قدیمی‌ترین وبلاگ سرویس معروف در نمایشگاه در غرفه‌ای ساکت!

جشنواره رسانه های دیجیتال امسال خالی از حضور وبلاگ سرویس های مطرحی بود که بیشتر کاربران با نام آن ها آشنا بودند. تنها وبلاگ سرویس شناخته شده ای که در نمایشگاه حضور داشت «پرشین بلاگ» بود که در کنار غرفه هایی که هیچ مناسبتی با وبلاگ ها نداشتند، جای گرفته بود.

روی میزهای مقابل غرفه چند برگه تبلیغ قرار داشت که مربوط بود به یکی از وبلاگ های پرشین بلاگ، که به گفته مهدی بوترابی مدیر پرشین بلاگ، خودجوش صورت گرفته و هیچ برنامه ای برای آن نداشتند.

یک دفتر یادداشت هم بود، پرشین بلاگی ها هم آرام و بی صدا آنجا فریادهایشان را نوشته بودند، شکایت، حکایت، خاطره، تشکر، همه هرچه دوست داشتند نوشته بودند.

بهنام آقایی مدیر فنز (باشگاه هوادارن پرشین بلاگ) مدیر غرفه بود که در مورد عدم وجود برنامه ی خاص در این نمایشگاه گفت: اساسا حضور ما در نمایشگاه غیر منتظره بود، یک روز قبل از شروع به ما خبر دادند و ما یک شبه این غرفه را تزئین کردیم.

آقایی افزود: البته غرفه هم خیلی کوچک بود، ما نمی توانستیم عملا در این غرفه کار خاصی انجام بدهیم، به طور مثال می شد در این مدت از وبلاگ نویسان مشهور دعوت کنیم که بیایند و به ادلیست خود بگویند و غرفه را پاتوق خود کنند، ولی متاسفانه امکانات غرفه این اجازه را به ما نداد.

مدیر فنز در مورد این کانون گفت: فنز کانون هوداران پرشین بلاگ است که قریب به سه ماه از شروع به کار رسمی آن می گذرد ولی حدود چهارسال از فعالیت آن میگذرد.

کانون در حال حاضر 800 نفر عضو دارد با 150نفر فعال وبلاگ نویس که دوازده نفر آن در فاوانیوز کار می کنند، تمام فعالیت ها به صورت خودجوش و افتخاری صورت میگیرد ولی در عوض اعضا می توانند در لزوم و بیان مشکلاتشان، به طور مستقیم و خصوصی با مدیر پرشین بلاگ دیدار کنند و از سوی دیگر فضای تبلیغ رایگان در بخش های خاصی از پرشین بلاگ به آن ها داده می شود. اعضا کدعضویت دارند و به زودی به آن ها کارت عضویت داده خواهد شد.
انتهاي پيام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول