آغاز نام‌نویسی در جشنواره منطقه ۶تهران

به گزارش «وبلاگ نیوز» اولین جشنواره وبلاگ نویسی منطقه ۶تهران ویژه ساکنین این منطقه برگزار می شود.

این جشنواره در سه محور معرفی ظرفیت های فرهنگی و گردشگری، معرفی شخصیت های شاخص منطقه و مدیریت شهری و توسعه منطقه، برگزار می شود.

کلیه علاقمندان به شرکت در بخش‌های مختلف جشنواره می‌توانند در فاصله زمانی ۵ آبان تا ۲۵ آذرماه در سامانه جشنواره ثبت نام کرده وبلاگ خود را با حداقل ۱۰ مطلب مرتبط با موضوعات یکی از محورهای مسابقه به روز نمایند و آدرس خود را برای داوری در سامانه جشنواره ثبت می نمایند.

ثبت‌نام در دو مرحله ثبت مشخصات فردی و ثبت اثر در یکی از سه محور جشنواره معرفی ظرفیت های فرهنگی و گردشگری، معرفی شخصیتهای شاخص منطقه، مدیریت شهری و توسعه منطقه صورت می گیرد.

داوری جشنواره در دو مرحله انتخاب آثار و داوری نهایی انجام می‌شود که در مرحله اول، هیئت انتخاب آثار همزمان با شروع مسابقه و به تدریج با رسیدن آثار از شرکت‌کنندگان، به بررسی و انتخاب آثاری که دارای حدنصاب‌های مرحله‌ی داوری باشند اقدام می‌کند و پس از پایان مهلت مسابقه، آثار برگزیده هیأت انتخاب آثار به هیأت داوران تحویل داده می‌شود و در مرحله نهایی بر اساس امتیازهای هیأت داوران، آثار منتخب را اعلام می کنند.

برای شرکت در این جشنواره نیازی به ایجاد وبلاگ مخصوص نیست و وبلاگ نویسان می توانند به طور همزمان در دو یا سه محور شرکت کنند. اما وبلاگ هایی که در دو محور شرکت می نمایند بایستی حداقل ۱۸ پست مرتبط با دو محور و وبلاگ هایی که علاقه مند به شرکت در سه محور اعلامی هستند بایستی ۲۵ پست وبلاگی در وبلاگ خود قرار دهند.

نصب بنر جشنواره در وبلاگ و نیز تولیدی بودن ۵۰درصد محتوای پست ها از دیگر قوانین شرکت در جشنواره است.

قالب وبلاگ، افزونه های به کار رفته در وبلاگ، استمرار به روز رسانی، قراردادن لوگوی جشنواره در وبلاگ، ارتباطات وبلاگی و میزان بازدید نیز از جمله معیارهای امتیاز دهی هیأت داوران در زمینه شرایط وبلاگ است.

علاقمندان به شرکت در جشنواره می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره در زمان مجاز مسابقه، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

انتهای پیام/.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *