برگزیدگان پنجمین جشنواره وبلاگ‌نویسی امام رضا(ع) معرفی شدند

در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره وبلاگ نویسی فرهنگ رضوی و دومين جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های ديجيتال که در ۲۲ مهر ماه سال جاری در سالن همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، از برگزیدگان رشته های وبلاگ، وب سایت و نرم افزار رضوی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» از بین 870 وبلاگ دریافتی و انتخاب 650 وبلاگ شایسته داوری، در بخش وبلاگ‌های ترکیبی وبلاگ‌های یارضی (حمیدرضا علیپور از رشت)، محض رضا (سعید سرافرازی از بیرجند) و گنبد طلایی (سجاد بهشتی نژاد از رشت) توانستند رتبه نخست را کسب کنند.

وبلاگ‌های غریب بی غروب (سهیل کیوانی از مشهد)، هشتمین سفیر رستگاری (بهار ذوالفقاری) و خورشید رضوی (حافظ مکاریان از یزد) هم رتبه دوم بخش ترکیبی را دریافت کردند.

هم چنین هیأت داوران در بخش ترکیبی 3 وبلاگ مهر هشتم (موسی الرضا حیدری از مشهد)، یا امام رضا(ع) (حبیب کده ای از زاهدان) و جمعه سبز (سکینه حسینی) را شایسته رتبه سوم دانست.

علاوه بر این در بخش وبلاگ های موضوعی وبلاگ ثامن الحجج (فریده شفیعی ثانی از خراسان شمالی) در رشته خاطرات و دلنوشته ها و وبلاگ و دلم می گوید (نسیبه خلیلی از آمل) در رشته اشعار و قطعات ادبی رتبه نخست را کسب کردند.

گفتنی است در این همایش مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، معاونت رسانه های مجازی سازمان صدا و سیما و معاون ارشاد استان خراسان رضوی سخنرانی کردند و بیانیه هیأت داوران به نمایندگی از 18 داور این جشنواره، قرائت شد.
انتهای پیام/.

۲۰ comments

 • سلام . خسته نباشید . اینجانب در مراسم شرکت داشتم ، بین برندگان “معصومه طاهری” بود. چرا الان اسم آن در بین برگزیدگان نیست؟؟؟؟؟

  داوری هم واقعا افتضاح بود .

  • پاسخ وبلاگ نیوز:
   منبع خبر، سایت جشنواره است. اسامی برگزیدگان از سایت جشنواره استخراج شده است. لطفا در صورتی که مشکلی مشاهده می کنید با دبیرخانه جشنواره تماس بگیرید. در صورت وجود اعتراض هم می توانید یادداشت خود را به صورت مستدل برای وبلاگ نیوز ارسال کنید.
   با تشکر از اعتماد شما

 • سلام . ضمن عرض خسته نباشید. یه نکته : اسمم با سین درسته . پایدار باشید. یا حق .

 • بنده واقعا متاسفم برای برگزاری چنین جشنواره ای؛ چهار دوره از مسابقات رو که گیلان برگزار کرد و عده ای با زیر آب زدن گیلان این مسابقه رو به زور گویان تهرانی منتقل کردند تا شاید خودشان به هدف شان برسند؛ لیکن؛ این طور نشد و این چنین برندگانی اعلام شدند.
  وبلاگ نفر اول و دوم خوب بودند ولی نفر سوم که اصلا به روز نبود و فقط به خاطر قالب خود برنده شد.
  وبلاگ غریب بی غروب می بایست دوم و یا سوم جز سه نفر اول می شد، هشتمین سفیر رستگاری فقط با 16 پست، خورشید رضوی که امکانات زیادی نداشت و مطالب هم تقریبا نا مربوط، وبلاگ یا امام رضا یا 11 پست و روی هدرش هم با متن آهنگ همه چی آرومه حمید طالب زاده شروع شده و یه قالب بی معنی، جمعه ی سبز که مشخصه مهدوی بوده و اواخر چند پستی به امام رضا اختصاص داده، وبلاگ ثامن الحجج درسته که بیش از 300 تا پست داره ولی یه عکس توی یه پست گذاشته و قالبش هم امکانات زیادی نداره.
  مگه آقایان مفتاح و میثمی می توانند داوری امام رضا رو انجام بدهند، آقای میثمی که خبرنگاره و بهتره به کار خبری خود برسد!!!
  از طرفی 650 وبلاگ شایسته ی داوری که در عرض یه هفته طول کشیده چیزی بهتر از این بیرون نمی آمد.
  شما ها واقعا اسم خود را خادم امام رضا گذاشته اید؟
  با این کارها فقط و فقط دل شکستن و نفرین بچه هایی رو به دنبال دارین که کلی خرج برای وبلاگ خود نموده اند.
  بنده یه بار با دبیر خانه تماس گرفتم و فردی با تند خویی با من صحبت کرد.
  بنده به او گفتم که چرا برندگان رو نمی گید که کسی که بخواد بیاد اختتامیه بتونه برنامشو تنظیم کنه ایشون سن بنده رو از من خواست و من جواب دادم و گفت معلومه اندازه ی یه آدمه 29 ساله می فهمید.
  گفتم بله بنده همه ی اینها رو متوجه می شوم.
  بعد در مورد دبیرخانه توضیح داد بنده هم گفتم من خودم در دبیر خانه بوده ام، ایشان با کمال بی ادبی به من گفت: مثل اینکه شما از بدو تولد توی دبیرخانه بوده ای و بعد گوشی را گذاشت.
  این است دغدغه ی کار فرهنگی ما

 • ممنون از پاسخ شما . سایت جشنواره که انگارتعطیل شده است . نه جوابی نه تائید نظری نه ….

  یعنی اگر سایت جشنواره مینوشت “ما برگزیده ای نداریم”شما آن را بدون تخقیق و بررسی استخراج و منتشر میکردید؟؟

  شما که در جشنواره بودید برایتان سوال پیش نیامده که چرا نام یکی از برگزیدگان تغییر کرده است و وبلاگی بیشتر از خود داوران (خارجی) افتضاح برگزیده انتخاب شده است؟؟؟!!!!

  اگر وبلاگ ها را مقایسه کنید خودتان به مستدلات پی میبرید .

  اینجانب دنبال جواب منطقی هستم . شاید من اشتباه میکنم ؟!

  با تشکر

  • پاسخ وبلاگ نیوز:
   مطمئنا تا حدی نسبت به این موضوع دقت کرده ایم و صحت آن را کسب کرده ایم. موضوعی که شما گفتید را هم پیگیری خواهیم کرد. اما اگر مشکلی هست می توانید با دبیرخانه جشنواره با شماره 22220139- 22226766 (021) تماس بگیرید و نتیجه را به ما اعلام کنید.
   با تشکر از اعتماد شما

 • گزارش پیگیری :

  با شماره 02122220139 تماس گرفتم ، بعد صحبت و صحبت و صحبت به نتیجه ای نرسیدیم . شماره 22166761 را دادند ، این شماره هر چه تماس گرفتیم اصلا جواب نداد . شماره 22652620 را دادند و گفتند بهتر است با آقای رحمتی و یا شعبانی صحبت کنید!

  صحبت که کردیم اینطور گفتند : (جالبه حتما بخونین)

  معصومه طاهری از افراد تقدیر شده بوده است و در سایت نیامده. (در حالی که از افراد برگزیده در بخش وبلاگ ترکیبی است)

  در ادامه گفتند شما اشتباه شنیدید! (من اشتباه شنیدم – پدرم که همراه من بود اشتباه شنیده است – دوستان خودم که دعوت شده بودند اشتباه شنیدند – اما فیلم جشنواره هم من تغییر دادم و اسم معصومه طاهری را به آن اضافه کردم؟!!)

  خیلی تاکید داشتند که اصلا اسم معصومه طاهری در جشنواره خوانده نشده است!! و اصلا امکان ندارد چنین نامی در لیست باشد!

  در آخر گفتند فعلا که مسئول آن نیست و شما فردا ، پس فردا تماس بگیرید تا خبر نهایی را به شما بدهیم .

  چند دقیقه بعد با شماره 2122652620 تماس گرفتند و فرمودند که””””””” معصومه طاهری یکی از کارمندان هستند و خودشان الان حضور دارند و میتوانید با خودشان صحبت کنید شناسنامه هم دارند! و به اشتباه در لیست برندگان خوانده شده است تا از ایشان تقدیر به عمل آید!!!!!!!!!!!”””””” (اصلا تقدیری از کارکنان نبود و فقط از داوران حاضر (همان داوران متخصص و خارجی که اشنباه نمیکنند) درخواست شد به بالا بیایند.) و تقدیر از کارکنان و زحمت کشان آن هم در بین خوانده شدن برگزیدگان؟!. و قرار بود 9 نفر برگزیده باشند که معصومه طاهری جزو آنها بود ، که به این صورت فقط 8 نفر از برگزیدگان خوانده شدند! ……..

  صحبت زیاد است : برای مثال:
  قبل از شروع جشنواره که قرار بود کارت ورورد به همایش داده شود ، بعد از 45 دقیقه معطلی تنها کارت ورود (معصومه طاهری- مینا طاهری- علی طاهری) بود و از کارت ورود من و پدرم که 2بار تماس گرفتند و تاکید داشتند در جشنواره باشیم خبری نبود و به صورت دستی نام مارا بر روی کارت ورود نوشتند!. و طلب پدر و مادرشان را از همه داشتند که برخورد واقعا بدی میکردند. بعد اینکه 40 دقیق صبر کردیم و دنبال کارت بودیم از مسئول سوال میکردیم حالا چه کنیم ، مسئول گرامی سرش را بالا میگرفت و بی توجه میرفت، صدایش هم میکردیم به آن برمیخورد و به حالت تند میفرمود میخوای چه کار کنم!!! خدا پدر و مادر دوستی عزیزی که وضعیت را دید و بعد از گذشت 45 دقیقه کارت را به صورت دستی نوشت بیامرزد .

  این نکته را هم تذکر بدهم که خانم معصومه طاهری خواهر بنده نیستند که شخصی تماس گرفتند تاکید داشتند خواهر شما برگزیده نیست. اینجانب به صورت خانوادگی در مسابقه ای شرکت نمیکنیم. و مهمتر آن که تفاوت وبلاگ مهدوی و وبلاگ رضوی را میدانیم.

  اینجانب جواب خود را نگرفتم و قانع نشدم و باز هم پیگیری میکنم. هر چند که زور آنها میرسد و هر کاری میخواهند میکنند.

  با تشکر و سپاس

  • میم

   من تو مسابقه شرکت نکردم ولی بدانید کسی که برای امام رضا یک قدم بردارد امام رضا تو هزار قدم زندگی به او کمک خواهد کرد..چه خوب بود به همه یه جایزه مثل تندیسی چیزی میدادند. من متاسفم برای همه ی داوران مسابقه وبلاگنویسی ایران، من پارسال یجا مسابقه وبلاگنویسی شرکت کردم با اینکه اول شدم دیدم وبلاگ خز داور مسابقه دوم شده در صورتی من داور بودم اصلا حذفش می کردم. اگر امسال فقط یک بلاگر از این مسابقه ناراحت باشد بدانید سال بعد هم در مسابقه شما شرکت نخواهد کرد.

   • سلام
    میلاد امام رضا را تبریک میگم …

    اقای طاهری در اخر هم از داوران هم از کارمندانی که در این جشنواره زحمت کشیده بودن تقدیر شد …

    انشاالله که در ترویج فرهنگ رضوی در طول سال همه فعال باشیم ..

    حرف زیبایی زدن در اختتامیه : هر فرد یک رسانه است …

    شکست عدم موفقیت نیستم …. می رویم تا بشویم …

    موفق باشید

    فی امان الله

    • این میلاد بزرگ بر همه مبارک باشد .

     سلام دوست عزیز ، تقدیر از داوران حاضر بود . و اسم هم خوانده نشد . اصلا تقدیر بود ، تشکر هم بود اما در هنگام خواندن اسامی برگزیدگان که نبود . به قول شما در آخر جشنواره .

     بحث شکست نیست . این سخن مانند شعار است ولی حقیقت دارد (فردی که در ترویج مسائل دینی ، مذهبی ، اخلاقی ، شناخت امامان ، … تلاش میکند هیچ وقت شکست خورده نیست .) بحث بی عدالتی و اینکه سایتی خود را مذهبی میداند خیانت کند . و خود بر حق 100% بداند .

     موفق و سربلند باشید ….

     • عبدالرضا

      دوستان عزيز
      در كل داوري بسيار افتضاح بود …..به اميد داوري اصلي كه خود آقا امام رضا ع خواهند كرد و حق برو بچه هايي كه بسيار براي اين جشنواره و در اصل براي ترويج فرهنگ رضوي تلاش كردن را خو آقا امام رضا خواهد داد…
      حق اين بچه هاي زحمت كش ، اين جوايز مادي نيست اجريست و نگاهيست كه خود آقا امام رضا ع به دل آنها كرده و توفيق فعاليت در اين زمينه را به آنها داده است
      اجركم عندالله و عند الرضا ع

 • میم

  وبلاگ نفر اول جشنواره حریم پاکی ها رو ببینید! 5تا پست داد اول شد! بعد وبلاگ من روی هر پست 10تا کامنت میزارن،روزی 100تا بازدید داره،یک ساله ساختمش مطالبشو دستی تایپ میکنم تو این مسابقات گم شده، بعد یه بلاگر میاد یه شبه 5تا پستو کپی پست میکنه، یه هدر میسازه میشه اول، این حقه خداییش؟

  • لطف میکردی وبلاگت رو هم میزاشتی !
   بعید میدونم رو هر پستی واست 10 تا کامنت بیاد !
   اگه غیر این باشه خدایش حقته
   ولی وبلاگتو بزاز ببینیم ….

 • من یه سوال از دبیرخانه جشنواره داشتم
  چرا از قسمت سایت فقط یه سایت رو انتخاب کردن؟
  من خودم تو قسمت سایت نویسی شرکت کرد بوم اینم آدرس سایت من
  http://www.sunprovince.ir
  من کلی وقت و هزینه برای این سایت گذاشته بودم و لی اونا فقط یه دونه سایت انتخاب کردن

 • سلام . خسته نباشید …

  قرار شد شما دوستان هم پیگیری بکنید و خبری بدهید؟؟؟ چه شد ؟؟ من که گزارش پیگیری را ارسال کردم .

  به لیست نامی اضافه شد :

  خانم سکینه حسینی (و خانم فاطمه نوروزی)

  شما میدانید از کجا ؟؟ جواب بنده را دیگر نمیدهند .

  به دنبال فایل صوتی یا تصویری جشنواره هستم . اگر داشتید لطفا به ایمیلم ارسال فرمائید .

  با تشکر

  • پاسخ وبلاگ نیوز:
   ما فایل صوتی یا تصویری جشنواره را نداریم. اما اسامی را که شما گفتید مجددا پیگیری خواهیم کرد.

   با تشکر

 • سلام
  و عرض تبریک

  ولی خدایش بعضی وبلاگها واقعا جای تامل دارن

  http://moslem1.blogfa.com
  این وبلاگ منه که مقام نیاورد

 • حسین

  واقعا برای داوری متاسفم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول