چند سالی هست که برای سیستم بلاگفا و کاربرانش خدماتی رایگان عرضه می کنیم . در چند مدت اخیر بلاگفا کار هایی دور از انتظار انجام میده ،
  واقعا متعجب شدیم از این که یکی از بهترین وبلاگ هایش که سیب سبز است رو به دلیل فیلتر اشتباه مسدود کرد و بعد از رفع فیلتر درگاه ورودی این وبلاگ به قسمت مدیریت شو بست . واقعا این کار غیر حرفه ای دور از سیستم بلاگفا و مدیریتش هست .

 • محمدی

  لطفا سیب سبز را آزاد کنید.

 • با سلام
  آقای شیرازی ما خودمون از شما بالاتر نباشیم در مدیریت وب و وبسایتی که دارای یوزر زیاد باشد کم نیستیم.
  و عقیده شخصی ام این بوده که هیچ گاه کاربری رو بدون دلیل از سایتم خارج نکردم یا مسدودش نکردم.
  آقای میری با وبلاگ سیب سبز از دوستان ماست و من به عین فعالیت ایشون رو دیده بودم.
  ازتون میخوایم که این وبلاگ رو آزاد کنید و بزارید فعالیتشون رو آغاز کنن.
  موید کنید.

 • آقای شیرازی – طی کارگروه مصادیق رایانه ای گفته شده قبل از فیلتر نمودن وبلاگ یا وب سایتی خبر بد بودن محتواو مجرمانه بوودن اون به مدیران سایت میدهند و انها باید کاربر خود رو مطلع کنند در حالی که بعد از گذشت چند روز برای حتی پی گیری های ما جمع دوستاران وبلاگ llm.blogfa.com هیچ جوابیه ایمیلی مبنی بر متخلف بوودن وبلاگ نیامد . دوست عزیز آقای شیرازی برای یه وبلاگ نویس اون مطرح شرم که وبلاگ به خاطر این جور مسائل کوچک ببندند و حتی دسترسی اون رو هم بهش ندن اگر مشکلی هم بوود باید به ایشون قبل از بسته شدن اکانت اشاره میشد -> حال که بعد از گذشت روز های از دست رفته با یه نامه سر گشاده قصد رفع اتهام رو از خودتون دارید — پس حقوق کاربر چی داخل این مصادیق فقط حقوق مدیر در نظر گرفته شده ..
  در آخر خواهشمند هر چه سریع تر پیگیری نمایید

  از طرف دوستاران وبلاگ سیب سبز

  • وحید

   شیرازی: “توقع نداشته باشید پس از تهدید و توهین بتوانید از خدمات رایگان بلاگفا استفاده کنید”

   پس طرفداری از آزادیه بیانش کو!؟

 • آقای شیرازی بنده تا به حال به شما توهین نکردم من خودم دوتا سایت کوچک مدریت میکنم و خوشم نمیاد چنین توهین هایی — دوم از همه تقصیر از شما که قبل از بستن بلاگ بهشون خبر ندادی -هر کاری کنید هر چیزی بگید دوستان قبول نمیکنند آقا یه نظر گیری بگذارید

 • /خ/ ، /ـِـ/ ، /ج/ ، /ا/ ، /ل/ ، /ــَ/ ، /ت/
  آقای شیرازی خوب دقت کن! 3 هجا داره و 7 تا هم واج! شاید اینجوری چیزی فهمیدی…

 • اين حرفاي آقاي شيرازي منو ياد ميزباني ميندازه كه به ميهمانش طعام ميده اما حسابي به اون بي احترامي ميكنه و يك فصل هم ميزندش. گويا جناب شيرازي كه حسابي حاشيه ساز شدن يادشون رفته همونطور كه اصول و قواعدي مترتب هست براي ميهمان آقاي ميزبان هم بايد اصول و قواعدي رو رعايت كرد .
  اگر قرار بر اين بود كه هركس ميزبان شد و هر كاري خواست بكند كه نمي شود آن وقت لري پيج و بروبچ گوگل بايد بيان براي تمامي جهانيان ادعاي خدايي كنن و تا روزي 3 بار دست بوسي نكنيم خدمات ارائه ندهند.
  البته بنده با وقايعي كه مابين مديران بلاگفا و اون كساني كه به ايشون توهين كردم ندارم و تمام سمت و سوي سخنم در خصوص قطع دسترسي ناجوانمردانه سيب سبز است

 • ترنج نیوز نيز مسدود شد.

  به اطلاع دوستان عزیز میرسانم که وبلاگwww.torang3.blogfa.comتوسط بلاگفا مسدود شده است .به بلاگفای عزیز خسته نباشید عرض میکنم .ان شالله خداوند همه ما را به راه راست رهنمود سازد.از این به بعد این وبلاگ جدید من در خدمت دوستان ارزشی خواهد بود.

  اصلاحیه:البته شاید در مسئله مسدود کردن ترنج نیوز بلاگفا حق داشته باشد با این حال از خدماتی که بلاگفا در مدت استفاده از ان به من داد تشکر میکنم و برای ان ارزوی موفقیت و تلاش روز افزون جهت برقراری آزادی بیان منطقی منطبق با ارمان های اخلاقی و مذهبی و فرهنگ بومی اریایی و ملی را دارم.

 • تازه میفهمم چرا ایرانی ها توی فضای مجازی از آخر اول – خوب شد منم از اول توی بلگفا فعالیت نداشتم یعنی الان همین موضوع داشتم
  —-

 • بی طرف

  آقای شیرازی! قسم حضرت عباس و دم خروس؟!
  کجای خدمات شما رایگان است؟
  این همه جوانان بیچاره مطلب می نویسند و مخاطب جذب می کنند تا امثال شما با تبلیغات اطراف سایت پولدار شوید… حالا بماند چقدر از صدا و سیما (بیت المال) و… به جیب زده اید تا یک سرویس وبلاگدهی در جهت نظام ایجاد کنید و اکنون با تبلیغات نازل و غیرقانونی و ترور و غارت اموال معنوی وبلاگ نویسان ایرانی دارید نمک همین بچه ها را می خورید و نمکدانشان را می شکنید…
  در واقع شما میهمان کرم ایرانیان هستید، پس حرمت میزبانهایتان را حفظ کنید…

  • بی طرف
   تیر ۳, ۱۳۸۹ • ۱۸:۰۹

   دمت گرم باید این جملات ور قاب گرفت رو با طلا نوشت زد رو هیدر بلاگفا

 • Pingback: آقایان فارس! منظورتان کدام وبلاگ ارزشی است؟

 • Pingback: پاسخ بلاگفابه خبرگزاری فارس: منظورتان کدام وبلاگ ارزشی است؟ - انجمن "یک پارس"

 • Pingback: پاسخ بلاگفا به خبرگزاری فارس: منظورتان کدام وبلاگ ارزشی است؟ - Farsigap.com

 • ماني

  آهاي مردم مگه شماها قوانين وبلاگ ساختن رو نخوندين همون موقع كه وبلاگ ساختين؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  مگه در مورد تبليغات ننوشته بود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  نه، نخوندين چون مجاني بود!!!!!!!!!!!!!!!!!
  حالا هم داريد ايراد مي گيريد چون قانون به مذاقتون خوش نيومده!!!!!!!!!!!!
  مگه بند آخر ننوشته در صورت ديدن مصاديق جرم مدير بلاگفا حق داره وبلاگ رو مسدود كنه!!!!!!!!!!!!!!!!
  خود شما اگر دوستتون بهتون توهين كنه تحمل مي كنيد؟
  حالا چرا توقع داريد آقاي شيرازي توهين ر و تحمل كنن، در حالي كه برخوردشون كاملا عاقلانه و تنها مسدود كردن وبلاگ بوده، نه مقابله به مثل!!!!
  آقاي شيرازي ما رو ببخشيد كه گاهي حد خودمون يادمون ميره، حق ديگران يادمون ميره، فهميدن چيزي كه مي گيم يادمون ميره، و از همه مهم تر يادمون ميره آزادي بيان، بعني احترام به حقوق ديگران.
  ما هميشه از همه توقع داريم اما خودمون اين كار رو نمي كنيم.

  • سید وحید

   البته باید بدانیم که برخی وبلاگ ها بدون دلیلمسدود شده اند.

 • حسن

  ببخشید دوستان این وبلاگ ها که ئر بلاگفا هستند بر مبنای قوانین بلاگفاست
  توهین به نظام مقدسات و….

  و حتی وبلاگ های مستهجن هم شما سرویس می دهید

 • یکی توضیح بده چرا وبلاگ 2 ساله ی من به ادرس http://www.piknik.blogfa.com/
  که اصلا نه سیاسی بود نه مذهبی بود نه ورزشی بود نه عکس بود

  چرا وبلاگ من فیلتر شده؟
  هان؟

  • دوست عزیز وبلاگ شما توسط بلاگفا مسدود نشده. اعتراض خود را به کمیته ی فیلترینگ ارائه کنید تا بررسی شود.

 • میثم

  بلاگفا کوچکترین قفس در بقیه سرویس دهندگان بلاگ است و من که خودم مدیریت چند سایت کوچک را بر عهده داشته ام و با انواع اقسام سیستم های مدیریت محتوا و سایتهای سرویس دهنده وبلاگ کار کرده ام، به این نتیجه رسیده ام که بلاگفا ارزش ساخت و وقت گذاشتن وبلاگ را در آن ندارد اون هم به هزار و صد دلیل!
  سیستم قالب دهی غی استاندارد، کم ترین امکانات، عدم پشتیبان گیری از مطالب به صورت اکس ام ال، محدودیتهای زیاد و …

  در مورد وبلاگ سیب سبز آقای میری هم برای علیرضا شیرازی متاسفم

  • با سلام
   به نظر من حق با آقای شیرازی هست
   بی خودی ازش انتقاد نکنید
   باید هم بگیم اقای شیرازی دستت در نکنه
   چون کمیته فیلترینگ دستور فیلترنگ وبلاگ ها رو صادر
   می کنه اگر اقای شیرازی فیلتر نکنه خود فیلترینگ سایت
   اصلی رو فیلتر می کنه پس قدر شناس باید دیگه حرفی ندارم
   با تشکر flashchat.us@gmail.com

   • شما در اشتباهید دوست من.

    یعنی می فرمایید برای به خطر نیفتادن وبلاگ شما دیگران مسدود شده اند.

    این یعنی به روشهای کسب در آمد ایشان که اعتراض شود بلاگفا به خطر می افتد؟

    اگر کمیته هایی که فرمودید کار خود را انجام دهند اتفاقی که می افتد این است:

    مسدود شدن بلاگفا به دلیل تبلیغ برای فروش سی دی های غیر مجاز.

    اعتراض شخص من برای جلوگیری از این موضوع بوده. البته من ریشه ی قضیه را می بینم و مسئول حفظ درآمد کسی نیستم.

    برای من درستی کار مهم است.

    خدا نگهدار

 • اللهم عجل لوليك الفرج
  سلام
  يك مورد درباره تيتر متنتان
  به نظر بنده بهتر است براي تيترتان سو تيتر هم بنويسيد: حرمت هركسي دست خودش ميباشد جه ميهمان چه ميزبان
  اما براي در گيري هاي اخير كه بلاگفارا به حاشيه كشانده است سو تفاهم هاي بيش نيست كه بهتر است مديريت مجموعه براي رفع اين سو تفاهم ها تلاش مضاعفي انجام دهند
  محيط بلاگفا بايد خيلي ارام تر از اين ها باشد
  تا كاربران بتوانند بخوبي استفاده نمايند
  اما براي فيلتر شدن بعضي از وبلاگها نبايد اينقدر زود تصميم گيري ميشد بالاخره اين وبلاگها زحمات زيادي را كشيده بودند حتي براي پيروزي در جنگ نرم تقدير كه نشد بلكه متاسفانه زود تصميم گيري هم براي اينگونه وب ها صورت پذيرفت براي همين از اين قبيل سو تفاهم ها كه اقاي شيرازي ….پيش امد
  به عنوان برادر كوچك خدمت اقاي شيرازي عرض كنم خيلي زود در مورد بعضي چيزها تصميم گرفتيد و سعي و تلاش نماييد براي بر طرف نمودن حاشيه ها از بلاگفا
  از شما و همكارانتان تشكر ميكنم بابت زحماتتان
  التماس دعا
  يا زينب س

 • سینا

  من میخوام به همه کسانی که صحبت آقای شیرازی در مورد رایگان بودن خدمات بلاگفا رو مسخره کردند و ابراز نظر فرمودند که شما در ازای خدمات رایگانی که به کاربران می‌دید دارید چند برابر از تبلیغات پول درمی‌آرید یک نکته رو عرض کنم. فرض بگیرید که یک کیوسک در یک جای پر رفت و آمد شهر نصب شده و صاحب این کیوسک برای تبلیغاتی که بر بالای کیوسک خود نصب می‌کند ماهیانه ده میلیون تومان از آگهی‌دهنده دریافت می‌کند و در مقابل آن کاری هم که صاحب کیوسک می‌کند این است که روزانه به صد نفر یک هدیه‌ی دوهزار تومانی به رایگان می‌دهد که با این حساب ماهیانه شش میلیون تومان از درآمد خود از محل تبلیغات را صرف هدایای رایگان می‌کند. درست است که این شخص باز هم ماهیانه چهار میلیون تومان منفعت می‌برد اما این چه ربطی به شما دارد؟! آیا درست است شما که آن هدیه‌ی رایگان را دریافت کرده‌اید به جای تشکر به آن شخص بگویید فکر کردی من نمی‌دونم که بیشتر از این‌ها پول درمی‌آری؟! و اگر یک نفر به جای تشکر چنین جمله‌ای را به آن شخص ادا نماید آیا او حق ندارد از دادن هدیه‌ی رایگان به چنین شخصی خودداری کند؟ به شماها مربوط نیست که مدیریت بلاگفا چه میزان سود می‌برد. تنها چیزی که به شما ارتباط دارد این است که شما دارید خدماتی را به رایگان دریافت می‌کنید و اگر فرهنگ تشکر کردن ندارید لااقل ادب دشنام ندادن داشته باشید.
  در مورد وبلاگ سیب سبز هم که همه این‌قدر سنگش رو به سینه می‌زنند یه نکته بگم و اون هم این که خود جناب میری صاحب وبلاگ سیب سبز در زیر همین مطلب کامنت گذاشته‌اند و جملاتی نوشته‌اند که از بس غلط‌های دستوری و املایی و گفتاری داره که من واقعا قسمت‌هایی از حرف‌های ایشون رو متوجه نشدم! مثلا مرقوم فرموده‌اند: “… و بعدشم که حالا هم اینطور در به در نشدم”! من که نفهمیدم این جمله یعنی چی! یا مثلا باز در جای دیگری از همین کامنت نوشته‌اند: “…هنوز یاد نداریم که چجوری از خودتون حمایت کنید اینجوری دارید تیشه به ریشتون میخورید”!! جدا از این که “چه‌جوری” رو باید جدا نوشت و نوشتنش بدون هاء و به صورت سرهم غلط است و جدا از این که “ریشه‌تون” رو هم باید جدا نوشت که علاوه بر وجود غلط املایی که دلالت بر بی‌سوادی نویسنده دارد باعث خلط شدن “ریشه” با “ریش” می‌شود و جدا از این که “تیشه به ریشتون میخورید” درست نیست و “تیشه به ریشه‌تون می‌زنید” صحیح است، باز هم از کلیت همین جمله‌ی مغلوط هم معنای صحیحی به دست نمی‌آد. یا مثلا باز مرقوم فرموده‌اند که: “فقط آخرین حرفم شما دارید…” به جای این که بنویسند: “فقط آخرین حرفم اینه که شما دارید…” و غلط‌های دیگری هم در همین کامنت کوتاه ایشون وجود داره که برای این که حرف به درازا نکشه از اشاره به اون‌ها خودداری می‌کنم. فقط این رو بگم که کسی که سواد فارسی نوشتن و حرف زدن رو هم نداره به نظر من همون بهتر که وبلاگش بسته بشه!

 • ساموئل

  خوبه حالا شما عزیزان مدیریت سایت Google رو ندارید والا کل دنیا رو به هم می ریختید و الان فکر کنم گوگل کوچکترین شرکت دنیا می شد.

 • جناب آقای شیرازی سلام
  بسیار سریع متوجه می شوید که یکی از عکسهای استفاده شده در بخش تبلیغاتتان در یک وبلاگ به کار برده شده.
  چون
  این روش کسب درآمد منحصر به شماست و وبلاگی حق ندارد با شما کاری موازی کند. درآمد آن انحصاریست.
  و در ثانی
  نکند یک وبلاگ درآمد جنابعالی را به مخاطره بیندازد. …

  یعنی نوشتن او باید در راستای کسب درآمد شما باشد.

  من کلمه ی ارزشی نوشتن را قبول ندارم. هر کسی یک تیپ فکری دارد و اعتقادی نوشتن هم یک طیف است. مشکل شما با منتقد است. حالا بچه های مذهبی بیشتر انتقاد می کنند چون کمتر باری به هر جهت هستند.

  شما با معلق کردن وبلاگ من کاری جز این کردید که درآمد شما به مخاطره نیفتد؟ حفظ منافع و بس.

  آیا با ادامه ی این روند وزن کاربران جنابعالی و بالتبع محتوا و تعداد بازید و در آخر درآمد شما نشانه گرفته نمی شود؟

  طوری گفته اید خدمات رایگان که ما فرض کردیم تنها شما از روشهای مختلف کسب درآمد اینترنتی مطلعید!

  برای شما ایمیل هم زدم و یادآور شدم که من یکی از کسانی بودم که برای آزاد شدن سایت کسی که دوست معرفی کرده بودید تلاش کردم.

  آیا دوست شما با شما شراکت مالی داشت؟

  واقعا این یک کار عام المنفعه است یا برد – برد؟

  بخش شما برد دارد، آیا به دیگران هم اجازه ی انتخاب روش سود بردن را می دهید؟

  زنده باد همه (اما نه مخالف من)

  برای من مهم نیست که این وبلاگ مجددا قابل نوشتن باشد چون توان استخراج نوشته ها را دارم و وبلاگ مستقل تاسیس کردن هم هیچ دردسری ندارد.

  اما دوست من راه را اشتباه می روید، مسئله برخورد با یک جناح نیست، انتقاد ناپذیری شما را از بین می برد.

  خدا نگهدار

  • مهدي

   براي بلاگفا خيلي مثالها ميشه زد

   1 > ميزباني كه به ميهمانش هديه ميده بعد محكم ميزنه تو سرش هديه رو پس ميگيره و اون ميهمان رو از هر چي ميهماني دل زده ميكنه

   2 > ميزباني كه به ميهمان به ديده يك منبع در آمد نگاه ميكنه

   3 > ميزباني كه فكر ميكنه دنيا هميشه براش پايدار هست و غافل از اين كه همه عاقبت بي جان در يك گودال 2 متري قرار ميگيرن

   و خيلي از مثالهاي ديگه كه اگه بلاگفا لطفي هم داشته باشه با اين رفتارش اون لطف رو ضايع ميكنه

   اگه بلاگفا بهشت هم باشه براي شماها بمونه چون با اين رفتارش براي من مثل جهنم هست

   آخه تبليغاتي كه با عكس زن آرايش كرده و غيره انجام ميگيره در وبلاگي كه در مورد دعا و قرآن هست با عقل كدوم انسان عاقل جور در مياد ؟

   ما كه رفتيم يا هاست بخرم يا يك جاي ديگه غير از اينجا

 • سلام.راستش من به خاطر این اومده بودم اینجا که بپرسم من چرا دیگه نمیتونم نظر بدم؟؟آخه کد امنیتی و محل درجش برام ظاهر نمیشه.اومدم اینجا چون نمیتونستم تو وبلاگ آقای شیرازی نظر بدم.اتفاقی همه نوشته هارو هم خوندم

  به نظر من آقای شیرازی این وسط بی تقصیرن
  شاید لحن حرف زدنشون خوب نباشه ولی مشکل از آقای شیرازی نیست
  مشکل از اونیه که این مشکلاتو درست کرده یعنی فیلترینگ
  ما نمیگیم فیلتر نکنن اتفاقآ کار خیلی خوبیه ولی با دلیلو مدرک
  مثلآ به قسمت ایمیج گوگل برین
  قبلآ 2 ردیف نمایش داده نمیشد الان 1 ردیف هم بهش اضافه شده خدا میدونه اون 1 ردیف باقی مونده کی میخواد فیلتر بشه
  کسی نیست بپرسه چرا؟؟میدونین چرا؟؟؟چون ما نمیدونیم با کی طرف هستیم
  ولی اینجا میدونیم که با اقای شیرازی طرفیم و همه کاسه کوزه هارو سرش میشکنیم
  چند روز پیش یکی تو اخبار میگفت که در روز 1000 تا سایت رو فیلتر میکنیم
  این افتخار داره؟
  من خودم یه وبلاگ آموزش مسائل زناشوئی دارم
  یه روز اومدم دیدم فیلتر شده
  داشتم دیوونه میشدم
  به فیلترینگ ایمیل زدم ولی خبری نشد
  آخرش یه ایمیل زدم با عنوان(معرفی چند سایت مبتذل)اونجا نوشته بودم که آخه چرا فیلتر کردین مگه چی داره اون همه مطلبو نمیدونم به خاطر چی فیلتر کرده بودن
  خلاصه دمشون گرم یه روز دیدم بازش کردن
  به آقای شیرازی هم حق بدیم دستور دستوره و قانون قانون
  ضمن این که از آقای شیرازی خواهشمندم قبل مسدود سازی یه ندائی بده تا اگه کسی میخواست مطالب با ارزششو برداره با مشکل مواجه نشه.
  من 20 سالمه و تو این 20 سال تجربه کردم هر جائی که قانون بیش از حد و محدودیت باشه اونجا از بی نظم ترین جاهاست
  یکی همین فیلتر های بی مورد که منجر به خرید وی پی انو این جور چیزا میشه.به خدا وقتی میام نت یه حالت خفگی عجیبی بهم دست میده
  برای ساخت یه پوستر حضرت فاطمه باید با فیلتر شکن بری گوگل تا یه عکس مناسب در رابطه با خانم برداری
  چرا؟؟چون ماشاالله گوگل که بزرگترین جستجو گره دنیاست تو کشور ما فیلتره
  ببخشید که سرتونو درد آوردم
  از آقای شیرازی هم تشکر فراوان میکنم به خاطر زحماتشون.

  راستی اگه ممکنه مشکل منم حل کنید به هیچ عنوان نمیتونم نظر بدم

 • الهه

  آخه جرا اين بلاگفا قالب ها را قبول نميكنه؟قالب هاي خودش پيش پا افتاذه است لااقل قالب هاي جديد بگداريد بيزحمت

 • سلام. لطفا یه نگاه کوچکی به وبلاگ من بکنید ببینید کجاش مشکل داشت که زحمات 4سالمو فیلتر کردن؟
  با تشکر
  روح الله

 • سلام
  این وبلاگ به تازگی شروع به کار کرده ولی نمیدونم چرا بسته شده
  من مطلب غیر قابل پخش داخل اون ندارم اگه میشه مشکلشو بهم بگید
  وبلاگ دیگه ای هم دارم با عنوان
  dibadiba30.blogfa.com
  من دوست ندارم جزئ متخلفین باشم
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

 • علی

  آقای شیرازی رو 10 سال دیگه میشناسید چه شخصیتی بوده! ما که از همون اول میدونستیم چه شازده ای هست!!

 • تا وقتی سرویس های بهتری هستن چرا بلاگفا
  میهن بلاگ ، پرشین بلاگ واز همه بهتر عرش بلاگ و نیلو بلاگ و رز بلاگ و
  بهترینشون iran.sc

  یاعلی

 • سلام، چندسال پیش تو بلاگفا بودم.. خدا رو شکر کوچ کردم میهن بلاگ!

  راستی آقای شیرازی این که منت نداره…. دامین 5 هزار هاست 15 تومن تازه 5 ساله…. در ضمن خوشم اومد از وبلاگ نیوز!! این مطلبو جایی گذاشته که احدی از دست نده…

 • الینا

  خوشحالم از اینکه دیگه وبلاگی در بلاگفا ندارم

 • سلام
  چقدر خوشحالم!
  ترنج من هم وبلاگی بود که بدون اطلاع بنده و شاید به جرم مهاجرت به بیان بسته شد!
  من توهینی نکرده بودم اما خیلی خوشحالم الان یکسالی میشه توفیق دارم به سبب حذف بدون اطلاع بلاگفا!در بیان حضور داشته باشم!
  اینجا فوق العاده است…خدماتی کم نظیر…
  راست میگن عدو شود!!
  در ضمن من سیاسی نویس هم نبودم!

 • ما که خداییش از دستش راضی هستیم ، واقعا بلگفا بهترین سرویس ارائه دهنده وبلاگ هست .

  البته تمام نظراتتون را خوندم ، و معلومه که همتون چند سالی بیشتر نیست که به اینترنت دست پیدا کردید و کم تجربه هستید ، بعدها میفهمید که چی به چیه .
  خدا شاهده که من نه آقای شیرازی را آشنایی باهاش دارم و نه پول ازش گرفتم که بیام این حرفارو بزنم ، ولی تجربه بهم نشون داده که واقعا بلگفا بهترینه .

  یا حق

 • مجید

  باید یه صندوق خصوصی در بخش مدیریت وبلاگ ها بذارن که فقط مدیر سرویس دهی بتونه داخلش پیام درج کنه ، قبل از مسدودسازی یه اخطاری اشاره ای چیزی ، بخدا خیلی بده شب بخوابی صبح که بیدار میشی میبینی وبلاگت مسدود هستش ….
  درک هم خوب چیزیه ….

 • چه خبرتونه اینهمه شلوغ کردید

 • سلام من مدیر وب رزجدایی هستم واقعا خیلی بیدلیل وب منو غیرفعال کردین من نمیدونستم پاپ اپ جرمه واسه وبلاگ حداقل قبلش ی خبرو فرصت بدین اگه حذفش نمیکردم بعد غیرفعال میکردین ادم قبلش ی خبر بدین من اون وبمو خیلی دوستدارم باتمام احساسم توش مطالب گذاشتم

 • Pingback: پاسخ به خبرگزاری فارس: منظورتان کدام وبلاگ ارزشی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول