پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی: آن ها که دچار سندرم توهم پیروزی شده اند…

پایگاه وبلاگ نویسان ارزشیمجامع وبلاگی- پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی نیز با انتشار بیانیه ای، به جنبش حراست از آرای مستضعفین پیوست.

به گزارش «وبلاگ نیوز» این مجمع وبلاگی حضور 85 درصدی مردم در پای صندوق های رای را مُهر تایید دیگری بر نظام جمهوری اسلامی دانسته و در بخش نخست بیانیه، اقدامات اخیر معترضین به روند انتخابات دهم را شانتاژ تبلیغی، غوغا سالاری رسانه ای و خشونت طلبی دانسته و گفته است:

آنها که دچار سندرم توهم پیروزی شده اند بیانیه های تحریک کننده صادر می کنند و اراذل و اوباش را سازماندهی کرده و در تهران (فقط در تهران نه شهرهای دیگر) شورش هایی را به راه انداخته و اموال عمومی را تخریب کرده و به مردم و رهگذران تعرض می کنند.

این پایگاه وبلاگی، به نمایندگی از وبلاگ های ارزشی، ضمن محکوم کردن توطئه تمامیت خواهان و فرصت طلبان، حمایت قاطع خود را از رییس دولت دهم اعلام کرده و ادامه داده است:

معترضین اگر در انتخابات شکی دارند باید مستندات خود را به مراجع قانونی ارائه نمایند چنانچه در دوره ها و انتخابات های قبل مرسوم بوده است وگرنه با جنگ روانی نمی توانند کاری از پیش ببرند . مباد آن روزی که به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیه العظمی خامنه ای سیل خروشان ملت به راه افتاده و خاشاک سر راه انقلاب را با موج های سهمگین خود ازدریای بیکران ایران بیرون اندازند که در آن روز مدعیان دروغین آبرویی پیش ملت نخواهند داشت پس بهتر است قبل از آنکه دیر شود به آغوش ملت برگشته و آب به آسیاب دشمن نریزند.

پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی امیدوار است این عده انگشت شمار به رای و نظر ملت بزرگ ایران اسلامی تمکین کرده و دشمنان قسم خورده انقلاب و ایران را همراهی نکنند.
انتهای خبر/.

۳ comments

 • موج سبز ایران

  نمی دانم آیا شما از دار و دسته همین دروغ گوهای به ظاهر مومن هستید یا این که فریب این ها را خورده اید همان طور که معاویه و عمر و عاص هزاران هزاران مسلمان را فریب دادند. موسوی را با حضرت علی مقایسه نمی کنم. موسوی را با حضرت حسین مقایسه نمی کنم. اما به خدا سوگند همان ولی امر مسلمینی که نام آن را مقدس می شمارید هم تراز معاویه و یزید است اگر خوب فکر کنید. معاویه و یزید نیز خود را ولی امر مسلمین می نامیدند. بترسید از خدا. این خس و خاشاکی که از آن حرف می زنید من و میلیون ها ایرانی مومن دیگر هستند که نه تنها در “دریای” شما غرق نخواهند شد بلکه آن را خشک خواهند کرد و ان شا الله به زودی به مزرعه ای سبز تبدیل خواهند کرد. مرگ بر دیکتاتور و دروغ گو.

 • یک مسلمان

  خجالت آوره، این آقایون با الفاظ بزرگ فقط به دنبال پوشاندن کوچیکی خودشون هستند!
  توهم …. توهم …. 24 ملیون مستضعف!
  خس و خاشاک تویی دشمن این خاک تویی

 • پایگاه انصافا داره خوب فعالیت می کنه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول