اعلام موجودیت دایره مبارزه با جرایم رایانه ای ناجا با «هوش سیاه»

به گزارش «وبلاگ نیوز» این مجموعه از تاریخ ۲۸ فروردین ماه در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه سوم سیما پخش می شود، در قالب یک فیلم پلیسی، به موضوع جرایم اینترنتی می پردازد.

بر اساس داستان این مجموعه، سرگرد احمدي معاون دايره پيشگيري و مبارزه با جرايم رايانه اي پليس همراه با دستياران خود حسام شريفي، اميد شهابي و نگار عزيزي در طول مجموعه با پرونده پيچيده يك خرابكار در حوزه رايانه و الكترونيك كامران بوريايي درگير شده و به موازات آن پرونده هاي ديگري را هم رسيدگي مي كند. در هر قسمت اين مجموعه پليس ضمن پيگيري مستمر پرونده كامران بوريايي، بعضا پرونده جديدي را مفتوح و رسيدگي مي كند و اين پرونده ها در همان قسمت به سرانجام رسيده و بسته مي شود.

این مجموعه كه قرار است در ۱۵ قسمت به مدت ۵۰ دقیقه و به کارگردانی سیدعباس فاطمی نویسی پخش شود، موضوعاتی مانند بلوتوث، سرقت نرم افزار، تلاش براي هك بانك و بيمه، شركت هاي هرمي، دوستي هاي مخرب و بنيانكن اينترنتي و مزاحمت از طريق اينترنت را پیگیری می کند.

حسين ياري، ارسلان قاسمي، كيانوش گرامي، افشين كتابچي و سپيده گلچين بازیگران ثابت «هوش سیاه» بوده و بر اساس موضوع هر قسمت بازیگران میهمان نیز به مجموعه افزوده می شوند.

به نظر می رسد در حال حاضر فضای مجازی و اینترنتی کشور بیش از نیاز به توجه سلبی، نیاز به توجه ایجابی و به عبارت دیگر فرهنگسازی استفاده از اینترنت را دارد که متاسفانه هیچ نمونه ای از این فرهنگسازی تاکنون در مجموعه «هوش سیاه» مشاهده نشده است.
انتهای خبر/.

۲ comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول