در عرصه سایبری حرف های بسیاری برای گفتن داریم

همایش ها- وزير سابق وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامي گفت: با ارتش سايبري كه در اختيار داريم فتوحات بزرگتري را در پيش رو داريم.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از فارس، محمدحسين صفار هرندي وزير ارشاد و فرهنگ اسلامي دولت نهم از ديگر مدعوين همايش گرامیداشت 8 ماه نبرد سایبری بود.

وي در سخنان خود گفت: هر مرحله كه پشت دشمن به خاك ماليده مي‌شود تمناهايش به باد مي‌رود و براي ما فتح به حساب مي‌آيد كه فتح‌الفتوح ما 22 بهمن بود.

صفار هرندي افزود: با ارتش سايبري كه در اختيار داريم فتوحات بزرگتري را هم در پيش خواهيم داشت.

وزير سابق وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامي خاطر نشان كرد: اگر خيز جدي در فضاي سايبر برداريم مي‌توانيم اين فضا را در اختيار بگيريم؛ فضاي مجازي هم خود پيام است و آن كسي مي‌تواند دست برتر باشد كه پيام پرمحتوا داشته باشد و علت اينكه جنبش سبز افول كرد اين بود كه پيامي براي مردم نداشت. آنها حرفي براي گفتند و مصرعي سرودند اما در قافيه بعدي ماندند چون محتوا نداشتند.

صفارهرندي افزود: عرصه سايبري عرصه‌اي است كه ما در آن محتوا و حرف‌هاي بسياري براي گفتن داريم. اگر بتوانيم در كار توليدي محتواي خوبي داشته باشيم و همت جدي نماييم آنوقت خواهيم ديد مشتري‌هاي اينترنتي از آن ما خواهد بود.

وي در پايان سخنان خود ضمن تشكر از وبلاگ‌نويساني كه در اين نبرد مقدس وارد شده‌اند و اجازه ندادند كساني به حريم حق تجاوز كنند و پنجه به خورشيد زده شود، تشكر و قدرداني كرد.
انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول