اولین نشست «حماسه سازان سایبری جنگ نرم» برگزار می‌شود

مرکز مطالعات وزارت کشور با حماسه سازان فضای مجازی درحماسه ۹ دی نشست هم اندیشی برگزار می کند.

به گزارش  «وبلاگ نیوز» به نقل از مرکز مطالعات وزارت کشور، فضای مجازی یکی از عرصه‌هایی است که دشمنان تلاش داشتند با تبدیل آن به نقطه ضعف نظام از آن برای سکوی براندازی استفاده کنند؛ اما این فضا با حرکت غرور انگیز دانشجویان و جوانان تبدیل به یک فرصت برای مقابله با جنگ روانی و توطئه‌های فتنه گران داخلی و خارجی شد و چهره سیاه و ددمنشانه آنان را که در ورای انقلاب تویتری آرمیده بود را هویدا کنند.

از این رو وبلاگ نویسان ارزشی که باید نام آنان را در این هشت ماه دفاع مقدس جزو مجاهدان مجازی نامید، حماسه‌هایی را خلق کردند که استراتژیست‌های آمریکایی از آن در حیرت ماندند.

در حالی که در این جنگ سایبری، استراتژیست‌های آمریکایی در شبکه‌های یوتیوب، تویتر، فیس بوک و گوگل هر روز از سوژه ای دروغ پرده بر می داشتند، حماسه سازان جوان با بصیرتی که از مولا و مقتدای خویش حضرت آیت الله خامنه ای درک کرده بودند با تحلیل‌های روشنگر خود و با گلوله‌های گداخته صفر و یک سوژه‌ها و عملیات‌های روانی دشمن قبل از اینکه عمری یک روزه یابد را ناکار می‌کردند.

وبلاگ نویسان ارزشمند و ولایت مدار که در این عرصه بسان پدران و برادران خود در طول هشت سال دفاع مقدس بدون هیچ چشم‌داشت مادی و به صورت گمنام می جنگیدند، امروزه به قدرتی دست یافته اند که می توانند در عرصه های سیاست خارجی نه تنها به نقش آفرینی بپردازند بلکه در عرصه بین الملل به کمکمظلومان بپردازند.

از این رو مرکز مطالعات وزارت کشور که در روزهای گذشته نشست‌های تخصصی‌ای را با موضوع نهم دی برگزار کرده است بر خود فرض می داند در نشستی مشترک با حماسه سازان فضای مجازی با حضور صاحبنظران، این قدرت ناشناخته را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.

دبیر خانه نشست‌های تخصصی نهم دی با آدرس markaz444@yahoo. Com آماده دریافت نظرات و پیشنهادات حماسه سازان فضای مجازی است.

مرکز مطالعات وزارت کشور با تشکیل نشست‌های تخصصی با حضور اندیشمندان حوزه و دانشگاه ‌و مسئولان از روز ۲۰ آذر‌ماه تا ۹ دیماه به تبیین و بررسی این حماسه ملی می‌پردازد و با حماسه سازان فضای مجازی درحماسه ۹ دی نشست هم اندیشی اولین نشست را برگزار می کند.
انتهای پیام/.

0 دیدگاه در “اولین نشست «حماسه سازان سایبری جنگ نرم» برگزار می‌شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.