حسين نژاد:كسي جرات بيان افكار خود را در وب ندارد

مهدي حسين نژادهمايش ها و نشست ها- نخستین جلسه وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران حامی موسوی در استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش «وبلاگ نيوز» و به نقل از قلم، در این جلسه که با حضور 100 نفر از وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران اردبیل برگزار شد ، بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی و وبلاگی جهت تبلیغ به نفع میرحسین موسوی تاکید شد.

جانشین ستاد موسوی در استان اردبیل در این جلسه علت شدت برخورد در چند سال اخیر با وبلاگ نویسان را عمق اثرگذاری رسانه ای وبلاگ دانست و گفت: وبلاگ به عنوان رسانه ای نوپدید جایگاه بسیار مهمی در میان نسل جوان دارد و باید از ظرفیت آن برای تبلیغات انتخاباتی نیز استفاده شود.

مهدی حسین نژاد افزود: گسترش وبلاگ نویسی به معنی وجود دغدغه اساسی در حوزه های اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی جامعه و به معنی این است که مجرای آزادی بیان از طریق رسانه های دیگر محدود شده است.

وی با تاکید بر تشکیل گروههای وبلاگ نویسی و به روز رسانی وبلاگ های طرفداران موسوی خطاب به وبلاگ نویسان حاضر در جلسه گفت: به صورت جستجوگرانه در محیط اینترنتی حضور داشته باشید و هر مطلب مفید به حال جریان اصلاحات و مهندس موسوی را در وبلاگ خود قرار دهید.

وی به صحنه کشاندن تحریمی ها و دلسردهای انتخابات از طریق وبلاگ را راحت تر از سایر روشهای رسانه ای ارزیابی کرد و اظهار داشت: هم اکنون وبلاگ هایی هستند که روزانه 15 هزار بازدید کننده دارند و اگر از این ظرفیت برای تبلیغ استفاده شود ، قطعا بسیار موثر خواهد بود.

وی وضعیت رسانه ای و آزادی بیان در دو دوره دولت اصلاحات و دولت نهم را بسیار متفاوت عنوان کرد و گفت: وبلاگ نویسان برای این که راحت تر بنویسند و از هر گونه محاکمه دور بمانند ، بهتر است که با حمایت و انتخاب موسوی آینده خود را برای وبلاگ نویسی تضمین کنند.

حسین نژاد بیان کرد: هم اکنون دولت نهم وبلاگ نویسی را به سمتی هدایت کرده است که کسی جرات و توان بیان افکار خود در محیط مجازی وب را ندارد و ما به فکر آن هستیم که پس از 22 خردادماه بتوانیم به صورت شفاف تری از طریق وبلاگ دولت را نقد کنیم.

جانشین ستاد میرحسین موسوی در استان اردبیل در این جلسه با اشاره به وجود 200 هزار وبلاگ فعال به زبان فارسی ، این قابلیت اینترنتی را فضایی بسیار مناسب برای تبلیغات دانست و خواستار معرفی سایت ستاد تبلیغاتی موسوی در همه وبلاگهای نویسندگان اردبیل شد.
انتهاي خبر/.

  • سلام
    شاید بهتر بود موضوعات تخصصی را با امیال سیاسی شان آلوده نمی کردند و با ترسیم دلخواه از فضای وبلاگ ها سریعا نتیجه بگیرند که باید به گزینه مطلوب آن ها عینی مسوی رای داد.
    اگر بحث تخصصی است، این گریزهای غرض آلود جایی ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول