حضور بسیجیان در فضای مجازی «ضروری» است

فرمانده سپاه استان سمنان پس از حضور در دوره توانمندسازي فرماندهان و مديران سپاه استان در فضاي مجازي که به مدت يک روز در سمنان برگزار شد، گفت: حضور بسيجيان در فضاي مجازي بسيار ضروري است.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از ايسنا، سردار علي استاد حسيني، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) درخصوص ضرورت آشنايي مديران سپاه با اين محيط جديد، گفت: فضاي مجازي، حقيقتي غيرقابل اغماض است که هيچ مرزي نداشته و با جذابيت‌هاي خاص خود، جوانان را به سوي خود جذب مي‌کند.

سردار استاد حسيني با بيان اين كه اگر در اين محيط به سلاح ايمان و تقوي مجهز نباشيم، دچار آسيب خواهيم شد، افزود: شناخت دقيق از فضای مجازي، لازم و حضور بسيجيان در اين محيط بسيار ضروري است، در عين حال بايد در اين مسير همواره به آموزه‌هاي اسلامي توجه داشت، چراکه هرآينه بدون همراهي مراد و استاد، امکان انحراف وجود دارد.

در دوره توانمندسازي فرماندهان و مديران سپاه ، 200 نفر از فرماندهان و مديران ارشد معاونت‌ها و اقشار سپاه استان سمنان در تالار سازمان مسکن و شهرسازي حضور داشته و با مباني جنگ نرم در فضاي مجازي و روشهاي حضور مؤثر در اين محيط، آشنا شدند.

هم‌چنين اساتيد اين دوره آموزشي با تبيين چگونگي عمليات دشمن در فضاي مجازي، شناخت اين محيط و روش‌هاي حضور موثر و عمليات را تشريح کردند.
انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول