جشنواره “صبح قریب” و یک بخش وبلاگی

بنیاد فرهنگی صبح قریبجشنواره ها و مسابقات- نخستين جشنواره بين‌المللی «صبح قريب جايزه بزرگ مقاومت اسلامی» به همت بنياد فرهنگی صبح قريب، در بخش‌های متنوع به‌ويژه بخش «رسانه‌ای» با محوريت نقش و جايگاه رسانه‌ها در ترويج فرهنگ مقاوت اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا)، موضوعات اين جشنواره شامل نقش و جايگاه انقلاب اسلامی در ترويج تفكر مقاومت اسلامی، نقش و جايگاه ملت‌های مسلمان در ترويج فرهنگ مقاومت اسلامی، نقش و جايگاه رسانه‌ها در ترويج فرهنگ مقاومت اسلامی، نقش مقاومت اسلامی در زمينه‌سازی ظهور آخرين منجی(عج)، مقاومت اسلامی و آرمان آزادی قدس شريف، امام خمينی(ره) و مقاومت اسلامی، كودكان و نوجوانان و مقاومت اسلامی و همچنين پايداری غزه است.

علاقه مندان در بخش «رسانه‌ای»، «نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای رايانه‌ای»، «نرم‌افزار تلفن همراه»، «بازی‌های رايانه‌ای»، «فيلم كوتاه»، «نماهنگ» و «سايت و وبلاگ» امكان حضور و رقابت در جشنواره را دارند.

در بخش «رسانه‌های ديجيتال» شركت در جشنواره برای كليه رسانه‌های ديجيتال شامل وبلاگ و وب‌سايت، نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای، نرم‌افزارهای تلفن همراه و بازی‌های رايانه‌ای آزاد است.

دبيرخانه جشنواره از كليه آثار منتشر نشده‌ای كه با اهداف جشنواره همسو باشند، حمايت می‌كند.

لازم است كليه آثار بر روی حامل‌های رايانه‌ای (CD و DVD ) به همراه فرم پر شده فراخوان ارسال آثار به دبيرخانه جشنواره ارسال شود.

در بخش «سايت و وبلاگ» عنوان سايت و يا وبلاگ بايد مرتبط با يكی از موضوعات جشنواره باشد. همچنين طراحی گرافيكی و محتوای سايت متناسب با فضای مقاومت اسلامی و در محورهای مشخص شده يعنی علمی، هنری و ادبی جشنواره باشد. امتيازدهی بيشتر بر اساس توليد محتوا توسط مدير سايت و عدم استفاده از مطالب تكراری است.

سرعت بالا آمدن سايت و تناسب گرافيك و وجود آيتم‌های متنوع‌تر و جذاب‌تر از جمله مواردی است كه در امتيازدهی نقش دارد.

يادآوری می‌شود، اين جشنواره در بخش‌های علمی، ادبی، هنری، روباتيك و همچنين بخش ويژه نيز برگزار می‌شود و آخرين مهلت ارسال آثار تا پايان تيرماه سال جاری و زمان برگزاری اختتاميه 23 مرداد‌ماه سال جاری هم‌زمان با سالروز پيروزی مقاومت اسلامی لبنان است.

برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید به سایت این جشنواره مراجعه کنید.
انتهای خبر/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول