برگزاری مسابقه وبلاگ‌نویسی «میثاق با ولایت»

مسئول هيئت و كانون خادم‌الرضا(ع) از برگزاری مسابقه وبلاگ‌نويسی «ميثاق با ولايت» در راستای ارائه افكار دينی و مذهبی خبر داد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از روابط عمومی اداره‌كل تبليغات اسلامی قم، «حميد ناطقی» روز سه‌شنبه 15 تيرماه با اشاره به تأسيس كانون خادم‌الرضا(ع) در سال 72 اظهار كرد: در طول 15 سال اين كانون فعاليت‌های مناسبی در عرصه‌های فرهنگی انجام داده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه وبلاگ‌نويسی «ميثاق با ولايت» گفت: هيئت و كانون خادم‌الرضا(ع) با ارج نهادن به آرمان‌های جهانی پيامبران و امامان و همگام با جهانی شدن علم و توسعه ارتباطات؛ مسابقه ملی وبلاگ‌نويسی در فرهنگ مهدوی را برگزار می‌كند.

مسئول كانون و هيئت خادم‌الرضا(ع) خاطرنشان كرد: اين مسابقه امكان ارائه افكار دينی و خلق آثار مذهبی در عرصه‌های مجازی برای رهروان اسلام راستين و جهان تشيع را فراهم می‌كند.

ناطقی با بيان اينكه مسابقه وبلاگ‌نويسی آشنايی اقشار مختلف جامعه با انتظار و فرهنگ مهدوی با فناوری نوين را به دنبال دارد، بيان كرد: ايجاد زمينه مناسب برای توليد و تبادل انديشه در فضای مجازی محيط وبلاگ و ايجاد انگيزه در كاربران برای پرداختن به موضوع جشنواره از مهم‌ترين محورهای برگزاری اين مسابقه است.

وی تأكيد كرد: متقاضيان شركت در اين مسابقه می‌توانند با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رسانی كانون خادم‌الرضا(ع) برای ثبت‌نام در مسابقه اقدام كنند.

مسئول كانون و هيئت خادم‌الرضا(ع) تصريح كرد: شركت‌كنندگان می‌توانند در وبلاگ خود بخش‌های مقاله، قطعه ادبی، شعر، عكس و حديث را به طور مجزا بگنجانند و برای هر بخش امتياز جداگانه‌ای كسب كنند.

ناطقی با اشاره به برخی تذكرات لازم درباره طراحی وبلاگ بيان كرد: محدوديتی در تعداد صفحات وبلاگ برای شركت‌كنندگان وجود ندارد و بخش حديث آن بايد حداقل 10 و حداكثر 40 حديث وجود داشته باشد.

وی با بيان اينكه داوری در دو بخش محتوايی و فنی توسط كارشناسان انجام می‌شود، گفت: شعر و قطعه ادبی، مقاله، عكس و حديث از شاخص‌های داوری در بخش محتوايی هستند.

مسئول كانون و هيئت خادم الرضا(ع) تعامل وبلاگ و به كارگيری هنر گرافيك در وبلاگ را از شاخص‌های داوری در بخش فنی ذكر و تصريح كرد: طراحی منوها، به‌روز رسانی دائم وبلاگ، بارگذاری سريع، كاربرد موسيقی، نوآوری و ابتكار از موضوعات زيرمجموعه بخش فنی هستند.

ناطقی يادآور شد: علاقه‌مندان شركت در مسابقه از اول تيرماه تا پنجم مردادماه سال جاری فرصت دارند تا برای ثبت‌نام و ارسال آثار خود اقدام كنند.

وی با بيان اينكه 20 نفر برتر مسابقه در مراسمی كه روز 15 مرداد‌ماه برگزار می‌شود، تجليل می‌شوند، گفت: نفرات اول تا سوم 500 هزار تومان و نفرات چهارم تا هشتم 200 هزار تومان دريافت می‌كنند و به افراد برگزيده هدايای نفيسی اهدا می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیش تر به سایت این هیئت مراجعه کنید.
انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول