برنا مدعی شد:هک شدن وبلاگ‌هاي حامي دولت توسط جنبش سبز و مديران بلاگ‌ها

شبکه خبری برنارسانه وبلاگ- باشگاه جوانی برنا با انتشار خبری مدعی شد که هکرهای موج سبز با توجه به نزدیک شدن به روز قدس، موج هک کردن وبلاگ های ارزشی را آغاز کرده اند.

به گزارش «وبلاگ نیوز» شبکه خبری برنا با انتشار خبری در بخش باشگاه جوانی خود، از آغاز هک وبلاگ های ارزشی توسط وبلاگ نویسان موج سبز و همکاری مدیران سرویس دهنده ها با هکرها خبر داد.

بر این اساس “برنا” در گزارش خود آورده است:

هک شدن وبلاگ هاي ارزشي توسط هکر هاي سبز که توان مقابله به مثل در دنياي وب و استدلال در مقابل منطق اين وبلاگ نويسان را ندارند چندان دور از ذهن نبوده و نيست اما چنين اقدامي توسط مديران وبلاگ ها جاي سوال و تامل دارد.

چند وقتي است بازار بسته شدن وبلاگ هاي ارزشي و حامي دولت توسط مديران وبلاگ و همچنين هک شدن اين وبلاگ ها توسط هکر هاي مخالف داغ داغ است . البته برخي از بلاگر ها موفق به باز پس گيري وبلاگ خود شده اند و برخي نيز عطاي وبلاگ بسته شده را به لقايش بخشيده اند و وبلاگ ديگري را تشکيل داده اند و تا زمان بسته شدن به کار خود ادامه مي دهند .

اين مطلب زماني جالب مي شود که برخي از اين وبلاگ ها که عموماً وبلاگ هاي فعالي هستند و به صورت روزانه خود را به روز مي کنند ، بعد از مدت ي تهديد توسط هکر هاي سبز هک شده اند و پيامي مبني بر اين که اين وبلاگ توسط هکر هاي سبز سبز سبز هک شده است .

هک شدن وبلاگ هاي ارزشي توسط هکر هاي سبز که توان مقابله به مثل در دنياي وب و استدلال در مقابل منطق اين وبلاگ نويسان را ندارند چندان دور از ذهن نبوده و نيست اما چنين اقدامي توسط مديران وبلاگ ها جاي سوال و تامل دارد و پيامي که براي بسته شدن اين وبلاگ ها بر صفحه ظاهر مي شود نيز در اين ميان از همه جالب توجه تر است و آن اين که اين وبلاگ به دليل رعايت نکردن قوانين و مقررات سايت مسدود است و به نظر مي رسد که دفاع از ارزش ها و آرمان ها برخلاف قوانين سايت ها است و فقط هتک حرمت کنندگان مجاز به فعاليت خواهند بود .

نکته جالب اين است که بلاگر هاي هک شده بلافاصله در اقدامي انتحاري وبلاگ جديدي را تاسيس و آرشيو خود رانيز به آن منتقل مي کنند .

اين اقدام در روز هاي نزديک به روز قدس که شانتاژ خبري در وبلاگ ها بسيار زياد است و حاميان سبز در اقدامي هماهنگ لوگوي دعوت به راهپيمايي را در صفحه وبلاگ خود قرار داده اند نشان از اين واقعيت تلخ دارد که مديران وبلاگ با دليل ناتواني در رويارويي با وبلاگ هاي ارزشي تنها راه را بستن آن ها يافته اند تا از اين رهگذر زحمات بي دريغ دوستانشان براي تشويق و ترغيب مردم به ويژه جوانان براي شرکت در راهپيمايي به نفع آنان به هدر ندهد و خدايي نکرده اين وبلاگ هاي ارزشي ،رشته شان را پنبه نکنند .

با نگاهي اجمالي به محتواي وبلاگ هاي هر دو ديدگاه به نظر مي رسد توان قلم و نگارش و حتي ايده ها و سوژه هاي وبلاگ هاي ارزشي به مراتب قوي تر از رقبا است که کار را به جايي رسانده است که بسته شدن و خاموش کردن وبلاگ را تنها راه ديده اند.

فارغ از صحت یا عدم صحت این موضوع، آوردن چند نمونه وبلاگ هک شده توسط موج سبز یا چند عکس از صفحه وبلاگ های هک شده می توانست به صحت و سقم گزارش فوق بیفزاید.
انتهای خبر/.

۳ comments

  • محسن

    بله ،همين جنبش سبز بودند سايت ميرحسين و اصلاح طلب ها و بقيه سايت ها را يا فيلتر كردند يا هك كردند يا اينكه بازداشت شون كردند .
    تا ببينيم وبلاگ نيوز هم مثل بقيه سايت ها جانبدارانه و غير حقيقت گو مي شود ؟

    • محسن جان میدونی که اینا هر چی صاحباشون بگن می نویسن … پول بیشتز جان نثاری بیشتر .. اگه من هکر بودم از رو میل خودم ای کار رو می کردم . لازم نبود کسی بهم بگه .. جناب میثمی هم کارش رو انجام میده .. ایشون دم از استدلال می زنن ولی مثل اینکه خواب تشریف دارن .. یه بیوگرافی از میثمی بنویسین که راه سر دبیری رو در چه موت رفته .. حدس زدم .. از خواب بیرون بیایید

  • Pingback: شبکه خبری برنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول