نخستین کتاب داستانی وبلاگ نویسان رونمایی شد

این روشنای نزدیکرسانه وبلاگ- نخستین سری مجموعه داستان های کوتاه و شعر وبلاگ نویسان، با عنوان “این روشنایی نزدیک” به همت انتشارات “سخن گستر” دیروز در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» مراسم رونمایی از نخستین مجموعه کتاب های داستان و شعر وبلاگ نویسان در روز چهارشنبه 23 اردیبهشت ماه در غرفه انتشارات “سخن گستر” برگزار شد.

در این مراسم، 3 جلد کتاب “این روشنای نزدیک” که به نوعی دایره المعارف داستان نویسان و شاعران وبلاگ نویسان فارسی محسوب می شود به همراه 2کتاب “کسی انگار دارد می نوازد” و “آوازهایی که باد برد” به عنوان آثار برگزیده و 4کتاب “نیمی از یک خیابان بلند”، “راز کوچه های آجری”، “اینجا خبری نیست” و “پیاده تا افق” به عنوان آثار قابل تقدیر رونمایی شد.

این آثار به همت “محسن سراجی“، وبلاگ نویس و دبیر جایزه ادبی ایران جمع آوری و به مرحله چاپ رسیده است.

در سال گذشته “محسن سراجی” با ارسال فراخوانی به وبلاگ نویسان، از آن ها خواسته بود تا آثار خود را در قالب داستان کوتاه و شعر برای چاپ ارسال کنند.

پیش از این کتاب “برای روزهای مبادا” که برگزیده آثار رسیده فراخوان فوق بود به همت محسن سراجی به چاپ رسیده بود که در حال حاضر کتاب های رونمایی شده در نمایشگاه امسال مجموعه کامل تری از داستان های ارسال شده به دبیرخانه جشنواره جایزه ادبی ایران است.
انتهای خبر/.

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول