دورف علیه زاکربرگ

مجازیست- پاول دورف برای تاییدیه حرف های خود پست های تبلیغاتی از اینستاگرام با نقل قول هایی که به او تعلق نداشت را منتشر کرد. در این تبلیغات سازندگان از حرف ها و صحبت های او استفاده می کنند.

موسس تلگرام خاطر نشان کرد که نه او و نه پیام رسان وی، وسیله ای برای درآمد زایی به مردم ارائه نمی دهند و کاربران شبکه های اجتماعی بارها و بارها از تبلیغات نادرست و غیر موثق شکایت و گله داشته اند. علی رغم اینکه فیس بوک و اینستاگرام پیشنهاد اجرای چنین تبلیغاتی را داده اند. وی تاکید کرد که اولین پیام ها مربوط به کلاهبرداری با نام وی یک سال پیش صورت گرفته و تا به امروز به طور مرتب اتفاق می افتد، این تبلیغات توسط ناظران شبکه های اجتماعی تایید می شود، برای همین حالت رسمی یافته و افراد را گمراه می کند. به گفته ی وی قربانیان این کلاهبرداران اغلب افراد مسن و بازنشسته ها هستند.

موسس تلگرام:

  • اوضاعی که فیسبوک بیشتر از یک سال است با کسب درآمد از بی تجربگی کاربران ، به شکایات و گله ها توجهی نمی کند، غیر قابل پذیرش است. با توجه به سرعتی که تیم ناظران روس زبان فیس‌بوک سانسورهای سیاسی را انجام می دهند، منبع ارزیابی اعلامیه های تبلیغاتی این شرکت ها باید به اندازه کافی قوی باشد.

/اسپوتنیک/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همراه من و اوانو