آموزش 1500بسیجی در کرمانشاه

كارگاه توانمندسازي بسيجيان در فضاي مجازي و ظرفيت‌سازي بسيج براي تربيت رزمندگان فضاي مجازي‌ در تالار كانون بسيج جوانان كرمانشاه آغاز به كار كرد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از فارس، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه كرمانشاه ظهر امروز در مراسم افتتاحيه اين كارگاه اظهار داشت: در اين دوره يك ماهه بيش از يك هزار و  500 نفر از بسيجيان خواهر و برادر محلات و حوزه‌هاي مختلف شهري تحت آموزش توانمندسازي فضاي مجازي قرار گرفته و علاوه بر تهديدات و فرصت‌ها با توانمندي‌هاي نظام، بسيج و سپاه در عمليات سايبري آشنا خواهند شد.

سيد‌قاسم جاسمي افزود: در اين دوره كارگاه‌هاي مختلف سايبري، امنيت در فضاي مجازي، تهديدات و توانمندي‌‌‌ها، وبلاگ‌نويسي و موارد مرتبط به بسيجيان آموزش داده مي‌شود.

معاون فرهنگي اجتماعي سپاه نبي‌اكرم (ص) استان كرمانشاه نيز در اين مراسم گفت: امروز بايد بپذيريم در وسط ميدان نبردي با نام فضاي مجازي و سايبر هستيم و بايد بتوانيم در اين ميدان نيز همانند ميادين ديگر پيروز و فاتح ميدان باشيم.

حسن موحد افزود: عرصه جنگ نرم عرصه غريبي است و گستردگي و شيوه آن با نبردهاي ديگر بسيار متفاوت است و براساس روحيه و توان بسيجي شما رزمندگان عرصه سايبر مطمئنا قله‌هاي آن را فتح خواهيم كرد زيرا هرجا بسيج به ميدان آمد، ارزش‌ها، اعتقادات و باورهاي بسيج بر همه چيز و همه كس پيروز شد و بسيجي فاتح ميدان شد.

وي ادامه داد: در اين دوره از وجود بهترين اساتيد و كارشناسان عرصه سايبر و فضاي مجازي استفاده كرده‌ايم و در اين دوره بيش از ‌‌هزار و 500 بسيجي درقالب دوره‌هاي كارگاهي دوروزه با توانمندي‌هاي نظام و بسيج در عرصه مجازي در كنار تهديدات آشنا مي‌شوند.

موحد افزود: در مرداد ماه نخستين دوره توانمندسازي و شناخت ظرفيت‌هاي فضاي مجازي را براي مسئولان فرهنگي و اجتماعي نواحي و رده‌هاي مقاومت استان برگزار كرديم كه خوشبختانه نتايج بسيار قابل توجهي داشت.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد حضور بسيج در عرصه مجازي منجر به تطهير فضاي فكري، رواني، فرهنگي و اجتماعي جامعه در فضاي اينترنت شود.
انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول