تمدید ارسال آثار به جشنواره صنعت بازیافت

به گزارش«وبلاگ نیوز» و به نقل از مهر، احمد سردارزاده در گفتگو با مهر، اظهار کرد: با توجه به درخواست های انجام شده از سوی برخی وبلاگ نویسان، مهلت ثبت نام در جشنواره «صنعت بازیافت» تا دوم اسفندماه تمدید شد.

وی ادامه داد: نخستین دوره جشنواره ملی وبلاگ نویسی با موضوع پسماند هم زمان با اولین همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت بازیافت برگزار می شود.

سردارزاده گفت: این جشنواره به منظور شناخت و آشنایی بیشتر با مفاهیم بازیافت و با هدف نشر و ترویج فرهنگ کاهش تولید زباله، تفکیک از مبداء و تاثیر گذاری آن بر محیط زیست، بهداشت و اقتصاد خانواده برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ” تولید ثروت در صنعت بازیافت با رعایت حقوق شهروندی” شعار  محوری این جشنواره است، افزود: این جشنواره اسفندماه سال جاری با هدف تبیین اهمیت و کارکردهای وبلاگ نویسی و تشویق نسل جوان به تعامل در محیط آنلاین و کسب مهارت های دیجیتالی در جهت رسیدن به الگوی شهروند الکترونیک در گرگان برگزار می شود .

سردارزاده دیگر اهداف این همایش را استفاده از فضای مجازی در جهت معرفی فعالیت های سازمان، توسعه و ترویج فرهنگ بازیافت در فضای مجازی، شناخت و آشنایی هرچه بیشترجامعه با مفاهیم صنعت بازیافت، ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی جوانان علاقمند به محیط زیست پاک و سالم، معرفی وبلاگ های نمونه و استاندارد در صنعت بازیافت عنوان کرد.

وی گفت: علاقه مندان می توانند برای شرکت در این جشنواره جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به سایتwww.smpg.ir  مراجعه کنند.

مدیر سازمان پسماند استان گلستان گفت: علاقمندان می توانند با نگارش مطلب پیرامون موضوعات بازیافت و کاهش تولید زباله و همچنین نقش صنعت بازیافت در کارآفرینی و اقتصاد مقاومتی نیز در این جشنواره شرکت کنند.

وی ادامه داد: فرصت های سرمایه گذاری در صنعت بازیافت، توسعه صنعت بازیافت، تجارب و آموزه های موفق در بازیافت، روش های بازیافت مثل تفکیک از مبدا، تولید کمپوست، تولید انرژی از پسماند، جمع آوری حمل و نقل پسماند خشک و تر، نقش بخش خصوصی و سازمان های مردم نهاد در بازیافت، عکس و یا فتوبلاگ در این جشنواره از دیگر موضوعات شرکت در این جشنواره است .

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول