كانون مجازی وبلا‌گ‌نويسان رضوی افتتاح می‌شود

همزمان با برگزاری اختتاميه جشنواره وبلا‌گ‌نويسی و جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های ديجيتال، كانون مجازی وبلا‌گ نويسی رضوی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش «وبلاگ نیوز»، «احمد طوبايی» مدير شبكه تلويزيون اينترنتی و پايگاه اطلاع‌رسانی امام رضا(ع) و دبير جشنواره وبلاگ‌نويسی و جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های ديجيتال در گفت‌وگو با ايكنا با بيان اين مطلب گفت: اين كانون مجازی در قالب تالارهای گفت‌وگو و انجمن وبلاگ‌نويسان رضوی تأسيس خواهد شد.

وی افزود: كارهای مقدماتی برای راه‌اندازی اين كانون صورت گرفته است و در حال حاضر در مرحله طراحی و تدوين محتوای اين كانون هستيم.

طوبايی در بخش ديگری از سخنانش هدف از راه‌اندازی اين كانون مجازی را ارتباط بيشتر وبلاگ‌نويسان رضوی عنوان و اظهار كرد: در اين كانون مجازی كه به صورت «فروم يا انجمن» راه‌اندازی می‌شود، وبلاگ‌نويسان رضوی می‌توانند با يكديگر ارتباط برقرار كرده و از وضعيت كارها و توليدات يكديگر مطلع شوند و علاوه بر آن، مركزيتی در مجموعه رسانه ملی و شبكه قرآن و معارف سيما با عنوان كانون وبلاگ‌نويسان رضوی داشته باشند و از اين ناحيه پشتيبانی شوند.

وی در پايان ابراز اميدواری كرد كه راه‌اندازی اين كانون بتواند در برگزاری هرچه بهتر جشنواره وبلا‌گ‌نويسی و جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های ديجيتال در سال‌های آينده مؤثر و مفيد باشد.

طوبايی تأكيد كرد: اهداف، وظايف و چگونگی فعاليت اين كانون پس از انجام مراحل اوليه و افتتاح آن اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول