سریالی که خیلی «روشن» دارد

[گزارش متنی | گزارش تصویری | گزارش ویدیویی]

به گزارش «وبلاگ نیوز» نشست خبری رونمایی از فصل دوم سریال اینترنتی «نفوذ» با موضوع جوانان و فضای مجازی سه‌شنبه 24 دی در سرای اهل قلم خانه کتاب ایران برگزار شد.

این برنامه حاشیه‌هایی هم داشت که فضای صمیمی بازیگران و عوامل باعث شد حاشیه‌ها کمی جدی‌تر از متن باشد.

* نشست قرار بود ساعت 14 شروع شود که 35 دقیقه تأخیر، باعث شد رسم همیشگی برنامه‌های این‌چنینی به هم نخورد!

* تقریبا همه بازیگران و عوامل سر وقت به محل نشست آمدند. همین موضوع باعث شد کمی با هم گپ و گفت کنند و سوژه‌هایی برای عکاسی به خبرنگاران بدهند.

* اجرای برنامه به عهده «مژده لواسانی» بود. مجری که در فصل دوم برنامه‌اش (کافه سؤال) به موضوع فضای مجازی پرداخته شده بود و هنوز با این موضوع درگیر بود.

* خبرنگارانی از خبرگزاری‌های مهر، ایرنا، ایکنا، ایسنا، باشگاه خبرنگاران جوان و دانشجو در این نشست حضور داشتند.

* در قسمت اول برنامه، آرش تیمورنژاد، نویسنده و کارگردان، امیر عطرچی، جانشین تهیه و وحید مشاری، مدیر تولید روی جایگاه آمدند. وحید مشاری خیلی مایل نبود که در این نشست روی جایگاه بیاید، اما اصرار بازیگران و عوامل باعث شد مشاری -با لبخند- پشت میز بنشیند.

* خبرنگار ایرنا نخستین سؤالی که از «امیر عطرچی»، جانشین تهیه کننده این سریال پرسید درباره شیوه تأمین بودجه «نفوذ» بود. سؤالی که عطرچی درباره آن به تفصیل پاسخ داد و اسپانسرهای نفوذ را برای اصحاب رسانه مشخص کرد.

* در قسمت دوم برنامه، مژده لواسانی از «نفیسه روشن»، «علی‌رام نورایی» و «پندار اکبری» دعوت کرد تا روی جایگاه بیایند. لواسانی گفت که نفیسه روشن تا امروز صبح در شمال کشور سرکار بوده و نتوانسته برای شب گذشته برنامه «کافه سؤال» به شبکه دو بیاید، اما خودش را به نشست خبری رسانده است.

* علی‌رام نورایی درباره نقش‌اش گفت: بر خلاف نقش‌های گذشته، این بار یک آدم مثبت هستم و می‌خواستم نشان بدهم که می‌توانم مثبت هم بازی کنم.

* یکی از خبرنگاران وقتی می‌خواست از نورایی سؤالی بپرسد، به اشتباه نام خانوادگی او را «رام نورایی» صدا کرد که نورایی گفت که نام من علی‌رام و نام خانوادگی من نورایی است. این اشتباه را همه می‌گویند! چند ثانیه نگذشت که نفیسه روشن هم نام خانوادگی این بازیگر را «رام نورایی» صدا کرد و باعث خنده حاضرین شد.

* نورایی گفت که الآن این‌قدر وضعم خراب است که حاضرم کار کمدی هم قبول کنم! اما اصولا کار اکشن را دوست دارم. این‌جا بود که مجری به شوخی پرسید: یعنی حتی اگر «شوخی کردم» هم به شما پیشنهاد شود، بازی می‌کنید؟ نورایی پاسخ داد: وضع خراب است. بله!

* نفیسه روشن خاطره‌ای را از پروژه نفوذ2 بیان کرد و آن‌را بهترین و خنده‌دارترین خاطره سال 91 دانست: طبقه پنجم بودیم که متوجه شدیم یکی از طبقات محل فیلم‌برداری آتش گرفته است. آقای تیمورنژاد ما را به سمت پشت‌بام هدایت کرد و لب ِ پشت بام از مردم کمک می‌خواستیم که کسی کمک‌مان کند. مردم هم می‌خندیدند و می‌گفتند «دارند عملیات 125 را فیلمبرداری می‌کنند». هیچ‌کس به کمکمان نیامد.

* در قسمت سوم، «روشنک عجمیان»، «فرامرز روشنایی» و «کاوه آهنگر» به روی جایگاه دعوت شدند. فرامرز روشنایی در همان ابتدا به شوخی گفت: این سریال یک ویژگی خیلی روشن دارد. آن‌هم این است که خیلی روشن دارد. نفیسه روشن، روشنک عجمیان و فرامرز روشنایی.

* روشنک عجمیان درباره کم‌کاری‌اش گفت: با اجرا متارکه کرده‌ام. البته مِهرم را کامل گرفتم و متارکه کردم! آن‌هم به‌دلیل برخی ناملایمات در تلویزیون.

* آن‌قدر همه بازیگران از «وحید مشاری» تعریف کردند که مژده لواسانی به شوخی گفت «انگار این نشست، نشست خبری تقدیر و تجلیل از آقای مشاری است».

* در انتهای برنامه 3 قسمت از فصل دوم نفوذ برای اصحاب رسانه اکران شد.

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول