ثبت نام هفتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال آغاز شد

به گزارش «وبلاگ‌نیوز» حسین واعظیان، دبیر جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال با اعلام آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 25 مرداد ماه 1392، بیان داشت: امسال در هفتمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، بخش‌های متنوع و جذابی پیش بینی و برنامه ریزی شده است.

واعظیان مدت زمان ثبت نام در بخش نمایشگاهی را تا پایان وقت اداری روز 10 شهریور 1392 اعلام کرد و افزود: علاقمندان به حضور در هفتمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال می توانند طی مدت اعلام شده با مراجعه به لینک ثبت نام نمایشگاه هفتم نسبت به ثبت نام اقدام کرده و در اولویت تقسیم بندی غرفه های نمایشگاهی و جانمایی قرار گیرند.

وی همچنین با اشاره به سیر صعودی استقبال علاقمندان به مشارکت در نمایشگاه رسانه های دیجیتال طی ادوار گذشته و تراکم ثبت نام در روزهای پایانی، تأکید کرد: ب توجه به مدت زمان در نظر گرفته شده، مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد، بنابراین علاقه مندان به مشارکت نباید منتظر تمدید زمان ثبت نام باشند.

گفتنی است دوره هفتم نمایشگاه رسانه های دیجیتال در بخش های «نشر دیجیتال»،« فناوری و هنرهای دیجیتال»،«خانواده و رسانه های دیجیتال»،«نرم‌افزار‌های تلفن همراه»، «رسانه های برخط»، «بین‌الملل»،« دانش دیجیتال»،« فرصت ها و تهدید ها»، «مراکز فرهنگی دیجیتال» و« مسابقات و سرگرمی» پذیرای مخاطبین خواهد بود و ناشرین و فعالان این عرصه می توانند با توجه به بخش های موجود اقدام به ثبت نام برای دریافت غرفه نمایند.

دبیر جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال افزود: بخش جشنواره رسانه های دیجیتال امسال با هدف فراهم آوردن بستر رقابت میان تولیدکنندگان به شناسایی و ارزیابی تولیدات جدید رسانه های دیجیتال در بخش های «تارنمای اینترنتی و رسانه های برخط»، «نرم افزارهای تلفن همراه و سامانه های برخط غیر اینترنتی»، «بازی های رایانه ای و سرگرمی های دیجیتال»،« نرم افزارهای رسانه ای»، «هنرهای دیجیتال»،« پژوهش-فناوری و ایده»،« تولیدات دانش آموزی» و« بخش از نگاه مخاطب» می پردازد.

واعظیان با بیان اینکه امسال تغییراتی در جشنواره رسانه های دیجیت13ال خواهیم داشت، اضافه کرد: بخش «از نگاه مخاطب»، بخش جدیدی در جشنواره است که داوری آن توسط مخاطبین صورت خواهد پذیرفت. وی وی در ادامه با اشاره به بخش «پژوهش – فناوری و ایده» گفت: این بخش از جشنواره بصورت «کنفرنس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال» برگزار خواهد شد.

در پایان دبیر جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در بخش جشنواره را اول آبان ماه 1392اعلام نموده و بیان داشت: مراسم اختتامیه جشنواره هفتم رسانه های دیجیتال و معرفی برگزیدگان در آذرماه 1392 برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول