برگزاری همایش «حوزه، رسانه و ارتباطات»

همایش “حوزه، رسانه و ارتباطات” با هدف گسترش و تقویت ارتباط میان رسانه و حوزه علمیه و آشنایی مخاطبان با بنیانهای فکری و اندیشه اسلامی در حوزه ارتباطات و رسانه اردیبهشت ماه سال آینده در قم برگزار می‌شود.

به گزارش «وبلاگ نیوز»، همایش “حوزه، رسانه و ارتباطات” در دو محور كلی “دين و رسانه” و “تبليغ دين و رسانه” با حضور انديشمندان و صاحب قلمان برگزار می‌شود و آخرين مهلت ارسال آثار به همايش، 28 اسفند ماه 1390 اعلام شده است.

همکاری با نهادهای علمی و فرهنگی برای توسعه مرزهای تعامل فرهنگی و ایجاد پل ارتباطی میان اندیشه اسلامی و نخبگان دیگر جوامع، توانمند سازی طلاب حوزه‌های علمیه در راستای استفاده مطلوب از ابرازهای ارتباطی و رسانه‌ای و همچنین فراهم سازی زمینه‌های علمی نظارت کامل، نقد و ارزیابی محصولات رسانه‌ای از سوی فرزانگان حوزوی از اهداف این همایش است.

محورهای اين همايش دارای زيرمجموعه‌های مختلفی است، كه از جمله آن‌ها مباحث “حوزه، رسانه‌های مدرن و تبليغ دين”، “رسانه‌های سنتی و مدرن در تبليغ دين ـ تعامل و تقابل” و “تبليغ اديان (غير از اسلام) در رسانه‌های مدرن” است.

همچنين عناوين ديگری مانند، دين رسانه‌ای، دين در رسانه، رسانه دينی، تحليل نظريه‌های ناظر به ارتباط دين و رسانه، رسانه و دين فرصت‌ها و محدوديت‌ها، رسانه و دين و تهديدها و نقش حوزه در نبرد رسانه‌ای از ديگر عناوين و محورهای فراخوان مقاله در اين همايش محسوب می‌شوند.

علاقه‌مندان شركت در اين همايش تا 28 اسفند ماه سال جاری فرصت دارند مقالات خود را به نشانی الكترونيكی hamayesh.smc@gmail.com ارسال كنند.

بر اساس این گزارش، متقاضیان جهت كسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اينترنتی همايش حوزه، رسانه و ارتباطات مراجعه و يا با شماره تلفن 2133362 (0251) تماس بگيرند.

يادآور می‌شود، مقالات ارسالی نبايد در هيچ همايش علمی‌، مجلات و فصل‌نامه‌های پژوهشی در داخل و خارج از كشور به چاپ رسيده باشند.

گفتنی است، همایش “حوزه، رسانه و ارتباطات” با هدف گسترش و تقویت ارتباط میان رسانه و حوزه علمیه و آشنایی مخاطبان با بنیانهای فکری و اندیشه اسلامی در حوزه ارتباطات و رسانه اردیبهشت ماه سال آینده در قم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول