فضای مجازی روشی برای انتقال پیام «انقلاب اسلامی» به جهانیان است

محمدصادق افراسیابی، معاون رسانه های دیجیتال مركز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین گشایش دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان كرمان در محل حسینیه ثارالله این شهر گفت: می توانیم با استفاده از فضای مجازی پیام انقلابی و اسلامی بودن ملت ایران را به دنیا منتقل كنیم.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از ایرنا، افراسیابی ادامه داد: ‌كشور ایران می تواند عدالتی را كه همه مردم به آن اعتقاد دارند، به دنیا منتقل و در این زمینه با جهانیان گفت و گو كند، زیرا ما دارای تفكر اسلامی ایرانی هستیم و در این جبهه باید تفكر و نگاه جهانی داشته باشیم.

وی خاطر نشان كرد:‌ در حوزه سایبر، جنگ نرم بسیار شدید است و راه اندازی پایگاه های خبری متعدد، برچسب زنی ها به نظام اسلامی، دعوت جوانان به حضور در شبكه های اجتماعی غربی در این راستا است كه بخشی از آن تهدید و بخشی دیگر می تواند برای ما فرصت باشد.

افراسیابی با اشاره به اهداف برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال، افزود: یكی از اهداف برگزاری نمایشگاه، معرفی ظرفیت رسانه های دیجیتال استان و كشور به مردم است و باید از طریق برگزاری نمایشگاه ها، تولیدات رسانه های ملی و بومی را به مردم معرفی و فرهنگسازی كنیم.

معاون رسانه های دیجیتال مركز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: بخش عمده جنگ نرم در فضای سایبر است كه باید این حوزه تقویت شود و در نمایشگاه های آینده، فضایی برای معرفی پایگاه های اینترنتی بومی استان ها اختصاص یابد.

وی خاطرنشان كرد: هدف دیگر توجه به اقتصاد رسانه های دیجیتال است كه در این راستا تولیدكنندگان ملی و استانی می توانند در یك بازار استانی حضور یافته و تولیدات خود را عرضه كنند كه در مجموع باعث پرورش اقتصاد رسانه های دیجیتال می شود.

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول