مردم می‌توانند از «فیس بوک» لذت ببرند

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جذابیت فیس بوک برای جوانان گفت: فیس بوک برای جوانان یک جذابیت دارد و این طبیعت انسان است که بخواهد امکانات و تغییرات جدید را داشته باشد.

به گزارش «وبلاگ نیوز»، مؤید حسینی صدر در گفت‌وگو با همراهان نیوز افزود: در این زمان با توجه به تکنولوژی های مدرن از جمله فیس بوک مردم می توانند از امکانات فیس بوک لذت ببرند و این تکنولوژی یک ارتباط وامکانات جدیدی پیش روی مردم می گذارد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه فیس بوک نوعی آزادی عمل برای جوانان محسوب می شود گفت: شبکه اجتماعی مثل فیس بوک و نرم افزارهای دیگری که این قبیل کارها را انجام می دهند نوعی آزادی عمل جدید محسوب می شوند و تمام دنیا دارد از برنامه ها استفاده می کند.

وی در ادامه افزود: کشور ما باید به صورت گسترده ای مدیریت استفاده از این امکانات را آنالیز بکند و در مسیر سالم قرار دهد و اصلاحات لازم درباره آن را انجام دهد و به هرحال فیس بوک هم در نوع خودش کاربردهای سودمندی دارد.

این نماینده مجلس در پایان با اشاره به اختراع تلفن تصریح کرد:مردم ابتدا که تلفن اختراع شد از آن سوء استفاده می کردند و برای دیگران مزاحمت ایجاد می کردند و یا برای دوست یابی از آن استفاده می کردند. ما باید جامعه را آگاه کنیم؛ به علاوه خودمان کنترل کنیم و نگذاریم به مسیری خطا برود و من فکر میکنم در این زمینه مدیریت از مقابله کردن بهتر است.

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول