«زندگی دوم»، نمایشگاه دستاوردهای فضای مجازی انجمن‌ها اسلامی

به گزارش «وبلاگ‌نیوز» مدیر مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش‌آموزان گفت: این نمایشگاه به منظور عرضه هدفمند تولیدات بومی دانش‌آموزان اتحادیه و خدمات هدفمند به شبکه دانش‎آموزان و در راستای ترویج فرهنگ استفاده حداکثری از فرصتهای فناوری های اطلاعات و فضای مجازی برگزار می‌شود.

میرزایی با اشاره به مطالبات مکرر از سوی مقام معظم رهبری در راستای بهره‌گیری هدفمند و حداکثری از ظرفیتهای فضای مجازی و البته مواظبت بر آسیبهای این فضا گفت: در راستای تحقق اهداف، راهبردها و اسناد بالادستی اتحادیه انجمنهای اسلامی در تحقق عینی کاربرد هدفمند فناوری های نوین و فضای مجازی و به منظور شناخت واقعی از ظرفیتهای فناوری اطلاعات در اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان نمایشگاه دستاوردهای فناوری اطلاعات و فضای مجازی همزمان با برگزاری کنگره یازدهم برپا می‌شود.

وی با اشاره به اهداف کلان نمایشگاه  مبنی بر ارتقای جایگاه فناوری و ضرورت ایجاد زمینه سواد رایانه‌ای در شبکه دانش‎آموزی و کادر، ادامه داد: با توجه به آمار، بیشترین جامعه مخاطب در بستر فضای مجازی را نوجوانان و جوانان تشکیل می‌دهند که این امر مسئولیت شبکه اتحادیه را در برنامه‎ریزی و بهره‎گیری بیشتر در مقوله فضای مجازی در شبکه دانش‎آموزان صد چندان می‎کند.

مدیر مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش‌آموزان ضمن اشاره به کشوری بودن این نمایشگاه بیان داشت:  این نمایشگاه  با محوریت عملکرد استانها در حوزه فضای مجازی و تولیدات بر خط و البته تولیدات نرم افزاری فاخر در شبکه دانش‌آموزی و همچنین شبکه مربیان و کادر استانی برگزاری می‎شود.

میرزایی با اشاره به اهمیت این موضوع برای مسئولان استانی اظهارکرد : در حال حاضر اکثر استانها برای شرکت در نمایشگاه و ارائه توانایی ها و تجربیات خود در فضای مجازی  اعلام آمادگی کرده‌اند.

انتهای پیام /.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول