۱۰هزار وبلاگ بسيجي آمدند

حركت‌هاي وبلاگي- به مناسبت گراميداشت هفته بسيج طرح ايجاد ده‌هزار وبلاگ فرهنگی توسط پايگا‌ه‌های مقاومت بسيج با موضوعات محوری «بسيج، معنويت، قرآن، دعا و نماز»، «بسيج و دفاع از ارزش‌های دينی، انقلابی و ملی» و «بسيج و فلسفه انتظار» برگزار می‌شود.

به گزارش «وبلاگ نيوز» و به نقل از خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)، معاونت فرهنگی اجتماعی نيروی مقاومت بسيج، در آستانه هفته بسيج، طرح سراسری ايجاد 10‌هزار وبلاگ فرهنگی توسط پايگاه‌های مقاومت اقشار و محلات برگزار می‌كند كه با برنامه‌ريزی صورت گرفته اين تعداد وبلاگ به مرور افزايش پيدا می‌كند. اين وبلاگ‌ها با توجه به محورهای تعيين شده اقدام به توليد محتوا در هفته بسيج می‌كنند.
از محورها و موضوعات عمومی اين وبلاگ‌ها می‌توان به «بسيج، معنويت، قرآن، دعا و نماز»، «بسيج و دفاع از ارزش‌های دينی، انقلابی و ملی»، «بسيج و فلسفه انتظار»، «بسيج در نگاه ولايت»، «بسيج و دفاع مقدس»، «بسيج و سازندگی»، «نقش بسيج در دانشگاه و حوزه‌های علميه» و «نقش بسيج در تشكيل بسيج جهانی اسلام» اشاره كرد.
«بسيج و نهضت نرم‌افزاری و توليد علم»، «بسيج و نوآوری و شكوفايی در صنعت»، «بسيج و امر به معروف و نهی از منكر »، «نقش بسيج در اقتدار و امنيت كشور»، «نقش بسيج در امداد و حوادث غيرمترقبه»، «نقش بسيج در بهداشت و آموزش و تربيت خانواده و مشاره»، «بسيج، آموزش و ايجاد روحيه آمادگی در آحاد جامعه برای دفاع از كشور»، «نقش خواهران بسيج در جامعه و ايجاد فرهنگ و روحيه جهاد و ايثار»، «نقش روحيه، تفكر و فرهنگ بسيجی در اداره و مديريت كشور»، «بسيج و روحيه ساده‌زيستی»، «نقش بسيج در الگو‌سازی در ورزش كشور»، «نقش بسيج در تعالی فرهنگ و هنر كشور و توليدات فاخر» از ديگر عناوين موضوعات وبلاگ‌ها است.
علاقه‌مندان بسيجی برای شركت در اين طرح و حضور در گروه‌های وبلاگ‌نويسی می‌توانند به واحدهای فرهنگی پايگاه‌های مقاومت مراجعه كنند.
انتهاي خبر/.

۵ comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول