سازمان ملل و مسابقه وبلاگ نویسی WSYA

رقابتهای بخش جوانان WSIS Award موسوم به WSYA در جهت کمک به اهداف توسعه هزاره (MDG) سازمان ملل متحد از طریق حمایت و اعطای جوایز به جوانانی که در این جهت گام بر می‌دارند، برگزار می‌شود.

به گزارش «وبلاگ نیوز»، تمامی جوانان زیر 30 سال در سراسر جهان که به صورت فردی یا گروهی با کمک گرفتن از ابزارهای اینترنتی مانند سایت، وبلاگ یا محتوای الکترونیکی تحت تلفن‌همراه در امور خیریه یا انسان دوستانه و به نوعی کمک به اهداف توسعه هزاره سازمان ملل متحد فعالیت می‌کنند، می‌توانند آثار خود را در این رقابت‌ها شرکت دهند.

بر اساس این گزارش، رقابت‌های امسال در شش شاخه اصلی «مبارزه با فقر، گرسنگی و بیماری»، «آموزش برای همه»، «توانمندسازی زنان»، «فرهنگ شما»، «حفاظت از محیط زیست» و «پیگیری حقیقت» سازماندهی شده است.

در رقابت‌های WSYA محتوای الکترونیکی و سایت‌ها و وبلاگ‌ها در شش شاخه زیر پذیرش می‌شوند سپس با داوری و بررسی آثار دریافتی از سراسر دنیا، هر شاخه 3 برنده نهایی خواهد داشت که شهریور امسال در محل برگزاری رقابت‌ها در نیویورک امریکا حضور خواهند یافت.

گفتنی است، شرکت در این رقابتها کاملاً رایگان بوده و بدون نیاز به هماهنگی با دبیرخانه ایران، مستقیماً از طریق سایت اصلی WSYA صورت می‌پذیرد.

فرصت بی نظیری که در این رقابتها برای جوانان کشور ما وجود دارد، پذیرش آثار تهیه شده در تمام زبان‌های سازمان ملل بدون نیاز به ترجمه سایت یا وبلاگ به انگلیسی است.

جوانان ایرانی که سایت یا وبلاگشان شرایط حضور در این مسابقه را داشته باشد می‌توانند مستقیماً از طریق لینک Register در سایت www.youthaward.org ، تا پایان خرداد ماه سال جاری، نسبت به ثبت آثار خود اقدام کنند.

دبیرخانه WSA ایران نیز در صورت نیاز به صورت رایگان آماده مشاوره و کمک به جوانان ایرانی یا معرفی مسابقه در دانشگاه‌ها و حوزه های علمیه برای ارائه بهتر آثار خود و افتخار آفرینی بیشتر برای کشور عزیزمان است.

با توجه به اینکه سال گذشته دو برنده از ایران در این رقابتها بوده، موفقیت بیشتر جوانان ایرانی در صورت حمایت‌های دولتی در این رقابت‌ها دور از دسترس نیست.

شایان ذکر است، داوطلبان عزیز در صورت نیاز برای تعیین وقت مشاوره تلفنی با شماره 88630279 تماس حاصل کنند.
پایان خبر/.

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول