برای مقابله با جنگ نرم دشمنان برنامه‌های استراتژیک داریم

مراد علی امین وند برای دو سال دیگر به عنوان مدیر قدس بلاگ منصوب شد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» با پیشنهاد هیات مدیره و با اخذ ۷ رای کامل هیات، مراد علی امین وند برای ۲ سال دیگر به عنوان مدیر قدس بلاگ انتخاب شد.

در مراسمی که به همین منظور برگزار شده بود، نادری رئیس هیات مدیره گروه قدس، از زحمات ۴ ساله مراد علی امین وند تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد در ۲ سال آینده ، با پتانسیل هایی که امین وند دارند،  شاهد موفقیت و توسعه مناسب قدس بلاگ در زمینه های اینترنت،  وبلاگ  و فرهنگ سازی باشیم.

وی همچنین در توصیف امین وند گفت: ایشان توانسته است حلقه های مناسبی را با دانش آموزان ایجاد کند که این یک بینش آینده نگر است که از پایه شروع به فرهنگ سازی و آموزش های لازم را انجام داده است.

امین وند، پس از سخنان آقای نادری، چند دقیقه ای را نسبت به ارایه گزارش خود طی این ۴ سال، مشکلات، ایرادات و توانایی ها و انتقادات سخن گفت.

وی افزود: قدس بلاگ را پرچمدار مبارزه اینترنتی با ستمگران روزگار می دانم. امروزه ما بگوییم صبح بتوانیم اسرائیل را نابود کنیم امری است که ما را به بیراهه و تندروی خواهد برد و همین امر باعث بی فایده بودن برنامه هایمان خواهد شد.

وی با اشاره به استراتژی های کاری خود، اظهار داشت: بنده استراتژی کاری خود را بر اساس جنگ مجازی فرسایشی مدون کرده ام . شما نمی توانید یک روزه یا یک ماهه تمام پایگاههای ستمگران را از دسترس خارج کنید تا خوانندگان آنها به بیراه نروند ولی می توانید طی ۵ سال یا ۱۰ سال ، فضای مجازی را با تولید محتوای هدف دار ضربه ای مهلک آمیز بر آنها وارد نمایید. بنده اول امسال برنامه ای جامع را در ۱۳ بند به اعضا ابلاغ کردم که خوشبختانه می توانم بگویم ۸ بند آن تا کنون به نتیجه رسیده است و امیدوارم حداقل تا پایان سال ۱۱ بند آن اجرا گردد .

مدیر قدس بلاگ، گفت: قدس بلاگ، اولین سرویس وبلاگ نویسی است که برنامه های استراتژیک خود را برای مقابله با جنگ نرم دشمنان آماده نموده است.

در این جلسه راهکارهای جدید برنامه ریزی شده فرهنگی توسط هیات مدیره تصویب  و در جهت اجرا به مدیران اجرایی ارجاع نمودند که مهمترین موضوع ابلاغی این برنامه، توسعه همه جانبه برنامه های آینده با مدارس و دانشگاهها است.

همچنین در این بند، ایجاد بسترهای ارتباطی با مدارس و دانشگاههای خارجی تاکید شده است و راهکار نفوذ به مدارس و دانشگاههای دشمن ، نفوذ در شبکه های اجتماعی مجازی بین المللی عنوان شده است.

نعیمی عضو هیات مدیره نیز در این جلسه، خواستار برگزاری همایشی در سطح کشوری با حضور دانشجویان و دانش آموزان در اصفهان یا تهران در خصوص تبیین و تبادل تفکرات و دانایی ها  شد تا بتوانیم نقطه تفکرات و نظرات خود را به دانش آموزان و دانشجویانی که به ما دسترسی ندارند ، برسانیم و همکاری ها را هر چه بیشتر توسعه دهیم.

این پیشنهاد با موافقت تمامی اعضای هیات مدیره قرار گرفت و مقرر شد در جلسه آینده هیات مدیره شرح برگزاری مدون و در جهت برگزاری برنامه ریزی شود.
انتهای پیام/.

۲ comments

  • کریم سهیلی

    راستی برنامه های استراتژیک آنها به کجا رسید ؟ ظاهرا دوباره به خاموشی خبری فرو رفته اند ؟
    تا حالا شرح داده نشده که قدس بلاگ اصلا برای چه تلاش می کند و دنبال چه چیزی است ؟

  • ساناز مرادیان فرد

    کار این قدس بلاگ چی هست ؟ چه کاراییی در مقابل جنگ نرم داره ؟ میشه بیشتر توضیح بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول